NemHandel Modtagerliste

Liste over alle modtagere i det danske NemHandelsRegister (NHR)

Listen er dannet ud fra data i NemHandelsRegistret (NHR) pr. 21.09.2021 kl. 05:40.
Røde linje: Modtageren er ikke produktiv (kun test)

Modtager-typer:

GLN
DK:CVR
DK:P
DK:SE
DK:VANS

GLN

ModtagerID/Endpoint Modtager Navn
Cardinal Health Denmark ApS
Baxalta Denmark A/S
iBugs
MB Landbrug v/Mikkel Jensen
MB Greenagro ApS
MB Meat ApS
Jørgen Støvring
Simestedgård v/Jeppe Gaardsmand Jensen
Anders-Christian
Holger Kjellingbro
Jens Ejner Larsen
FLEXTO a/s
OFFICIENT A/S
Officient A/S (Ivans test)
efacto nemhandel4
Smartbox Group Limited
COVIDIEN DANMARK ApS c/o Medtronic Danmark A/S
Edwards Lifesciences A/S
CSC Test
CSC Test
CSC Test
CSC Test
LeMaitre Vascular GmbH
Ty Nordic
Intuitive Surgical Denmark
Tradeshift ApS
Worksome ApS
test
DHL Aviation, Filial DHL Aviation NV/SA
ResMed Maribo A/S
Baxter
Agfa HealthCare Sweden AB
MidtVest Kloakrenovering ApS
Prisme Demo Modtager
Prisme Demo Modtager
F. Engel
Deerhunter
Sunwill
KKElectronics2
KKElectronics3
Sundolitt A/S
Vila A/S
Prisme Demo Afsender
Credin A/S
Stark
Brejnholt Randers
XL-BYG Tømmergaarden A/S
Hornsyld Købmandsgaard A/S
Atomic Software DEMO
PH Import
Schades A/S
MINIMUM A/S
Matas Operations A/S
SUS_SUNDHEDSØKONOMI, , Skottenborg 26, 8800 Viborg / Region Midtjylland
Royal Unibrew a/s
Sækko Industri A/S
Supergros
Frode Laursen A/S - 61336
Orkla Housecare DK. A/S
ID Solutions
Lindab Ventilation A/S
Royal Unibrew A/S
G.Funder Prod
TrueLink A/S / TrueLink A/S
Aurora Group Danmark Koncern
CSC NKS T e s t via Nemhandel
Danish Crown a/s Pork
Orkla Confectionery & Snacks Danmark A/S
Abena A/S
ABC Lavpris Holsted ApS / ABC Lavpris Holsted ApS
ABC Lavpris Vamdrup ApS / ABC Lavpris Vamdrup ApS
Systematic A/S
LEGRO GARTNERI A/S
OK a.m.b.a.
Lindab Ventilation A/S
Villeroy & Boch Danmark A/S
AO Johansen
Broen A/S
Plantas
Multiline A/S
Pindstrup Mosebrug A/S
Orkla Care A/S
Harboe
Toms Gruppen A/S
Scandic Food A/S / Scandic Food A/S
Danalim
Paarup Hansen
Claus Sørensen A/S Vejle
Schur Pack
Aurora Group Danmark
BCDTravel
Lemvigh-Müller
BKI Foods A/S
Toyota Danmark A/S
Wurth
COOP Danmark A/S
DHL Express (Denmark) A/S
DHL Freight (Denmark)
DHL Global Forwarding
Aver & Lauritzen Aps
Hillerød Kommune - PENS.HELSE
Kerteminde Kommune - Ældre- og Handicapafdelingen
CompuGroup Medical
Ringkøbing-Skjern Kommune - Skjern Hjemmepleje
XMedicus ApS
Lægekompagniet, Lone Søndergaard, Fredericia
Stoholm Lægeklinikken i, Almen
Lægerne Havnegade 39B, Almen, Esbjerg
Bo Egelund & Holm Pedersen Per. Lægehuset Helenevej, Almen, Odense
Skejbylægerne, Lægerne Lars Løvgreen & Pernille Bech, Århus N
Lægerne i Hjallese, Skytte & Madsen, Almen
Lægerne 1. sal, Sundhedscentret, Almen, Skanderborg
Lægerne Hunderupvej, Odense
Bonde Lisbeth, Almen, Kastrup
Lægehuset Nørre Åby
Tjelevej Lægerne, Almen, Risskov
Rasmussen og Jensen I/S
Kristian Jepsen
Lægerne Hvidovrevej 100 A.-Kjærsgård Annette, Albers Carsten, Almen, Hvidovre
Andersen Henrik Verner, Lægehuset Korup Center
Mørkøv Lægehus
Lægehuset Centrum, Kolding, Almen
Lægerne i Øster Hornum, Almen, Ulla Gregersen
Lægerne Halmø og de Neergaard
Lægerne Hovedvejen 154, Glostrup
Uwe Karstensen, Almen, Højer
Hudlægerne Panoptikonbygningen (Tidl Banegårdspladsen Hudklinikken), dermatolog, Kbh V
Åbyhøj Lægehus (før Lægecenter Vest)
Haulrig, Larsen & Skafte, Almen, Sundhedscenter Maribo
Henrik Dibbern
Læge Knud Erik Viborg, Hammershøj, Almen, Tjele
Lægehuset Prinsessegade 8, Fredericia
Nørre Farimagsgade 54, Lægeklinikken, Almen, KBH K
Vivild Lægehus, Almen, Carsten Lykke Hansen
SPECIALLÆGESELSKABET CICONIA ÅRHUS ApS
Rødby Lægehus, Almen, Rødby
Remisen Lægehuset - PRÆSTØ, Steen/Jensen & Gredal/Rasmussen
Hudklinik friheden, Blichmann & Bogh, Dermatologer
Traulsen, Jette Dermatolog Køge Hudklinikken
Tjelevej Lægerne, Almen, Risskov
Finne, Riise og Aabenhus, Lægerne, Almen , Kbh V
CFR Hellerup
Brøndt & Nordentoft, Almen, Århus
Maren Feddersen, Øjenlæge, Sønderborg
Jan Beck Mikkelsen, Ortopæd, Odense C
Lægerne Frederikssundsvej 192, Johan Poulsen, Eva Folkersen & June Pejl. Brønshøj
Malgorzata Wanat-Krzak, Dermatolog, Hudklinikken Skive
Mogens Lyngshøj
Jette Vind Jørgensen, Almen, Brønshøj
Petersen Geert, Almen, Køge
Perlegade lægerne, Almen, Sønderborg
Hougaard, Kirsten, Kirurgisk klinik, Roskilde
Ken Nielsen
Jacob Hassing
Kirsten Skjøde Hald
Thiessen Kim A., Almen, Vallensbæk Strand
Baark Jan Peter, Almen, Nykøbing Falster
Müller Pia & Brunsgård Connie, Almen, Greve
Bonven og Risborg
Læge Niels Caning
Brobylægerne, Henriksen & Sørensen, Almen
Lægerne Danmarksgade 22
Lægerne Biesgade
Kabrit Pia, almen, Hørsholm
Kasper Reuther
Kristian Arendrup
Jørgen Peulicke
Lægerne i Østbirk, Almen
Henrik Mærkedahl
Lægerne Skibbroen, Lassen Søren, Ehlers Jens & Jacevicz Else, Almen, Tønder
Larsen, Glenthøj og Nielsen
Jørgen Steen Andersen,
Nete Hechsher, almen, Frederiksberg
Naturparkens Lægehus, Mathorne, Winthereik, Schou & Carlsen, Almen, Måløv
M. Grønning Mikkelsen
Hudlægerne i Virum, dermatolog
Bøgh Jørn, Øjenlæge, Århus C
Carsten Erik Gundorf
Goldstein Vivi, Almen, København S
Aase Andersen
Lægerne Petersen og Poulsen
Thuesvej
Jens Ole Jacobsen
Johannes Brix
Lægerne på Caspar Brands Plads, Andersen, Bitzer & Faizi - Korsør
Karsten Wenningsted-Torgard
Dahl Jakob, Almen, Lyngby
Lægerne Toftlund
Carsten Pedersen
Sandvei & Jürgensen
Holmenlund & Kambskard, Almen, Skælskør
Beier Jannie, Reumatolog, Odense
Jørgen Vinberg
Holbæk Hudklinik - Andreas Storm
Lægerne Korsgade, Hobro
Smidstrupvej, Holmegaard, Dueholm & Jørgensen, Almen, Skælskør
Anette Bygum (tidl. Lars Pind Rasmussen), Dermatolog, Kolding
Lægeklinikken Toftesvinget
Niels Kalstrup, Øjenlæge, Aalborg
Lægerne Nordre Strandvej, Almen, Risskov
Ravn Henrik, Almen, Vallensbæk (I hus med Kim Thiessen)
Amagerbrogade 18 Hudklinikken, dermatolog, KBH S
Nielsen Jesper, Almen, Kbh.
Kirkebjerg Lægerne, Almen, Brøndby
Wibrand Henrik, Almen, Horsens
Larsen, Jensen & Gabriel
Jakob Møller
Carsten Bøttcher
Karen Lisbeth Faarvang, Reumatolog, Lyngby
Lægerne Schmidt og Bornebuch, Almen, Kerteminde
Bech-Thomsen Niels, Dermatolog, Næstved
Anna Sand Larsen
Lægerne i Midtbyen, Berg, Lentz og Fjelborg, Aarhus C
Mai Jesper, Neurologen I Egå
Lægerne Ved Volden, almen, Fredericia
Kirurgisk klinik Store Kongensgade, Ulf Henrik Sigild, København K.
Boye Hansen, Niels Møller & Dorthe Pelvig, Almen, Valby
Lægeklinikken Banegårdspladsen 16
Laust Tvede Hedegaard
Frederiksværksgade Lægerne, Almen, Hillerød
Birch Mikael, Almen, Hornbæk
Utzon Niels Peter, Neurolog, Odense C
Anette Boye
Poulsen Asger Lind, Kirurg, Rødovre
Ringkøbing Lægehus
Thorborg Søren & Ohm Jette, Almen, Odense C
Speciallægeselskabet Kirugisk Klinik, Adam Kolodziejczyk (før Haabegaard), Kirurgi, Esbjerg
Lægerne Vestre Strandallé, Axelsen Allan, Almen, Risskov
Meisler, Reichardt og Fog
Knud Dyring-Andersen
Dyreby Henrik, Plastikkirurgi, Århus
Søren Barton Mcnair
Martin Chovanec
Middelfartvej, Lægerne, Almen, Odense
Nielsen Niels Otto, Almen, Brøndby Strand
Munkvad Steffen, Dermatolog, Slagelse
Lægerne i Domkirkestræde
Røntgen-Ultralydsklinikken Peter von der Recke
Hudlægecenter Nord, Aalborg
SPECIALLÆGE TORMOD LABIANCA ApS
A2 Reumatologi & Idrætsmedicin A/S, Hillerød
Helmsøe-Zinck Lise - Gynækolog Søborg
Lægerne Solgården, Almen, Bogense
Torben Vilmar
Ole Dithmer, Øjenlæge, Rungsted Kyst
Schydlowsky Pierre, Reumatolog, Værløse
Færgeparken, Almen, Aisen, Honoré & Brask, Frederikssund
Gramkow Mette & Weincke Hans Henrik, Taarbæk lægehus, Almen, Klampenborg
Læge Armando Baez
Lægehuset Dalen, Lise Houge
Søren Peter Elkjær
Sværke Mikael, Almen, Vordingborg
Steenstrup Birgit, Gynækolog, Nykøbing F.
Johansen Urs Broby og Kian Zarchi , Dermatolog, Karlslunde
Henrik Emmertsen, Reumatolog, Åbenrå
Røntgen &Ultralyd v/spec.læge T. Lorentzen/C. Nolsøe
Lyngby Lægehus v. Erik Hein, Almen, Lyngby
Klinik for Endoskopi og Kirurgi v/ speciallæge Michael Rolff
Grønbech-Jensen Michael, Neurolog, KBH K
Kristjansen Annette og Henrik keller, Almen, Kastrup Lægerne
Nygart Privathospital - KBH/Lyngby/Aarhus
Stender Ida-Marie, Dermatolog, Charlottenlund
Sehested, Billeskov & Kristensen, Ryesgade, Almen, Århus
Seefeldt Torben, Lunge & Allergi, Intern medicin, Specialmedicinsk lægeklinik, Århus
Torben Pech, Almen, Albertslund
Lægerne Amagerbrogade 17, København S (Opsagt pr. 30-6-2021)
Jesper Zachau, Almen, Ålsgårde
Grethe Clauson-Kaas
Lægerne i Holkegade, Faaborg
Langebæk Lægehus, Wiberg M. & Sølving P., Almen
Florescu Adrian, Reumatolog, Vallensbæk
I/S RØNTGENKLINIKKEN
Bruun Morten D., Almen, Esbjerg
Skensved, Henrik, Gynækologi & Obstetrik, Hillerød
Enevoldsen Henriette, Lunge- og Allergiklinikken, Intern Medicin, Charlottenlund
Poulsen, Sara Stenum & Noer-Hansen, Vibeke , Almen, Hillerød
Fertilitetsklinikken Trianglen, Hellerup, Kåre Rygaard
Esbjerglægerne
Lybke Mette, almen, Albertslund
Struckmann Jan, Kirurg, Lyngby
Lauridsen og Nyhuus
Læge Gert Storm Kristensen
Ib Pedersen, Almen, Tarm
Sandra Dalboni Hansen, Neurolog, Odense
Schelin Else Marie, Psykiater, Roskilde
Lægerne Fisketorvet 6. sal, Almen, Odense
Kvindeklinikken Højbro Plads v/Henrik Lajer (før Jens Stenderup)
Stigsby Bjarne, Gynækolog, Tåstrup
Bøgestrøm Helle, Almen, Helsingør
Eithz Charlotte & Væsel Hanne Toft, Almen, Skive
Simon von Spreckelsen
Nyrnberg Lone, Gynækolog, Klinik for Kvindesygdomme, Frederikssund
Christiansen Mogens Nørgaard, Almen, Helsingør
Speciallæge Martin B. Christensen
Bjarne Lauritsen, Almen, Århus
Holst-Hansen Peter, Øjenlæge, Kolding
Jespersen Holger, Neurolog, Ølstykke
Schwarzenburg Jürgen, Pædiater, Rønne Bornholm
Schaadt Malika, Reumatolog, Khb.
Speciallæge Jens Heiberg
Lægerne Østerfælled Torv, Heilmann, Thåstrup-Jensen og Toftgaard
Kollund Privathospital
Sjællands Neurologer, Morten Møller, Holbæk (tidl Havsager Anne Mette & Rasmussen Dorte)
Niels-Anton Rasmussen, Psykiater, Skanderborg
Poul Grøn, Øjenlæge, Thisted
Åreknudeklinikken - Kirurgisk Center Næstved v/Lars Rasmussen
Allergi & Lungeklinikken Helsingør
Lægerne på Jernbanevej I/S
Søren Kiilerich, Intern Medicin, KBH K
Pedersen Ib Krogh, Kirurg, Helsinge
Erica Bernt Høegh, Psykiater, Næstved (tidl Niels Siebuhr)
Holger Mosbech
Lægehuset Vestergade, Tølløse, Charlotte Trebbien & M. Søderlund
Anna Mette Nathan, Almen, Frederiksberg (Tidligere Roed Søren Flemming pr 6/4-2021)
Geert Espersen
Roskilde Privathospital
BørneAstmaKlinikken, Hans Bisgaard, Pædiater
Jesper Brandt Andersen, Børnelæge
Andersson Anders, Plastikkirurg, Valby
Olivarius Frederik, Dermatolog, Søborg
Garde Lasse, København V., Ortopæd.
Lykkegaard, Hanne - København S
Ortopædkirurgisk Klinik Ole Jakobsen( tidl. Thomas Danø Møller)
Lund Henrik Gowertz, Psykiatri, Værløse
Lauvring Lisbeth & Else Kretzschmar, Psykiatri, Assens
Kirsten Bjerrum
Nørmark Privathospital
Peter Hornnes
Kern Olofsson
Østerbro Psykiatri
Kriegbaum Jacob, Overlæge reumatologi
Poulsen Elin, gynækolog, Silkeborg
Århus Speciallægeklinik (Gigtklinik og Lungemedicinsk)
De Vallier Anette, Gynækolog, Odense C
Stefan Bjerrum
Henrik Nielsen, Kardiolog og intern mediciner, Holte
Henrik Willemoes Larsen
Kuprowski Jarek, Almen, KBH N
Vedsted-Jakobsen Agnete & Halvor-Springborg Henrik, Gynækolog, Hillerød
Schønfeldt Ida, Almen, København
AAGAARD FERTILITETSKLINIK ApS
Lægerne Virumtorv
SPECIALLÆGESELSKABET ERIC OLESEN ApS
Kim Vestberg
Ambulant Kirurgisk Klinik /v speciallæge Klaus Wiboltt
Sevdin Abdulovski
Jacobsen Hans Peter, Pædiater, Roskilde
Sørensen Thorkild, Almen, Lemvig
Lægeklinikken Vadum
Susanne Knudsen, Almen, Frederiksberg
Christen Bang-Madsen
Gervil Morten, Pædiater, Slagelse
Lars Gosvig Frederiksen
Speciallæge i børne- og ungdomspsykiatri Lene Ruge Møller
Dorthe Kjær, ØNH, Viby
Lauritzen Edgar, Dermatolog, Kbh. NV
Glenn Bentzen
Mads Tandrup
Gitana Jensen
Laschke Alexander, Gynækolog, Aabenraa
Øjenlægerne Kennedy Arkaden, Aalborg - [Lola Gazieva + Mette Kaas Hansen]
Ortopædklinikken Slagelse, Henning Juul Larsen
Bente Pedersen
Poulsen Kirsten, Almen, Vanløse
Frede Hansen
Lohmann Michael, Ortopædkirurgi, Charlottenlund
Peter Ahlburg
Teisen-Simony Chantal, Almen, Præstø
Jesper Meyer-Christensen, Almen, Charlottenlund
Jens Meyer Svendsen
Valby Lægeklinik v/ Plenborg og Sørensen, Almen, Valby
Ilkjær Kirsten, Psykiater, Odense
Lægerne Dr. Kaarsbergsvej, Sorø
Lægehuset Zachariassen
Speciallæge Bo Pedersen, Valby
Johansen Lars Holm, Almen, Nykøbing Sj.
Neurologerne, Gitte Ørsnes, København Ø
Per Skyttebo
Vibeke Ahm Petersen
Billesbølle Per, Kirurg, Køge
Børnepsykiatriklinikken Horsens
Velander Boris, Psykiater, Nykøbing Falster
Palle Stensbæk Schrøder
Torben Arngrim
Fonnest Isabel, Gynækolog, København Ø
Lægehuset i Benløse
Lars Lukman Christensen
Røntgen-Ultralyd Klinikken v/Michael Bachmann Nielsen
Læge Aleksandra Zaric
Christine Dissing
Shabbir Ahmed
Olga Jensen, Øjenlæge, Nyborg
Gitte Glavind, Gynækolog, Vejle
Lægerne Beck og Barkholt
Begitte Lauritsen
Kim Aaen, øjenlæge, Guldborgsund Øjenklinik, Nykøbing F
Hudlægerne i Birkerød
Sørensen Troels, Neurologi, Herlev
Hjerte-, Lunge- og Allergiklinikken v/ Frits Frandsen og Niels Bjerring, Intern medicin, Odense C
Bettina Holm Norling, deltidsklinik, Psykiatri, Viborg
Peder Hove Sørensen
Johnsen Hanne, Dermatolog, Odense
Ane Ahm Petersen, Dermatolog, Trianglen
Ulrich Vibeke, Neurolog, Helsingør
Jeppesen Naja, Psykiater, Odense
Egekvist Henrik, Dermatolog, Århus C
Dahler-Eriksen, Kathrine - Psykiater
Midtjyske Øjenklinik v/ Jens Aagaard, Øjenlæge, Herning
Jørn Thykjær Mogensen
Niels Erik Petersen, Psykiater, Odense
Øjenlægen.nu v/Nicolai Gruhn, Øjenlæge, Ballerup
Karlqvist Susan, Kvindeklinikken, Gynækolog, Roskilde
Københavns øjen - og skeleklinik Helena Hesgaard & Johnny Johansen, Øjenlæge, Lyngby
Torzynska Magdalena, Dermatolog, Esbjerg
Allan Berger & Rasmus Pold, Øjenlæge, Rødovre
Vejlefjord rehab.
Hansen Anita, Pædiater, Køge
Anne Marie Hvidt, Psykiater, Grindsted
Allergi & Lungeklinikken v/ Anne Buus, intern medicin, Århus
Speciallægeselskabet Jesper Pedersen ApS
Eriksen Lisbeth, Gynækolog, København K.
Øjenklinikken Ramsherred, Maria Eghøj, Næstved
Krogsager Jakob, Øjenlæge Herning
Jeppesen Trine & Larsen Torben, Almen, Amager, Amagerbrogade 172
Dorothee Paul
Geday Jacob, Neurolog, Horsens
Lægerne Fælledvej 9
Flemming Bjørndal
CFR Lyngby
Aleris-Hamlet
Göte Hanne, Øjenlæge, København
Mette Philipsen
Vibeke Backer
CFR Erichsen
Rossen Marianne Helene, Almen, København (HUSK IKKE AKTIVERES PÅ MIN LÆGE APP) Autogodk IKKE Aktiver
CFR Hellerup
DANSK MEDICINSK DATACENTER ApS
Jesper Nielsen og Kasper Dalby, Pædiatri, Odense
Eva Rasmussen (og Jesper Nordhuus), ØNH, Køge
Kirkeby Helle, Gynækolog, Kastrup
GHP Gildhøj Privathospital ApS
Shashi Kant Jha
Jeppesen, Unni, Neurolog, Odense
Dahm I/S v/Vibeke Rudbech Dahm & Stig Lee Dahm
Hans Bjerrum
Ørelægen i Nyborg, Maria Quisgaard Gaunsbæk, ØNH, Nyborg
Hansen Poul, Anæstesiolog, Århus
PSYKOLOGISK PRIVAT KLINIK V/CAND. PSYK. DORTE MØLLER
Søren Friis Smith
KLINIKKERNE V/BERIT LYHNE
ADL Rådgivning v/Anette Dam Lorentzen
PSYKOLOG JETTE EBLER
Psykologpraksis V/Jytte Mielcke
Psykologpraksissen v/Trine Johnsen
Psykologisk Klinik v/Ole Sølling
PSYKOLOGISK-TERAPEUTISK KLINIK V/MARIANNE SANDER
Psykolog Hanne Sørensen
CGI - IL I
Rødovre Psykiatri
Nguyen, Tri Huu, Gynækolog, Hvidovre
Læge Jesper Rødtnes
Lisle Christopher ( Chris ), Øjenlæge, Vejle
Adeas A/S
Kognitiv Centrum Søren Dam Andersen
Carstensen Jens, kirurg, Herlev
Forsvarets Rekruttering, Ballerup
Hjertecenter Varde
CFR Viborg
Privathospital Danmark
CFR Århus
Dansk Gigthospital (før Kong. Chr. X's, Graasten), Sønderborg
Rudersdal Kommune - Social og Sundhed - Plejecenter - Frydenholm
Rudersdal Kommune - Social og Sundhed - Rehabiliteringscenter og plejeboliger Hegnsgården
Halsnæs Kommune - Arresø Plejecenter
Hillerød Kommune - KIRSEBÆRB.
Hillerød Kommune - ÅLHOLMHJ.
Kerteminde Kommune - Fjordly Plejecenter
Kerteminde Kommune - Svanehøj Plejecenter
Kerteminde Kommune - Dalsbo Plejecenter
Nordfyns Kommune - Ældreinstitution, Bryggergården
Nyborg Kommune, Plejecenter Rosengården
Mariagerfjord Kommune - Solgaven (Ældrecenter), Odinsgård
Hvidovre Kommune - ADM undervisning plejebørn
Hvidovre Kommune - Plejecenter Krogstenshave
Hvidovre Kommune - Plejecenter Svendebjerghave
Hvidovre Kommune - Plejecenter Strandmarkshave
Høje-Taastrup Kommune, Plejecenter Baldersbo
Ringkøbing-Skjern Kommune - SSP
Ringkøbing-Skjern Kommune - Enghaven Ældrecenter, Skjern
Ringkøbing-Skjern Kommune - Undomsskolecenter Ringkøbing
Ringkøbing-Skjern Kommune - Ungdomsskolecenter Skjern
Halsnæs Kommune - Voksenstøtte
Odder Kommune Bibliotekssystem FBS
Gelsted Plejecenter - Tårupvej 16, 5591 Gelsted
Egebo Plejecenter - Anlægsvej 9, 5592 Ejby
Kerteminde Kommune - Lindhøj Plejecenter
Taarnby Kommune - Plejehjemmet Ugandavej
Taarnby Kommune - Plejehjemmet Pyrus Alle
Taarnby Kommune - Plejehjemmet Løjtegårdsvej, Løjtegårdsvej 1
Taarnby Kommune - Plejehjemmet Irlandsvej
Kerteminde Kommune - Birkelund Plejecenter
Halsnæs Kommune - Trekløveret
Nordfyns Kommune, Udeteam, Bostøtten og Afklaring Akut
Nordfyns Kommune - Ældreinstitution, Vesterbo
KIROPRAKTORERNE WEST & LOFT ApS
Q8
ABC Lavpris Glamsbjerg ApS / ABC Lavpris Glamsbjerg ApS
FoodService Danmark Test
ABC Lavpris Brædstrup ApS / ABC Lavpris Brædstrup ApS
A/S Jørgen Andersen
Scandinova
TELENOR A/S
Amgros
Thuesen Jensen as
Kelsen Group A/S
XL-BYG a.m.b.a.
OSK-OFFSHORE A/S
Davidsens Tømmerhandel - Vojens
A/S Jørgen Andersen
Samsø Byggecenter
Davidsens Tømmerhandel - Brørup
XL-Byg Aalestrup Tømmerhandel
ABB A/S
Chr. Hansen A/S
Swedoor - kilsgaard
Evida Service Nord A/S
Bo Grønt a..m.b.a.
Plus-Pack A/S
TDC A/S
IBM Danmark ApS
AB Clausen A/S
Scan Global Logistics A/S
Plastmo A/S
Dansk Jern
Hatten Nykøbing
Hatten (Via DJ Supply)
Uno-X Energi A/S
Jumbo Transport A/S
Logstor A/S
KMD Organisator - Intern
KMD - BPO
Stark Frederikshavn (100)
STARK Skejby (912)
Dano Mast A/S
Jørgen Kruuse A/S
Tvilum AS
Antalis A/S
Hatten Nakskov
Hatten
Hatten
Vinderup
Rosendahl Design Group A/S
Swedoor - Jutlandia
Staten og Kommunernes Indkøbsservice A/S
80808000 - KU-NS-ØVRIGE-NBA
70718000 - KU-NS-FA-REKSEK
DIGNITY - Dansk Institut Mod Tortur
50544000 - KU-NS-SCIENCE-PLEN
70751600 - KU-NS-FA-KLU
70751700 - KU-NS-FA-AMOS
70751000 - KU-NS-FA-HR&O
30349000 - KU-NS-SUND-IF
30348000 - KU-NS-SUND-ILF
30387500 - KU-NS-SUND-BIOPEOPLE
50503000 - KU-NS-SCIENCE-NBI (FORSK)
50521000 - KU-NS-SCIENCE-DIDAKTIK
50548000 - KU-NS-SCIENCE-IFRO
Maskinmesterskolen København
50507200 - KU-NS-SCIENCE-IGN-SKOVSKOLEN
Vandel Efterskole
70728000 - KU-NS-FA-SPS
70791000 - KU-NS-FA-UNIAVIS
70751800 - KU-NS-FA-ISM
30385000 - KU-NS-SUND-NOVO (PROTEIN)
30386000 - KU-NS-SUND-NOVO (CBMR)
30388000 - KU-NS-SUND-DANSTEM
50590000 - KU-NS-SCIENCE-CS DRIFT
Nukissiorfiit / Grønlands Energiforsyning
30368000 - KU-NS-SUND-IVS
50552000 - KU-NS-SCIENCE-FOOD
50507300 - KU-NS-SCIENCE-IGN-SKOV_NATUR_BIO
50570000 - KU-NS-SCIENCE-FAK (959)
Skanderborg Kommune - Skovbyskolens SFO
Skanderborg Kommune - Storring Børnehave
Boligforeningen 3B
Arbejdernes Boligselskab i Gladsaxe
Fonden Fountain House
Billund Lufthavn
Odder Kommune - Forebyggelse & Rusmidler
Lokalbanen
DET JYSKE KUNSTAKADEMI
Ringsted Kommune - Ringsted Kommune
Taarnby Kommune - Indkøb
Dragør Kommune - SSP Konsulent
Halsnæs Kommune - Frederiksværk Skole
Halsnæs Kommune - Ungdomsskolen
Halsnæs Kommune - Børnehuset Skåninggårdsvej
Halsnæs Kommune - Børnehuset Baggersvej
Halsnæs Kommune - Frederiksværk Skole - SFO
Halsnæs Kommune - Aktivitetshuset Paraplyen
Halsnæs Kommune - KFUMs Børn ehus Musereden - LOS
Halsnæs Kommune - Magleblik SFO
Halsnæs Kommune - Bibliotekerne
Halsnæs Kommune - Magleblik Skole
Halsnæs Kommune - Børnehuset Skovfogedlodden
Halsnæs Kommune - Frederiksværk Svømmehal
Hillerød Kommune - LEGETEK
Hillerød Kommune - GRØNBØRN
Hillerød Kommune - VÆKSTHUSE
Hillerød Kommune - BYSKOLEN
Hillerød Kommune - TANDPLEJEN
Hillerød Kommune - GADEASYL
Hillerød Kommune - HILL.H.SKO
Hillerød Kommune - KROPSBÅRNE
Hillerød Kommune - KL.ØDAM
Hillerød Kommune - GENBRUGSHJ
Hillerød Kommune - UNGD.VEJ
Hillerød Kommune - MUSIK
Hillerød Kommune - EJENDOMME
Hillerød Kommune - HVSKOLEN
Hillerød Kommune - HANEBJERG
Hillerød Kommune - KLOSTERVG
Hillerød Kommune - HUC10KL
Hillerød Kommune - SFO.BYSKOL
Hillerød Kommune - BØRNESTIEN
Hillerød Kommune - MUNKEENGEN
Hillerød Kommune - SFO.ÅLERUS
Hillerød Kommune - Georgs Drage HFO2
Børneringen Kornvænget
Hillerød Kommune - BIBL.VOKS
Hillerød Kommune -Integreret Rønnehuset
LDD Nødebo Børnehus
Hillerød Kommune - SFO.KULMIN
Hillerød Kommune - ÆBLEHAVEN
Hillerød Vand A/S
Halsnæs Kommune - Børnehuset Melby
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Børnehuset Søvej
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Børnehuset Vangebovej
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Børnehuset Højbjerggård
Rudersdal Kommune - Kultur - Biograf - Reprise Teatret
Rudersdal Kommune - Kultur - Rudegård Idrætsanlæg
Rudersdal Kommune - Skole & Familie - Ny Holte Skole
LDD Skovlytoften
Rudersdal Kommune - Skole & Familie - Skovlyskolen
LDD Rønnebærhuset
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Børnehuset Elverhøj
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Børnehuset Skovlyhuset
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Børnehuset Fr. Clausens Vænge
Rudersdal Kommune - Kultur - Ung i Rudersdal - Holte Ungecenter
LDD Nærum Menighedsbørnehave
Rudersdal Kommune - Kultur - Ung i Rudersdal - Nærum Ungecenter
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Skovbørnehuset Tudsen
Rudersdal Kommune - Skoleområdet - Trørødskolen
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Natur- og Kulturhuset
LDD Forældrekredsens Børnehave
Rudersdal Kommune - Social og Sundhed - Dagtilbud - Bakkehuset
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Børnehuset Flintehøj
Rudersdal Kommune - Skoleområdet - Vedbæk Skole
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Børnehuset Gøngehuset
BRØNDBY KOMMUNE, ØKONOMI- & RESSOURCEFORVALTNINGEN, ØKONOMI
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Børnehuset Karethen
Rudersdal Kommune - Borgerservice & Digalitisering - Opkrævning og kontrol
Rudersdal Kommune - Sekretariatet - Administration
Rudersdal Kommune - Økonomi - Susanne Hansen
Rudersdal Kommune - Teknik & Miljø - Ejendomme - Rengøring
Rudersdal Kommune - Social og Sundhed - Plejecenter - Krogholmgård
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Børnehuset Troldehøj
Rudersdal Kommune - Skole & Familie - Nærum Skole
Rudersdal Kommune - Social og Sundhed - Dagtilbud - Rønnebærhus
Rudersdal Kommune - Kultur - Rudersdal Museer
Rudersdal Kommune - Skole & Familie - Vangeboskolen
Rudersdal Kommune - Teknik & Miljø - Drift - Kirkegårde
Nordsjællands Brandvæsen Kørsel og Logistik
Rudersdal Kommune - Kultur - Rundforbi Idrætsanlæg (Vedbæk idrætsanlæg)
LDD Den selvejende institution Solsikken
LDD Vuggestuen Bukke Bruse
Rudersdal Kommune - Kultur - Biblioteket - Pædagogisk center
Roskilde kommune - Gadstrup Skole
Roskilde kommune - Børnehuset Hyldebo
Roskilde kommune - SFO Gadstrup
Roskilde kommune - Børnehuset Svanen
Roskilde kommune - Peder Syv Skolen
Roskilde kommune - Børnehuset Atlantis - Dåstrup Børnehus
Roskilde kommune - Børnehuset Grantoften
LDD Børnehuset Atlantis
Roskilde kommune - SFO Peder Syv
Roskilde kommune - Ungdomsskolen Syd
Roskilde kommune - Fritids- og Ungdomsklubben Hjørnet
Roskilde kommune - SFO Dåstrup
Roskilde kommune - Dåstrup Skole
Roskilde kommune - Plejecenter Toftehøjen
Roskilde Kommune - Børnehuset Stjernen
Roskilde Kommune - Børnehuset Blomstergården
Roskilde kommune - Børnehuset Kernehuset
Halsnæs Kommune - Ølsted Skole
Halsnæs Kommune - Ølsted SFO
Halsnæs Kommune - Center for børn, unge og familier
Halsnæs Kommune - Melby Skole
Halsnæs Kommune - Melby Skole - SFO
Hillerød Kommune - JOBCENTER
Hillerød Kommune - SFO.REGNB
Hillerød Kommune - SKANSELYET
Hillerød Kommune - KLUB.PETRA
Hillerød Varme A/S
Hillerød Kraftvarme ApS
Hillerød Kommune - LØNHUSET
Hillerød Kommune - GRØNNEGADE
Hillerød Kommune - LABYRINTEN
Hillerød Kommune - KILDEDALEN
Hillerød Kommune - TROLDEHØJ
Hillerød Kommune - SFO.NØDEBO
Kalundborg Kommune - Tømmerup skole
Kalundborg Kommune - Raklev skole
Kalundborg Kommune - Nyrupskolen
Kalundborg Kommune - Røsnæs Naturskole
Kalundborg Kommune - Den Kommunale Tandpleje
Kalundborg Kommune - Økonomistaben, Team løn
Kalundborg Kommune - Ungdomsskolen
Kalundborg Kommune - Kalundborg hallerne
Slagelse Kommune - Finans og Betaling
Vordingborg Kommune - Vordingborg kommune
Solrød Kommune
Bornhoms Regionskommune
Assens Kommune - Café Tusindfryd
Assens Kommune - Bofællesskabet Odensevej
Assens Kommune - Vissenbjerg Skole
Assens Kommune Peter Willemoesskolen
Assens Kommune _ Undersøgelse vedr. skimmelsvampe
Assens Kommune _ Fuglereden børnehave (TrueTrade)
Assens Kommune - Bofællesskabet Skelvej
Assens Kommune _ Salbrovadskolen
Assens Kommune _ Landsbyordningen Salbrovad / Børnehuset Salbrohave
Nordfyns Kommune - Havrehedskolen, Afdeling Veflinge
Nordfyns Kommune - Centralkøkkenet
Nordfyns Kommune - Børnehaven Kastaniegården
Nordfyns Kommune - Sletten Skole, Afdeling Otterup
Nordfyns Kommune - Sletten Skole, Afdeling Skovløkken
Nordfyns Kommune - Børnehuset Mini Max
Nordfyns Kommune, Aftenklub Distrikt Otterup
Nordfyns Kommune - Sletten Skole, Afdeling Nordvest
Nordfyns Kommune - Hårslev Skole
Nordfyns Kommune - PPR, Skolepsykologisk Rådgivning
Nordfyns Kommune - Særslev Børnehave
Nordfyns Kommune - Særslev-Hårslev-Skolen, afd. Særslev
Nordfyns Kommune - Gambo
Nordfyns Kommune - Horsebækskolen
Nordfyns Kommune - Kystskolen, Afdeling Løkkemark
Nordfyns Kommune - Børnehaven Dalskovreden
Nordfyns Kommune - Kystskolen, afd. Krogsbølle
Nordfyns Kommune - Børnehaven Sneglehuset
Nordfyns Kommune - Børnehaven Mælkevejen
Nordfyns Kommune - Børnehaven Birkemose
Nordfyns Kommune, Aftenklub Distrikt Søndersø
Nyborg Kommune
Kerteminde Kommune - Kerteminde Byskole
Kerteminde Kommune - kerteminde Kommune (øverste enhed)
Kerteminde Kommune - Bofællesskaberne i Kerteminde
Nyborg Kommune, Køkken Rosengården
Nyborg Kommune, 4kløverskolen SFO afd Ørbæk
Kerteminde Kommune - Hindsholmskolen
Kerteminde Kommune - Langeskovskole - afd. Bakken & afd. Pilen
Kerteminde Kommune - Nymarken Skole & Børnehus, afd. Børnehus
Kerteminde Kommune - Nymarken Skole & Børnehus, Skole
Kerteminde Kommune - Marslev Skole
Kerteminde Kommune - Marslev Børnehus
Nordfyns Kommune - Børnehaven Græshoppen
Aabenraa kommune Tinglev Skole - Fritidstilbud 4.-6. klasse
Aabenraa kommune Tinglev SFO
Aabenraa kommune Børnehaven Sønderskov
Aabenraa kommune Tinglev Skole
Aabenraa kommune Børnegården Nørreager
Aabenraa kommune Tinglev Fritidscenter (hallen)
Aabenraa kommune Tandklinikken Tinglev
Aabenraa kommune Børnehuset Bolderslev
Aabenraa kommune Bolderslev Skole
Aabenraa kommune Ravsted Skole
Aabenraa kommune Børnehuset Krudtuglen
Aabenraa kommune Bylderup Skole
Aabenraa kommune Børnehaven Blæksprutten
Fanø Kommune
Esbjerg Kommune - Dagmargården / Riberhus, Køkken
Esbjerg Kommune - Områdecentret Åhaven, Plejen
Esbjerg Kommune - Vittenbergskolen Vadehav Bibliotek
Esbjerg Kommune - Ribe Svømmebad
Esbjerg Kommune - Int. Daginst. Nørremarken
Esbjerg Kommune - Int. Daginst. Tangebo
Esbjerg Kommune - Egebæk- Hviding Skole Vadehav
Esbjerg Kommune - Bhv. Børnehus Syd
Tandplejen Egtved / Vejle kommune
Kolding Kommune, Vester Nebel Skole
Øster Starup Skole / Vejle kommune
Kolding Kommune, Børnegården Vester Nebel
Ødsted Skole, Kontoret / Vejle kommune
Bredsten-Gadbjerg Skole / Vejle kommune
Troldebo / Vejle kommune
Hedensted Kommune - Bøgely Plejehjem
Skanderborg Kommune - Børnehaveafdeling - Hørning BørneUnivers
Skanderborg Kommune - Stjærskolen
Favrskov kommune - Rehabiliteringsteamet
Aarhus Kommune - Forvaltningen
Komponent _ kommunernes udviklingscenter f.m.b.a
Struer Kommune - Struer Kommunes hovednummer
Kibæk Skole / Herning Kommune
DII Solsikken Sdr. Felding / Herning Kommune
Struer Kommune - Park og Vej Materielgården
Struer Kommune - Venø Færgefart
Thisted Kommune - Huset
Thisted Kommune - PPU
Thisted Kommune - Kristianslyst
Thisted Kommune - Dragsbækcentret
Thisted kommune - Teknisk forv. - Vej/grønne områder
Thisted Kommune - Tingstrup skole
Thisted Kommune - Østre skole
Thisted Kommune - Tilsted skole
Thisted Kommune - Biblioteket
Thisted Kommune - Kathøj børneh.
Thisted Kommune - Espersens børneh.
Thisted Kommune - Kronborg børneh.
Thisted Kommune - Vibedal
Thisted Kommune - Rolighedsskolen
Thisted Kommune - Thy Hallen
Thisted Kommune - Børneh. Rolighed
Thisted Kommune - Limfjordsbørnehave
Thisted Kommune - Musikskolen
Thisted Kommune - Tandplejen
Thisted Kommune - Vildsund Børnehave
Thisted Kommune - Snedsted Bh.
Thisted Kommune - Kastaniegården
Thisted Kommune - Snedsted skole
Thisted Kommune - Hundborg børnec.
Thisted Kommune - Sjørring skole
Thisted Kommune - Bof. Søskrænten
Thisted Kommune - Sjørring Børnehave
Thisted Kommune - Nors Skole
Thisted Kommune - Nors Børnehus
Thisted Kommune - Sennels skole
Thisted Kommune - Fjordglimt
Thisted Kommune - Sennels børnehave
Thisted Kommune - Børneh. Kernehuset
Thisted Kommune - Solhjem
Frederikshavn Kommune - Frederikshavn Kommune
Mariagerfjord Kommune - Søndre Skole
Mariagerfjord kommune - Red Barnets Børnehave
Brønderslev Kommune - Personalekontoret
Morsø Kommune - SKI-nr. Morsø Kommune
Taarnby Kommune - IT-Afdelingen
Hvidovre Kommune - IT drift
Hillerød Kommune - GRØNNEVANG
Greve Kommune - It
Halsnæs Kommune - Træning og Aktivitet - LOS
Halsnæs Kommune - Dagplejen
Hillerød Kommune - EDB
Hillerød Kommune - PS1
Hillerød Affaldshåndtering A/S
Holbæk kommune - KONS-IT og Digitalisering - it
Thisted Kommune - Teknisk sekretariat
Thisted Kommune - Ledelsessekretariat
Thisted Kommune - Psykiatri/handicap
Thisted Kommune - Økonomi/løn
Frederikshavn Kommune - IT, Digitalisering og Velfærdsteknologi
Rudersdal Kommune - Børneområdet - Trørød Børnehus
Roskilde kommune - Fritids- og Ungdomsklubben Gadstrup
Hillerød Kommune - BYRÅDSSEK
Hillerød Kommune - ØKONOMI
Hillerød Service A/S
Hillerød Kommune - EJDKONTRAK
Hillerød Spildevand A/S
Assens Kommune _ Entreprenørgården
Assens Kommune - Team Vej og Trafik
Nordfyns Kommune, Værestedet og En Indgang
Kerteminde Kommune - Børn- og Ungeforvaltningen
Kerteminde Kommune - Ældrecenter - Aktivhuset
Kerteminde Kommune - Balders Hus
Aarhus Kommune - Hovedbibliotek
Thisted Kommune - Ungdomsskolen
Thisted Kommune - Dagplejekontoret
Thisted Kommune - Servicecenter
Thisted Kommune - Hjælpemidler/sektion
Skanderborg Kommune - Herskindskolen
Kalundborg Kommune - Børnehuset Regnbuen
Stokkebækskolen - Matr. Hesselager / Svendborg Kommune
Skanderborg Kommune - BUM - Bestiller/Udfører
Nordfyns Kommune - Bibliotek
Kalundborg Kommune - Børnehaven Engen
5790000393428 / Viborg Varme A.m.b.a
Fyns Almennyttige Boligselskab
Kalundborg Kommune - Årby skole
Kalundborg Kommune - Gørlev skole
Greve Kommune - Damhuset Børnehave
Aarhus Kommune - EAN til topknuden i AAK
Aarhus Kommune - Økonomi- og Lønsystemer
Firhøjeskolen / Vejle kommune
Egtved Skole / Vejle kommune
Hvidovre Kommune - Hjemmepleje og Rehabilitering
Hvidovre Kommune Borgerservice / BORGERSERV
Hvidovre Kommune - Folkebiblioteker
Hvidovre Kommune - Avedøre Bibliotek
Hvidovre Kommune - Socialpsykiatrien
Hvidovre Kommune - Quark
Hvidovre Kommune - Multi Cafeen
Hvidovre Kommune - Aktivitetscenter
Hvidovre Kommune - Ungekontakten
Hvidovre Kommune - Hvidovre Stadion
Hvidovre Kommune - Avedøre Skole
Hvidovre Kommune - Engstrandskolen
Hvidovre Kommune - Holmegårdsskolen
Hvidovre Kommune - Risbjergskolen
Hvidovre Kommune - Kultur, Miljø & Vækst
Hvidovre Kommune - Tandplejen
Hvidovre Kommune - Dansborgskolen
Hvidovre Kommune - Frydenhøjskolen
Hvidovre Kommune - Langhøjskolen
Hvidovre Kommune - Avedøre Idrætscenter
Hvidovre Kommune - SFO Risbjerg
Hvidovre Kommune - Gungehusskolen
Hvidovre Kommune - Præstemoseskolen
Hvidovre Kommune - Ungdomsskolen
Hvidovre Kommune - Frihedens Idrætscenter
Hvidovre Kommune - Børnehuset Baunevangen
Hvidovre Kommune - HUS B - faktura
Hvidovre Kommune - Fleksjob / FLXJOB
Hvidovre Kommune - Beskæftigelsesafklaring
Hvidovre Kommune - Børnehuset Trekløveren
Hvidovre Kommune - Børnehuset Mælkebøtten
Børnehuset Ærtebjerg
Hvidovre Kommune - Faktura Familiekontakten / BOLGEBRYD
Hvidovre Kommune - Børnehuset Immerkær
Hvidovre Kommune - Vuggestuen Manegen
Hvidovre Kommune - Børnehuset Enghøj
LDD Børnehavehuset Hvidovregade
Hvidovre Kommune faktura Hvidovre Kulturråd - sekretariat / HV_KUL_SEK
LDD Børnehavehuset Brostykkevej
Hvidovre Kommune - Børnehuset Oceanet
Hvidovre Kommune faktura Fmdalux / DALUX
LDD Bredalsparkens Børnehave 1
Hvidovre Kommune - Børnehuset Egevolden
LDD Børnehaven Lodsvej
Børneringen Børnehuset Rosenhøj
Strandmarkens Børnehave
Hvidovre Kommune - Børneinstitutionen Frydenhøj
Hvidovre Kommune - Kirsebærhuset
Høje-Taastrup Kommune, Mølleholmskolen
Kalundborg Kommune - Kr. Helsinge skole
Hvidovre Kommune - Børneinstitutionen Kernehuset
Hvidovre Kommune - Børnehuset Tryllestien
Hvidovre Kommune - Børnehuset Krogstenshave
Hvidovre Kommune - Børnehaven Myretuen
Hvidovre Kommune Budget - Styring og drift / BUD_STYR_D
Hvidovre Kommune - HUS 1 - faktura
Hvidovre Kommune - Børnehuset Solsikken
Hvidovre Kommune - Børnehuset Cirklen
Børneringen Strandhuset
Hvidovre Kommune - Sognegårdens Børnehave
Hvidovre Kommune - Humlebien
Hvidovre Kommune - Børnehuset Krogen
Hvidovre Kommune - Kommunale Institutioner
Kastanjehuset og Solgården
Willer
Hvidovre Kommune - Børneinstitutionen Vedbyholm
Hvidovre Kommune - Børnehuset Solstien
Hvidovre Kommune - SFO Gungehus-afd Atlantic
Hvidovre Kommune - Team 5, boliganvisning
Hvidovre Kommune - FC Præstemosen-A Sporet
Hvidovre Kommune - Hvidovre Central Køkken
Hvidovre Kommune - SFO 3høje-afdeling Langhøj
Hvidovre Kommune - SFO Gungehus-afd Rosenhøj
Hvidovre Kommune - FC Præstemosen-B Sporet
Hvidovre Kommune - Festningen-afd Dansborg
Hvidovre Kommune - SFO Engstrand
Hvidovre Kommune - SFO Holmegården-afd Holmegården
Hvidovre Kommune - SFO Gungehus - afd Lejerbo
Hvidovre Kommune - SFO Frydenhøj-afd Tusindfryd
Hvidovre Kommune - Frydenhøj-afd Enghøj SFO2 og 3
Køgevejens Børne- og Ungdomshus
Hvidovre Kommune - SFO Avedøre - afd. Ærtebjerg
Hvidovre Kommune - SFO Avedøre
Hvidovre Kommune - Bofællesskabet Hvidovregade
Hvidovre Kommune - Hvidovre Motionscenter
Hvidovre Kommune - Poppelgården Familiecenter
LDD Danalund Ungdomshus
Hvidovre Kommune - Byggeren Hvidovregade
Byggelegepladsen Regnbuen
Holbæk kommune og Drift og vedligehold
Nyborg Kommune, Sundheds- og Omsorgsafdelingen
Holbæk kommune - LAER-Holbæk By administrativt center sofielundsskolen (bjergmarken)
Nørre Aaby Skole - Skolevænget 9, 5580 Nørre Aaby
Holbæk kommune - LAER-Katrinedal administrativt center Tuse skole
Holbæk kommune - LAER-Kildedams administrativt center vipperød skole
Høje-Taastrup Kommune, Borgerskolen
Høje-Taastrup Kommune, Sengeløse Skole
Høje-Taastrup Kommune, Torstorp skole
Høje-Taastrup Kommune, Taastrup Svømmehal
Høje-Taastrup Kommune, Fløng svømmehal
Høje-Taastrup Kommune, Sengeløsehallen
Høje-Taastrup Kommune, Driftsbyen
Høje-Taastrup Kommune, Hedehusene skole
Høje-Taastrup Kommune, Selsmoseskolen
Høje-Taastrup Kommune, Reerslev skole
Høje-Taastrup Kommune, Fløng skole
Høje-Taastrup Kommune, Gadehaveskolen
Høje-Taastrup Kommune, Charlotteskolen
Høje-Taastrup Kommune, Øtofteskolen
Høje-Taastrup Kommune, Taastrup Teater
Høje-Taastrup Kommune, Hedehuset
Høje-Taastrup Kommune, Medborgerhuset
Høje-Taastrup Kommune, Taastrup ungdomsskole
Høje-Taastrup Kommune, Mødecenteret Poppel Allé
Høje-Taastrup Kommune, Kogletræet
Høje-Taastrup Kommune, Junglehuset
Høje-Taastrup Kommune, Lindetræet
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitutionen Kildehuset
Høje-Taastrup Kommune, Børnehuset Blåkilde
Høje-Taastrup Kommune, Eventyrhuset
Høje-Taastrup Kommune, Børnehuset Kastanjely
Høje-Taastrup Kommune, Flinteby
Diamanten _ Refsmosegård
Diamanten _ Magdabørnehaven
LDD Børnehaven Budstikken
Høje-Taastrup Kommune, Børnehuset Brøndvej
Høje-Taastrup Kommune, Børnehuset Universet
Høje-Taastrup Kommune, Nøddekrattet
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitution Taastrupvang
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitution Lærken
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitution Solhøj
Høje-Taastrup Kommune, Bakketoppen
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitution Lyngen
Høje-Taastrup Kommune, Åen
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitution Hallandsparken
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitution Stenmøllen
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitution Mariehønen
Høje-Taastrup Kommune, Klokkeblomsten
Høje-Taastrup Kommune, Stjernehuset
Høje-Taastrup Kommune, Børnehuset ABC
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitution Stenbuen
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitution Parkhaven
Høje-Taastrup Kommune, Klatretræet
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitution Lunden
Høje-Taastrup Kommune, Daginst. Taastruphøj
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitution Minigiro
Diamanten _ Grønhøj
Høje-Taastrup Kommune, Fritids- og ungdomsklubben Sengeløse
Høje-Taastrup Kommune, Knallertbanen
Høje-Taastrup Kommune, Fritids- og ungdomsklubben Gadehaven
Høje-Taastrup Kommune, Fritids- og ungdomsklubben 5'eren
Høje-Taastrup Kommune, Fritids- og ungdomsklubben Impulsen
Høje-Taastrup Kommune, Fritids- og ungdomsklubben Klub-Inn
Høje-Taastrup Kommune, Fritids- og ungdomsklubben Reerslev
Høje-Taastrup Kommune, Trillingeklubberne
Høje-Taastrup Kommune, Fritids- og ungdomsklubben Basen
Skive Kommune - Vejvæsen - drift (materielgården)
Skive Vand - spildevand drift
Skive kommune, Aakjærskolen
Skive kommune, Brårup Skole
Skive kommune, Ådalsskolen
Skive kommune, Skivehus Skole
Skive kommune, Resen Skole
Skive kommune, Hem Skole
Skive kommune, Nr. Søby Skole
Skive kommune, Højslev Skole
Skive kommune, Ørslevkloster Skole
Skive kommune, Skive Ungdomsskole
Skive kommune, Apoteker Norgaards Børnehave
Skive kommune, Paletten Børnehave
Skive kommune, Valhalla Børnehave
Skive kommune, Troldehaven, Nr. Søby
Skive kommune, Resen Daycare
Skive kommune, Rosenbakken Børnehave
Skive kommune, Lærkereden Børnehave
Skive kommune, Troldehusene, Børnehaver
Skive kommune, Hedemarken/Hvidbjerg Børnehave
Ringkøbing-Skjern Kommune - Fredensgades Børnehave
Ringkøbing-Skjern Kommune - Mariehønen, Astrup
Ringkøbing-Skjern Kommune - Musikskolen, Skjern
Ringkøbing-Skjern Kommune - Bækkehøj, Skjern
Ringkøbing-Skjern Kommune - Lærkereden, Rk. Mølle
Ringkøbing-Skjern Kommune - Børnehuset, Borris
Ringkøbing-Skjern Kommune - Stauning Børnehave og SFO
Ringkøbing-Skjern Kommune - Amagerskolen
Ringkøbing-Skjern Kommune - Bækgårdsskolen
Ringkøbing-Skjern Kommune - Stauning Skole
Ringkøbing-Skjern Kommune - Borris Skole
Ringkøbing-Skjern Kommune - Kirkeskolen, Skjern
Ringkøbing-Skjern Kommune - Tandpleje
Ringkøbing-Skjern Kommune - Faster Skole
Ringkøbing-Skjern Kommune - Rækker Mølle Skole
Roskilde kommune - Børnehuset Lærken
Kalundborg Kommune - Kalundborg Brand og Redning
Esbjerg Kommune - Int. Daginst. Børnegården
Esbjerg Kommune - Int. Daginst. Kaskelotten
Kalundborg Kommune - Rørby Børnehave
Kalundborg Kommune - Børnehaven Mariehønen
Kalundborg Kommune - Børnehaven Troldebo
Kalundborg Kommune - Børnegården
Kalundborg Kommune - Hvidebækskolen
Kalundborg Kommune - Rørby Skole
Solsikken, Egtved / Vejle kommune
Odder Kommune - Åhusene
Odder Kommune - Børnehuset Vennelund
Odder Kommune - Den integrerede inst. Bifrost
Odder Kommune - Børnehuset Gylling
Odder Kommune - Energi og Rengøring
Odder Kommune - Dagplejekontoret
Odder Kommune - Vej & Park
Odder Kommune - Børnehaven Egholm
Odder Kommune - Egholmgård Fritidscenter
Odder Kommune - Gylling Skole & Børnehus
Odder Kommune - Hou Skole
Odder Kommune - Hou Børnehave
Odder Kommune - Hundslund Centralskole
Odder Kommune - Musikskolen
Østjyllands Brandvæsen - Odder
Odder Kommune - Odder Kommunale Ungdomsskole
Odder Kommune - Odder Kommunale Tandpleje
Odder Kommune - Odder Bibliotek
Odder Kommune - Parkvejens Børnehave
Odder Kommune - Parkvejens Skole
Odder Kommune - Børne- og Familiecentret
Odder Kommune - Randlev Børnehave
Odder Kommune - Rosenhuset
Odder Kommune - Saksild Børnehus
Odder Kommune - Saxild Skole & Børnehus
Odder Kommune - Tunøfærgen
Odder Kommune - Skovbakkeskolen
Odder Kommune - Bhv. Solstrålen, Hundslund
Odder Kommune - Teknik, Plan
Odder Kommune - Ungeenhed
Odder Kommune - Tunø Skole
Odder Kommune - Vestermarksskolen
Odder Kommune - Teknik, Byggeri
Odder Kommune - Krible Krable Huset
Kerteminde Kommune - Børnehaven Fjordvang
Kerteminde Kommune - Bøgebjerg Naturbørnehave
Skanderborg Kommune - Højboskolen
Middelfart Kommune - Gelsted Børnehus, Koldinghave 3, 5591 Gelsted
Børnehuset Egetræet - Halvej 3, 5592 Ejby
Brenderup Dagcenter - Åbakkevej 4, 5464 Brenderup Fyn
Genbrugscenter i Gelsted - Søndergade 78, 5591 Gelsted
Middelfart Kommune - Middelfart Musikskole, Blindebomsvej 11, 5500 Middelfart
Ejby Skole - Nørregade 88, 5592 Ejby
Gelsted Skole - Gelstedvej 29, 5591 Gelsted
Anna Trolles Skole - Kirkevej 29, 5464 Brenderup Fyn
Fjelsted Harndrup Skole - Fjellerupvej 26, 5463 Harndrup
Middelfart Kommune - Dagplejen, Nytorv 9, 5500 Middelfart
Kerteminde Kommune - Bibliotekerne
Kerteminde Kommune - Børnehaven Columbus
Kerteminde Kommune - Børnehaven Solbakken
Kerteminde Kommune - Naturbørnehaven Himmelblå
Kerteminde Kommune - Tandplejen
Kerteminde Kommune - Munkebo Skole - mellem Nor og Fjord
Kerteminde Kommune - Støttecenter Nymarken
Ejendomsservice - Sct. Michaels / Svendborg Kommune
Stokkebækskolen - Matr. Gudme / Svendborg Kommune
Stokkebækskolen - Matr. Gudbjerg / Svendborg Kommune
Greve Kommune - Holmeagerskolen
Thisted Kommune - Solgården
Kalundborg Kommune - Skolen på Herredsåsen
Rudersdal Kommune - Social og Sundhed - Center for hjælpemidler - Handicapbiler
Skanderborg Kommune - Småbørnsafdeling - Hørning BørneUnivers
Skanderborg Kommune - Børnehaven Rosenvænget
Skanderborg Kommune - Børnehaven Elgårdsminde
Skanderborg Kommune - Børnehaven Livstræet, Hørning
Skanderborg Kommune - Veng Børnehave
Skanderborg Kommune - Højbo SFO
Skanderborg Kommune - Bakkeskolens SFO
Skanderborg Kommune - Bakkeskolen
Skanderborg Kommune - Veng Fællesskole
Skanderborg Kommune - Ungdomsskolen Hørning
Taarnby Kommune - Vuggestuen Gammel Skovvej 10
Taarnby Kommune - Vuggestuen Kastrupvej 235
Taarnby Kommune - Vuggestuen Skottegården 83
Taarnby kommune - Idrætsområde IUP
Taarnby Kommune - Vuggestuen Tårnbypark Alle 18
Taarnby Kommune - Børnehaven Oliefabriksvej 249
Taarnby Kommune - Vuggestuen Ugandavej 147
Taarnby Kommune - Børnehaven Tornholms Ager 2
Taarnby Kommune - Børnehaven Alleen 119
Taarnby Kommune - Børnehaven Engmarken 9
Taarnby Kommune - Børnehaven Klitrose Alle 22
Taarnby Kommune - Børnehaven Nordmarksvej 22 og 24
Taarnby Kommune - Børnehaven Saltværksvej 48
Taarnby Kommune - Børnehaven Løjtegårdsvej 167
Taarnby Kommune - Børnehaven Vestre Bygade
Taarnby Kommune - Børnehaven Munkebjergvej 121
Taarnby Kommune - Børnehaven Oliefabriksvej 71
Taarnby Kommune - Børnehaven Vægterparken 452
Taarnby Kommune - Børnehaven Nordmarksvej 26
Taarnby Kommune - Børnehaven Syrefabriksvej
Taarnby Kommune - Børnehaven Englandsvej 299
Taarnby Kommune - Børnehaven Irlandsvej 131
Taarnby Kommune - Børnehaven Strandgården
Taarnby Kommune - Børnehaven Stavlungsvej 29-33
Taarnby Kommune - Børnehaven Ugandavej 120
Taarnby Kommune - Fk. Kastruplundgade 16
Taarnby Kommune - Fk. Tårnbyvej 20
Taarnby Kommune - SFO Corneliusmindevej
Taarnby Kommune - SFO Brønderslev Alle
Taarnby Kommune - Fk. Algiervej 9
Taarnby Kommune - SFO Frøen (Gl. Kirkevej)
Taarnby Kommune - SFO Løjtegårdsvej
Taarnby Kommune - SFO Allegården
Taarnby Kommune - SFO Randkløve Alle
Taarnby Kommune - SFO Pilen
Taarnby Kommune - SFO Vestre Bygade
Taarnby Kommune - SFO Tømmerupvang
Taarnby Kommune - SFO Munkebjergvej/Ingstrup Alle
Taarnby Kommune - Børnehaven Oliefabriksvej 180, Ryumgård
Taarnby Kommune - Børnehaven Gemmas Alle
Taarnby Kommune - Børnehaven Kongelundsvej 464 3404370
Skanderborg Kommune - Børnehaven Porskjær
Skanderborg Kommune - Columbusskolen, Skovby
Skanderborg Kommune - Stjær Børnehave
Skanderborg Kommune - Gyvelhøjskolens SFO
Skanderborg Kommune - Ungdomsskolen Galten
Skanderborg Kommune - Børnehaven Bakketoppen
Skanderborg Kommune - Gyvelhøjskolen
Skanderborg Kommune - Børnehaven Græshoppen
Skanderborg Kommune - Børnehaven Nordlyset
Skanderborg Kommune - Stjærskolens SFO
Skanderborg Kommune - Herskindskolens SFO
Skanderborg Kommune - Skovby Mosegårds klubber
Skanderborg Kommune - Skovbyskolen
Taarnby Kommune - Ungdomsskolen
Taarnby Kommune - Den kommunale Tandpleje
Taarnby Kommune - Skottegårdsskolen
Taarnby Kommune - Skelgårdsskolen
Taarnby Kommune - Pædagogisk Udviklingscenter
Taarnby Kommune - Pilegårdsskolen
Taarnby Kommune - Solgården
Taarnby Kommune - Pilehaven
Taarnby Kommune - Nøragersmindecentret
Taarnby Kommune - Nordregårdsskolen
Taarnby Kommune - Naturskolen
Taarnby Kommune - Kulturzonen
Taarnby Kommune - Materielgården - Vej
Taarnby Kommune - Løjtegårdsskolen
Taarnby Kommune - Korsvejens Skole
Taarnby Kommune - Kollektivboligerne Televænget
Taarnby Kommune - Kastrupgårdsskolen
Taarnby Kommune - Kastrupgårdsamlingen
Taarnby Kommune - Kastrup Bio
Taarnby Kommune - Afdelingen for bibliotek og arkiv
Taarnby Kommune - Havnen
Taarnby Kommune - Dagplejen
Taarnby Kommune - Brandvæsenet
Taarnby Kommune - Ældrecenter, Bordinghus
Taarnby Kommune - Idrætsområde KOF
Taarnby Kommune - Bo støtte Enheden Jershøj
Taarnby Kommune - SFO Skelgården
Taarnby Kommune - SFO Kastrupgård
Taarnby Kommune - Skolen på Brønderslev Alle
Taarnby Kommune - Virksomhedsservice
Taarnby Kommune - Aktivitetscentret Amager Landevej
Taarnby Kommune - Den kommunale Hjemmepleje
Høje-Taastrup Kommune, Ejendomscenteret. Bygnings- og anlægsafsnittet
Mariagerfjord Kommune - Bymarkskolen
Mariagerfjord Kommune - Rosendalskolen
Mariagerfjord Kommune - Mariagerfjord 10. klassecenter
Mariagerfjord Kommune - Bymarkskolens SFO
Mariagerfjord Kommune - Rosendalskolens SFO
Mariagerfjord Kommune - Daginstitutionen Bymarken
Mariagerfjord Kommune - Vinkelvejens Børnehave
Mariagerfjord Kommune - Wiegårdens Børnehave
Mariagerfjord Kommune - Daginstitutionen Rosenhaven
Mariagerfjord Kommune - Børnegården Houvej
Mariagerfjord Kommune - Farvervængets Børnehave
Mariagerfjord Kommune - Onsild Børnehave
Aarhus Kommune - Repræsentation
Aarhus Kommune - Arbejdsskader
Aarhus Kommune - Erhverv og By
Aarhus Kommune - Direktion
Aarhus Kommune - Ledelse og Kommunikation MSB
Aarhus Kommune - Økonomi Service - Rådhuset
Aarhus Kommune - Økonomi- Drift
Aarhus Kommune - Fælles IT MSB
Aarhus Kommune - Jobcenter Aarhus - Job og Uddannelse / UU
Aarhus Kommune - Erhvervsgrunduddannelsen
Aarhus Kommune - Beskæftigelsesforvaltningens Sekretariat
Aarhus Kommune - Arbejdsmarkedscenter Midt - Fredens Torv
Aarhus Kommune - Arbejdsmarkedscenter Nord - Afdelng Mosevej
Aarhus Kommune - Center for Misbrugsbehandlingen Kontakthuset
Aarhus Kommune - Læring og Udvikling - 6-18 års området
Aarhus Kommune - Pladsanvisningen Økonomi team- Daginstitution
Aarhus Kommune - Sundhedsplejen Nordvest
Aarhus Kommune - Sundhedsplejen Nord
Aarhus Kommune - Sundhedsplejen Syd
Aarhus Kommune - Sundhedsplejen Sydvest
Aarhus Kommune - Videncenter for Sundhed og Trivsel
Aarhus Kommune - Tandplejen Århus
Aarhus Kommune - Center for Socialfaglig Udvikling
Aarhus Kommune - Dagpengekontoret
Aarhus Kommune - Forretnings IT for Socialforvaltningen
Aarhus Kommune - Sociallægeinstitutionen
Aarhus Kommune - Jobcenter Aarhus - Sekretariat / IRK
Aarhus Kommune - Socialvagten
Aarhus Kommune - SSP Aarhus
Aarhus Kommune - Socialpsykiatri og Udsatte Voksne
Aarhus Kommune - Jobcenter Aarhus - Tværgående Drift / Virksomhedsservice
Aarhus Kommune - Flexskolen & Heltidsundervisningen
Aarhus Kommune - Alleskolen
Aarhus Kommune - Familieplejecentret
Aarhus Kommune - Center for Tilbud til Voksne med Handicap
Aarhus Kommune - Netværket
Aarhus Kommune - Børnekulissen Silkeborgvej 342
Aarhus Kommune - Bofællesskabet Stautruphus
Aarhus Kommune - Lokalpsykiatri Nord
Aarhus Kommune - Lokalpsykiatri Centrum
Aarhus Kommune - Center for bostøtte i eget hjem
Aarhus Kommune - Lokalpsykiatri Vest
Aarhus Kommune - Udrykningsteamet
Aarhus Kommune - Familieværkstedet
Aarhus Kommune - Tidlig indsats
Aarhus Kommune - Aktivitetscentret Skt.Annagade
Aarhus Kommune - Aktivitetscentret Biffen
Aarhus Kommune - Højvang Centret, Aktivitetscenter Nørre Allé
Aarhus Kommune - Fælles Service
Aarhus Kommune - Center For Misbrugsbehandling
Aarhus Kommune - Center For Misbrugsbehandling Behandlingafdelingen
Aarhus Kommune - Socialcenter Vest, Ung og Forældre
Aarhus Kommune - Ungdomscentret
Aarhus Kommune - Støtte Og Kontaktpersoner
Aarhus Kommune - Flexbo
Aarhus Kommune - Familiekontor Syd/Administration
Aarhus Kommune - afd/enhed M Koordinationsenheden
Aarhus Kommune - Familieteam Nord-Vest
Aarhus Kommune - Ledelsessekretariatet
Aarhus Kommune - Digitalisering og GIS
Aarhus Kommune - Kantinen Rådhuset
Aarhus Kommune - Ejendomme
Aarhus Kommune - Bygningsafdeling
Ringkøbing-Skjern Kommune - Børnegården Højbo
Aarhus Kommune - Mål- og økonomistyring / Opus og Regnskab
Aarhus Kommune - Strategi & Udvikling
Aarhus Kommune - Administrativ Service
Aarhus Kommune - Folkestedet
Aarhus Kommune - Hjælpemiddelcentret
Aarhus Kommune - HR
Aarhus Kommune - Kultur og Borgerservice
Aarhus Kommune - Badeanstalten Spanien
Aarhus Kommune - Aarhus Skøjtehal
Aarhus Kommune - Eliteidræt, Idrættens Hus
Aarhus Kommune - Aarhus Svømmestadion
Aarhus Kommune - Filmby Århus
Aarhus Kommune - Sahl Lejrskole - Administration
Aarhus Kommune - Videncenter for PPR og Specialpædagogik
Aarhus Kommune - Center for læring
Aarhus Kommune - UNO Friluftscenter
Aarhus Kommune - Bakkegårdskolen - Administration
Aarhus Kommune - Ellevangskolen - Administration
Aarhus Kommune - Beder Skole - Administration
Aarhus Kommune - Elev Skole - Administration
Aarhus Kommune - Elsted Skole - Administration
Aarhus Kommune - Engdalskolen - Administration
Aarhus Kommune - Tovshøjskolen - Administration
Aarhus Kommune - Gammelgårdskolen - Administration
Aarhus Kommune - Sødalskolen - Administration
Aarhus Kommune - Hasle skole - Administration
Aarhus Kommune - Bavnehøj Skole
Aarhus Kommune - Holme skole - Administration
Aarhus Kommune - Højvangskolen - Administration
Aarhus Kommune - Katrinebjergskolen - Administration
Aarhus Kommune - Kaløvigskolen - Administration
Aarhus Kommune - Kragelundskolen - Administration
Aarhus Kommune - Lisbjergskolen - Administration
Aarhus Kommune - Læssøesgade skole - Administration
Aarhus Kommune - Malling skole - Administration
Aarhus Kommune - Møllevangskolen - Administration
Aarhus Kommune - Mårslet skole - Administration
Aarhus Kommune - N.J.Fjordsgades skole - Administration
Aarhus Kommune - Risskov skole - Administration
Aarhus Kommune - Rosenvangskolen - Administration
Aarhus Kommune - Rundhøjskolen - Administration
Aarhus Kommune - Sabro-Korsvejskolen - Administration
Aarhus Kommune - Samsøgades Skole - Administration
Aarhus Kommune - Skovvangskolen - Administration
Aarhus Kommune - Skødstrup skole - Administration
Aarhus Kommune - Skåde skole - Administration
Aarhus Kommune - Solbjergskolen - Administration
Aarhus Kommune - Strandskolen - Administration
Aarhus Kommune - Sølystskolen - Administration
Aarhus Kommune - Søndervangskolen - Administration
Aarhus Kommune - Tilst Skole - Administration
Aarhus Kommune - Hårup skole - Administration
Aarhus Kommune - Tranbjergskolen - Administration
Aarhus Kommune - Vestergårdskolen - Administration
Aarhus Kommune - Viby Skole - Administration
Aarhus Kommune - Virupskolen - Administration
Aarhus Kommune - Vorrevangskolen - Administration
Aarhus Kommune - Åby Skole - Administration
Aarhus Kommune - Næshøjskolen - Administration
Aarhus Kommune - Skæring skole - Administration
Aarhus Kommune - Ellækærskolen - Administration
Aarhus Kommune - Skjoldhøjskolen - Administration
Aarhus Kommune - Lystrup skole - Administration
Aarhus Kommune - ITK
Aarhus Kommune - Lokalbibliotekerne
Aarhus Kommune - Musikhuset Aarhus
Aarhus Kommune - Aarhus Symfoniorkester
Aarhus Kommune - Digitalisering
Aarhus Kommune - Backoffice
Aarhus Kommune - Kontrolgruppen
Aarhus Havn
Aarhus Kommune - Aarhus Events
Aarhus Kommune - Økonomi
AffaldVarme Aarhus Transmission A/S
AffaldVarme Aarhus Fjernvarme A/S
AffaldVarme Aarhus A/S
Kerteminde Kommune - Bofællesskaberne i Langeskov
Rødovre Kommune - Projekt Nyttehus
Aarhus Kommune - Boligadministration
Aarhus Kommune - Sundhed og Omsorgslinjen
Skanderborg Kommune - Veng SFO
AffaldVarme Aarhus Energi A/S
Aarhus Kommune - HR
Bestseller
5790000427147 - Dansk Cater / Dansk Cater
Aurora Group Danmark, Sverige
Lemvigh-Moeller
Kamstrup A/S
Jackon Danmark A/S
OJ Electronics
Tulip Food Company A/S
Foodservice: Catering Engros
BC Catering Kolding A/S / BC Catering Kolding A/S
BC Catering Aalborg / BC Catering Aalborg
BC Catering Skanderborg A/S / BC Catering Skanderborg A/S
AB Catering Aalborg A/S / AB Catering Aalborg
AB Catering Holstebro A/S / AB Catering Holstebro A/S
BC Catering Grossisten A/S / BC Catering Grossisten A/S
BC Catering Roskilde A/S / BC Catering Roskilde A/S
Stark Aalborg (120)
Aurora Group Norge
Wexøe A/S
Elma Instruments A/S
Stark Helsingør (510)
Stark Grønland (124)
paranova Pack
Knud E. Dan
Flügger Denmark A/S
Flügger Norway AS
PP Professional Paint A/S
Jens A. Jacobsen
AB Catering København A/S / AB Catering København A/S
KAB Smba
Foodservice: Gennemfakturering
5790000607594 / ABC Lavpris Videbæk ApS
5790000607600 / ABC Lavpris Ulfborg ApS
ABC Lavpris Herning ApS / ABC Lavpris Herning ApS
ABC Lavpris Tørring ApS / ABC Lavpris Tørring ApS
ABC Lavpris Rødding ApS / ABC Lavpris Rødding ApS
ABC Lavpris Gram ApS / ABC Lavpris Gram ApS
ABC Lavpris Billund ApS / ABC Lavpris Billund ApS
ABC Lavpris Tarm ApS / ABC Lavpris Tarm ApS
NEF Fonden
TELIA DANMARK, FILIAL AF TELIA NATTJANSTER NORDEN AB, SVERIGE
TRYG NKSPU
Videbæk Elnet A/S
Hurup Elværk Ans
Energi Fyn Holding A/S
ABC Lavpris Randers ApS / ABC Lavpris Randers ApS
Diversey
RAH Net a/s
Rema Distribution A/S
GEV A/S Service
Techtronic Industries Nordic
HØJAGER BELYSNING A/S
Imerco A/S
Mejerigaarden
Scanenergi A/S
NORDIC SEAFOOD: Bookkeeping
Øland Ventilation A/S
Hatten Roskilde
Scandlines Danmark A/S
Scandlines Danmark A/S
Scandlines Danmark A/S
Scandlines Danmark A/S
NRGI Elsalg I A/S / NRGi Elsalg I A/S
Jan Import A/S / JAN Import A/S
Sky-Light A/S
Schur Consumer
Nordisk Film Distribution A/S
Dansk Belysnings Service A/S
Ecolab ApS
Sæby Fiskeindustri
SEAS-NVE KV-NET A/S
Otto Schachner ApS
Kwintet Kansas
Bent Brandt a/s
DAFA A/S
Brugerdata A/S / Brugerdata A/S
AB Catering Ribe / AB Catering Ribe
LCD Denmark P/S / LCD DENMARK P/S
Bornholms El-Net A/S
Nilfisk Nordic
Stark Brande (140)
Stark Herning (150)
Stark Randers (200)
Stark Grenå (210)
Stark Århus C. (220)
Stark Brabrand (226)
Stark Odder (230)
Stark Vejle, Superbyg (240)
Stark Horsens, Stjernholm/Kalkværket (260)
Stark Skanderborg (266)
Stark Varde (300)
Stark Sønderborg (320)
Stark Ribe (350)
Stark Esbjerg (360)
Stark Fredericia, Superbyg (380)
Stark Fåborg (400)
Stark Middelfart, Superbyg (410)
Stark Odense (422)
Stark Aarup (430)
Stark Assens (450)
Stark Slagelse (500)
Stark Græsted (520)
Stark Frederiksborg (560)
Stark Roskilde (540)
Stark København, Superbyg (590)
Stark Holstebro (630)
Stark Struer (633)
Stark Frederikssund (690)
Stark Ishøj (693)
Stark Maribo (700)
Stark Nykøbing Falster (740)
Stark Ølgod (901)
Stark Skjern (902)
Stark Tarm (903)
Stark Frederiksberg (930)
Stark K&M Nord (933)
Stark Nivå (935)
Stark Frederiksværk (916)
Stark Kolding, Lumbye (340)
Stark Brøndby (929)
Stark Nykøbing S. (545)
Gl. DataHub Engrosfakturering / Energiselskabet Natur-Energi A/S
Bauhaus Danmark A/S
Air Liquide Danmark A/S
A/S EL-SALG
SAPA Precision Tubing Tønder a.s
Bornholms El-Produktion A/S
Danish Crown Group function
WRIST SHIP SUPPLY A/S
Saint Gobain Distribution
VWR - Bie & Berntsen A/S
Danish Crown a/s Beef
Friland A/S
GULERODSGRUPPEN A/S
Easyfood A/S
Vidcom Danmark
Credin Bageripartner
ABC Lavpris Egtved ApS / ABC Lavpris Egtved ApS
Dagrofa ApS
FOA - Fag og Arbejde
KT Elektric Aalborg Aalborg A/S / KT Elektric Aalborg A/S
Dustin
Stark DNU Århus (227)
DSB-Informatik
A/S Bolind Handel
Brøndum
vibocold
Ringkøbing Tømmerhandel A/S (10-4); Ringkøbing
Ringkøbing Tømmerhandel A/S (10-4); Ulfborg
Ringkøbing Tømmerhandel A/S (10-4); Viborg
Ringkøbing Tømmerhandel A/S (10-4)
Menu AS
Alumeco A/S
JYSK produktion
Stark Brønderslev (105)
Al2Bolig
Stark Aabybro (108)
Stark Rønde (211)
Stark Tommerup (471)
Stark Viborg (206)
Boligselskabet Sjaelland
JYSK test
KKElectronics
VS Automatic A/S
Claus Sørensen A/S Esbjerg
Claus Sørensen A/S Hirtshals
Claus Sørensen A/S Padborg
Stark Dronninglund (117)
Stark Fælleslager (993)
Stark Ikast (344)
Stark Kalundborg (346)
Stark Holbæk (371)
Stark Næstved (378)
Claus Sørensen A/S Odense
NETTOLINE A/S
Lego System
LEGO Production s.r.o.
Lego A/S
LEGO GmbH
LEGO Company Ltd. - UK
LEGO Real Estate, SA de CV.
LEGO Sverige AB
LEGO Norge AS
Oy Suomen LEGO Ab
LEGO OPERACIONES DE MEXICO
VISMA til Nordea Bank Denmark A/S
Fibia P/S
Lef Net A/S
Struer Forsyning Elnet -5790001088309 / Struer Forsyning Elnet A/S
Carl Ras
EG Test EAN
DS Smith Packaging Denmark A/S (TEST)
SEF Forsyning A/S 5790001102357 / Sydfyns Elforsyning A/S
SEF Net 5790001102364 / Sydfyns Elforsyning A/S
BibMedia A/S
Energi Fyn Handel A/S
Energi Fyn Bredbånd A/S
Gl. DataHub Engrosfakturering / NRGi Elsalg A/S
NRGi a.m.b.a. / NRGi a.m.b.a.
Forsyning Helsingør - Elhandel A/S
Stark Silkeborg (342)
Stark Fælleslager Århus Havn (980)
BM Corporation Danmark A/S
Moelven Danmark A/S
Foodservice: KK Engros
Randers Tegl A/S
Danske Spil A/S
Me-Fa
AffaldVarme Aarhus Genbrug P/S
Aarhus Kommune - Bygninger - Børn & Unge
Aarhus Kommune - IT
Aarhus Kommune - Brabrand Idrætscenter
Aarhus Kommune - Egelund Idrætscenter
Aarhus Kommune - Lyseng Svømmebad
Aarhus Kommune - Trige-Spørring Fritidsklub
Aarhus Kommune - Ung i Aarhus - Fritidscenter Horsensvej
Aarhus Kommune - Ungemiljø 12 Åbyhøj
Aarhus Kommune - FU administrationen
Aarhus Kommune - Fritidsklubben Beder
Aarhus Kommune - Klubben Rosenhøj
Aarhus Kommune - Klub2teket - Legepladsen Kappelvænget
Aarhus Kommune - Fritidscenter Nord
Halsnæs Kommune - Musikskolen
Halsnæs Kommune - Rikke Romann
Halsnæs Kommune - Vejteamet
Halsnæs Kommune - Ejendomme
Halsnæs Kommune - Sundhedsplejen
Halsnæs Kommune - Økonomi og Indkøb
Halsnæs kommune - Lillebjerg Skole, Birkevej 10, 3390 Hundested
Halsnæs Kommune - Rådhuscafeen
Halsnæs Kommune - Rengøring
Klatretræet / Herning Kommune
Nivå Varmeværk
Ringkøbing-Skjern Kommune - Centerparken Ældrecenter, Videbæk
Ringkøbing-Skjern Kommune - Bakkely Plejehjem
Ringkøbing-Skjern Kommune - Troldhede Ældrecenter
Ringkøbing-Skjern Kommune - Vorgod Ældrecenter
Assens kommune - Skallebølle Skole
Assens Kommune _ Børnenes Hus
Assens Kommune _ Bøllehuset
Assens Kommune _ Skovbrynet
Assens Kommune - Team Sundhed
Assens Kommune _ Ejendomsadministration
Aarhus Kommune - Byrådet
Assens Kommune _ Assens Bibliotek (alle biblioteker)
Assens Kommune _ Ebberup Skole
Assens Kommune _ Østerled, Fuglereden og Krummeluren børnehaver
Assens Kommune _ Børnehaven Østerled (TrueTrade)
Assens kommune - Intern Service og øvrige indsatser
Assens Kommune _ Sygeplejen Assens
Assens Kommune - Assens Havn
Assens Kommune _ Bostedet Stærevænget
Assens Kommune _ Hjemmepleje Aarup
Thisted Kommune - It og digitalisering
Høje-Taastrup Kommune, ØDC - It
Kalundborg Kommune - Økonomistaben, Team Indkøb
Kalundborg Kommune - Direktionssekretariat
Kalundborg Kommune - Kalundborg biblioteker
Aarhus Kommune - Byggeri og Planlægning
Aarhus Kommune - Lykkegården
Aarhus Kommune - Kulturforvaltningen
Aarhus Kommune - Gellerup Badet
Aarhus Kommune - FU administrationen
Aarhus Kommune - Godsbanen/administrationen
Aarhus Kommune - Administrationen Musikskolen
Assens Kommune - Baagø Færgen
Assens Kommune _ Hjemmepleje Haarby/Glamsbjerg
Assens Kommune _ Tommerup Skole og SFO Pilebo
Assens Kommune _ Brylle Skole
Assens Kommune _ Verninge Skole og SFO Krudthuset
Assens kommune - Agerholm Børnehave
Assens Kommune _ Fuglekilden Naturbørnehave
Assens Kommune _ Børnehus Himmelrummet (TrueTrade)
Assens Kommune _ Overmarksgården og Børnehus Himmelrummet
Assens kommune - Ejendomsservice
Assens Kommune _ Debitornr. På øverste niveaue pga. fejllister
Assens kommune - Ejendomsdrift Øst
Assens kommune - Ejendomsdrift Nord
Assens Kommune _ By, Land og Kultur
Assens Kommune _ Hjemmeplejen Tommerup
Assens Kommune _ IT
Assens Kommune _ Aktivitetscentret
Assens Kommune _ Tommerup MotoCross & Speedway klub
Assens kommune - Visitation og formidling, Vejledning/afklaring - forsikrede ledige
Assens Kommune _ Jobcentret
Assens kommune - Ejendomsdrift Syd
Assens kommune - Visitation og formidling, 6 ugers selvvalgt uddannelse
Assens Kommune _ Skovvangen
Assens Kommune - Administration af Toftevej 31-33, 5610 Assens
Assens Kommune _ Nyholmgården
Assens kommune - Ældre og Hjemmepleje
Assens Kommune _ Plejecentre
Assens kommune - Ejendomsdrift Vest
Assens Kommune _ Administration Hjemmeplejen
Nyborg Kommune, 4kløverskolen afdeling Ørbæk
Nyborg Kommune, 4kløverskolen afdeling Frørup
Nyborg Kommune, Børnehuset Klatretræet
Nyborg Kommune, Skattekisten
Nyborg Kommune, Børnehaven Åhaven
Nyborg Kommune, 4kløverskolen SFO afd Frørup
Nyborg Kommune, Teknik og Miljø, Husleje
Nordfyns Kommune - Vej og Park
Nordfyns Kommune - Parkafdeling
Nordfyns Kommune - Musikskolen
Nordfyns Kommune - Havrehedskolen, afdeling Havrehed
Nordfyns Kommune - Børnehaven Adamsminde
Nordfyns Kommune - Veflinge Børnehave
Nordfyns Kommune - Børnehaven Kernehuset
Nordfyns Kommune - Vejruphuse
Kongshøjcentret - Æblehaven 11, 5580 Nørre Aaby
Aarhus Kommune - Møllevangskolen - Kantine
Aarhus Kommune - N.J. Fjordsgades Skole - Kantine
Båring/Asperup Børnehave - Byvejen 29 B, 5466 Asperup
Båring Skole - Byvejen 29, 5466 Asperup
Nørre Aaby Børnehus - Mikkelsbro 5, 5580 Nørre Aaby
SFO Oasen - Skolevænget 9, 5580 Nørre Aaby
Søstjernen, Føns - Føns Strandvej 2, 5580 Nr. Aaby
Nørre Aaby Genbrug og Renovation - Margaardvej 47 A., 5580 Nørre Aaby
Nordfyns Kommune - Ældreinstitution Kærgården
Nordfyns Kommune - Søndersøskolen
Nordfyns Kommune, Kostkasser Botilbuddene
Nordfyns Kommune - Strategi og politik
Nordfyns Kommune - Arbejdsmarked
Nordfyns Kommune - It
Nordfyns Kommune - Borgerservice
Nordfyns Kommune - Poppelgården
Nordfyns Kommune - Heldagsskolen
Brenderup Børnehave - Stationsvej 19, 5464 Brenderup Fyn
Regnbuen Fjelsted Harndrup - Fjellerupvej 22-24, 5463 Harndrup
Aarhus Kommune - Skjoldhøjskolen - Kantine
Aarhus Kommune - Skødstrup Skole - Kantine
Høje-Taastrup Kommune, Ejendomscenteret. Risikostyring- og administrationsafsnittet
Holbæk kommune - VBAF-Boligkontor og Risiko - boligkontoret
Holbæk kommune - KONS-HR - koncernserice regnskab
Aarhus Kommune - Viby Idrætscenter
Aarhus Kommune - Aarhus kommunes Idrætscentre
Skive kommune, Dagpleje
Skive kommune, Pladsanvisning
Skive kommune, Hjælpemiddelservice
Skive kommune, Sundhedspleje
Skive kommune, Kommunale Skoler - administration
Skive kommune, Sekretariat og økonomi - Skole, Dagtilbud og Familie
Skive kommune, Sekretariat og økonomi - Kultur og Fritid
Skive kommune, Ådalen, Psykiatri og Sundhed
Skive kommune, Viften
Skive kommune, Borgerservice - administration
Skive kommune, Erhverv og Udvikling
Skive kommune, HR
Skive kommune, Indkøb
Skive kommune, IT-afd.
Skive kommune, Familieområdet - administration
Skive kommune, Myndighedsafdelingen
Holbæk kommune - LAER-Børnehuset Bispehøjen
Holbæk kommune - Helbreds- og sygesikringstilskud
LDD Fjordbakken
Holbæk kommune - LAER-Børnehuset - holbæk have
Holbæk kommune - cirkus kæphøj
Holbæk kommune - LAER-Dagplejen Holbæk By
Holbæk kommune - LAER-Stormøllens Børnehave - dagpleje øst sofielund
Holbæk kommune - dagplejen evigglad
Holbæk Kommune - Katrinedalskolen - fælles indkøb
Holbæk kommune - Hjemmeplejen
Holbæk kommune - Holbæk Bibliotek + Lokal bibliotekerne Jyderup,Svinninge
Holbæk kommune - Havnen - Kommunal drift - bestiller VBAF
Holbæk kommune - LAER-Børnehuset Karensmindevej
Holbæk kommune - Tandplejen LAER
Holbæk kommune - LAER-Børnehuset Munkevænget
Holbæk kommune - KUBO-Musikskolen
Holbæk Kommune - LAER - Orø Skole og Børnehus
Holbæk kommune - Orø færgenVBAF
Holbæk kommune - koncernservice
Holbæk kommune - Ældre - By(Pleje & omsorg) AHLI
Holbæk kommune - Familiecenteret LAER
Holbæk kommune - LAER-Skovhuset
Holbæk kommune - LAER-Børnehuset Slotsparken
Holbæk kommune - Bevilling og hjælpemidler administration
Holbæk kommune - børnehuset stormøllen
Holbæk kommune - LAER-Søndre Børnehus
Holbæk kommune - Tandreguleringsklinikken LAER
Holbæk kommune - Kommunal drift - Bestille VBAF
Holbæk kommune - LAER-Idrætsbørnehuset Tusenfryd
Holbæk kommune - LAER-Børnehuset Troldemosen
Holbæk kommune - LAER-Katrinedal administrativt center udby skole
Holbæk kommune - UngHolbæk fritid og forebyggelse
Holbæk kommune - LAER-Børnehuset Villa Kulla
Holbæk kommune - LAER-Vipperød Børnegård
Holbæk kommune - Visitation - (ældreområdet)AHLI
Holbæk kommune - LAER-Børnehuset Eventyrlunden
Holbæk kommune - afd. Ågerup
Halsnæs Kommune - Hjemmeplejen
Halsnæs Kommune - Børnehuset Ølsted
Brønderslev Kommune - Forsikring og risiko
Brønderslev Kommune - Rådhusbetjening
Brønderslev Kommune - Rådhuskantine Dronninglund
Brønderslev Kommune - Susanne Mariegaard
Brønderslev Kommune - Asaa skole
Brønderslev Kommune - Dronninglund skole
Brønderslev Kommune - Flauenskjold skole
Brønderslev Kommune - Hjallerup skole
Brønderslev Kommune - Klokkerholm skole
Brønderslev Kommune - Springbrættet
Brønderslev Kommune - Værksted og maskingruppe
Brønderslev Kommune - SFO Klokkerholm
Brønderslev Kommune - Asaa Børnehave
Brønderslev Kommune - Børnehuset Himmelblå
Brønderslev Kommune - Dronninglund børnehave
Brønderslev Kommune - Flauenskjold Landsbyordning
Brønderslev Kommune - SFO Hjallerup - Stjernehuset
Brønderslev Kommune - Møllegården
Brønderslev Kommune - SFO Dronninglund
Brønderslev Kommune - SFO Asaa - Rusen
Brønderslev Kommune - Den grønne Giraf
Aarhus Kommune - Socialforvaltningen Handicaphjælpere
Aarhus Kommune - Center Basen
Aarhus Kommune - MST
Aarhus Kommune - Ungdomscentret - Botræning og Efterværn
Aarhus Kommune - Ungdomscentret - Social Støtte og Gruppetilbud
Aarhus Kommune - Ungdomscentret - Uddannelse og Arbejde
Aarhus Kommune - Opkrævningen
Høje-Taastrup Kommune, Teknik- og Miljøcenteret. Administration
Høje-Taastrup Kommune, Linie 10
Høje-Taastrup Kommune, Taastrup Gokart Klub
Høje-Taastrup Kommune, Trillingeklubberne
Høje-Taastrup Kommune, Billedskolen
Høje-Taastrup Kommune, Musikskolen
Høje-Taastrup Kommune, Institutions- og Skolecenteret. Dagplejen
Diamanten - Korshave børnehave
Høje-Taastrup Kommune, Daginstitutionen Elverhuset
Høje-Taastrup Kommune, Æblehaven
Høje-Taastrup Kommune, Solsikken
Høje-Taastrup Kommune, Institutions- og Skolecenter. Rådhuset
Høje-Taastrup Kommune, Den kommunale tandpleje
Høje-Taastrup Kommune, Rådhusbutikken
Høje-Taastrup Kommune, Projekt Fønix
Høje-Taastrup Kommune, Sundhedsplejen
Høje-Taastrup Kommune, Hjælpemiddelafsnittet
Høje-Taastrup Kommune, Hjælpemiddeldepotet
Høje-Taastrup Kommune, Ydelsesservice
Høje-Taastrup Kommune, Bosted Cirklen
Høje-Taastrup Kommune, Værestedet
Høje-Taastrup Kommune, Kommunikationsafdelingen
Høje-Taastrup Kommune, Ejendomscenteret - Kantinen
Høje-Taastrup Kommune, Kommunikationsafdelingen
Høje-Taastrup Kommune, ØDC - It
Høje-Taastrup Kommune, Økonomiafdeling
Høje-Taastrup Kommune, Kulturhusene
Børnegården Rundhøj
Aarhus Kommune - Idrætsinstitutionen Tumlehøjen
Aarhus Kommune - Børnehaven Skovgårdsparken
Aarhus Kommune - Hårup Børnegård
Aarhus Kommune - Annekæret
Aarhus Kommune - Bushøj
Aarhus Kommune - Vuggestuen Katrinebjergparken
Aarhus Kommune - Børnehuset Nordlys
Børnebåndet
Aarhus Kommune - Børnehuset Pilehaven
Helsingør Kommune, Drift og Teknik - Ejendoms- Og Miljøudvalg
Helsingør kommune - Distrikt 2 Helsingør/Nygård
Helsingør Kommune - Distrikt 3 Snekkersten
Helsingør Kommune - Team Erhverv og Miljø
Helsingør Kommune - Undervisning
Nordsjællands Brandvæsen Øverste NBSV
Helsingør Kommune - Trafik, Vej og Grønne områder
Helsingør kommune - Distrikt 4 Esp./Kvistgård/Nyrup/Tikøb
Nordsjællands Park og Vej
Helsingør Kommune - Trafik og Infrastruktur
Helsingør kommune - Distrikt 5 Hornbæk/Saunte/Åls/Hellebæk
Helsingør Kommune - Parker og Naturområder
Helsingør Kommune - Sundhed
Helsingør Kommune - Madskole, Skolen i Bymidten, bygning 2, Helsingør
Forsyning Helsingør - Spildevand A/S
Helsingør kommune - Projekt - Ejendomme
Helsingør Kraftvarme A/S
Helsingør kommune - Teknisk drift team
Forsyning Helsingør - Affald A/S
Forsyning Helsingør - Service A/S
Helsingør Kommune - Materialer
Forsyning Helsingør - Varme A/S
Forsyning Helsingør - Vand A/S
Helsingør Kommune - drift-teknik - Lystbådehavne
Helsingør Kommune - Kulturudvalget
Helsingør Kommune - Slettes Folkebiblioteker
Helsingør Kommune - Bygn. - skoler og daginsti.
Helsingør Kommune - Biblioteker
Helsingør Kommune - Fælles adm. rengøring
Helsingør Kommune - Helsingør skole fælles
Helsingør Kommune - Helsingør Kommunale Musikskole
Helsingør Kommune - Helsingør Kommunes Museer
Helsingør Kommune - Flynderupgård
Helsingør Kommune - Aktivitetscentret Bølgen
Helsingør Kommune - Teknisk kantine
Helsingør Kommune - Fælles kulturelle opgaver
Helsingør Kommune - Idræts- og Sundhedsudvalget
Forsyning Helsingør A/S
Helsingør Kommune - Bygninger
Helsingør Kommune - Idræt, Fritid og Frivillighed
Helsingør Kommune - Helsingør Svømmehal
Helsingør Kommune - Helsingør Idrætsanlæg
Helsingør Kommune - Center for Teknik, Miljø og Klima
Helsingør Kommune - Fritids- og Folkeoplysningen
Helsingør Kommune - Center for Dagtilbud og Skoler
Helsingør Kommune - Ydelseskontoret
Helsingør Kommune - Center for Børn, Unge og Familier
Helsingør Kommune - Telefoni
Helsingør Kommune - Ejendomsservice,
Helsingør Kommune - Center for Kultur, Idræt og Byudvikling
Helsingør Kommune - Center for Erhverv Politik og Organisation
Helsingør Kommune - Personale Service
Helsingør Kommune - It, Tele og Innovation
Helsingør Kommune - Center for Økonomi og Ejendomme
Helsingør Kommune - Brand- Og Redningsberedskab
Helsingør Kommune - Redningsberedskabet
Helsingør Kommune - Økonomiudvalget
Helsingør Kommune - Herberget Porten
Helsingør Kommune - Plejehjemmet Falkenberg
Helsingør Kommune - Plejehjemmet Strandhøj
Helsingør Kommune - Helsingør Rehabiliterings og træningscenter
Helsingør Kommune - Plejehjemmet Montebello
Helsingør Kommune - Plejehjemmet Grønnehaven
Helsingør Kommune - Hjemmepleje
Helsingør Kommune - Myndighed_
Helsingør Kommune - Jobcenter 1
Helsingør Kommune - Digitalisering
Helsingør Kommune - Vidtgående specialundervisning
Helsingør Kommune - Børne- Og Ungerådgivning
Helsingør Kommune - Specialbørnehaven Himmelhuset
Helsingør Kommune - Fritidsklubben Puk
Helsingør Kommune - Vapnagårdparken
Helsingør Kommune - Forsikringer
Helsingør Kommune - Fritidsklubben Bølgen
Helsingør Kommune - Fritidsklubben Krudtuglen
Helsingør Kommune - Helsingør Camping og Vandrehjem
Helsingør Kommune - Fritidsklubben Fiolen
Helsingør Kommune - Fælles idrætsopgaver
Helsingør Kommune - Forældrebetaling og Friplads
Helsingør Kommune - Børne- og Ungeudvalget
Helsingør Kommune - Forebyggelse
Helsingør Kommune - Fritidsklubben Abildtræet
Helsingør Kommune - Den Kommunale Sundhedstjeneste
Helsingør Kommune - Den Kommunale Tandpleje
Helsingør Kommune - SSPK
Helsingør Kommune - Villa Fem Klubben
Helsingør Kommune - Refusion Undervisning
Helsingør Kommune - Espergærde Fritidscenter
Helsingør Kommune - jobrotation
Helsingør Kommune - Digitalisering 2
Helsingør Kommune - Espergærdeskolen
Helsingør Kommune - Hellebækskolen
Helsingør Kommune - Hornbæk Skole
Helsingør Kommune - Mørdrupskolen
Helsingør Kommune - IT netværk
Helsingør Kommune - Nygård Skole
Helsingør Kommune - Server
Helsingør Kommune - Skolen ved Gurrevej
Helsingør Kommune - Skolen ved Kongevej
Helsingør Kommune - Skolen ved Rønnebær Alle
Helsingør Kommune - Snekkersten Skole
Helsingør Kommune - Tikøb Skole
Helsingør Kommune - Tibberupskolen
Helsingør Kommune - Nordvestskolen
Helsingør Kommune - Borupgårdskolen
Helsingør Kommune - Grydemoseskolen
Helsingør Kommune - Byskolen
Helsingør Kommune - Team V
Helsingør Kommune - Center for Uddannelse og Erhvervsvejledning
Helsingør Kommune - Børnehuset Stjernedrys
Helsingør Kommune - Skolebibliotek
Helsingør Kommune - Børnehuset Vestergården
Helsingør Kommune - Børnehuset Snekkersten
Helsingør Kommune - Børnehuset Elverhøjen
Helsingør Kommune - Børnehuset Hellebæk
Helsingør Kommune - Børnehuset Søbæk
Helsingør Kommune - Børnehuset Skovparken
Helsingør Kommune - Børnehuset Hallandsgården
Helsingør Kommune - Børnehuset Abildvænget
Helsingør Kommune - Børnehuset Snerlen
Helsingør Kommune - Pædagogisk Udviklingscenter
Helsingør Kommune - Børnehuset Mariehønen
Helsingør Kommune - Naturcentret Nyruphus
Helsingør Kommune - Børnehuset Himmelblå
Helsingør Kommune - Børnehuset Søstjernen
Helsingør Kommune - Børnehuset Bøgen
Helsingør Kommune - Børnehuset VillaKulla 2
Helsingør Kommune - UU Øresund
Helsingør Kommune - Børnehuset VillaKulla 1
Helsingør Kommune - Trygkogeren
Helsingør Kommune - Børnehuset Kasserollen

ModtagerID/Endpoint Modtager Navn
Helsingør Kommune - Slettes Delfinen-SFO
Helsingør Kommune - Børnehuset Montebello
Helsingør Kommune - Familiecentret Løvdal
Helsingør Kommune - Børnehuset Troldehøj
Helsingør Kommune - Bregnehøj lokal behandlingsskole
Helsingør Kommune - Produktionsskoler
Helsingør Kommune - Erhvervsgrunduddannelser
Helsingør Kommune - Ungdomsskoler og A-klassen
Helsingør Kommune - Børnehuset Fyrtårnet
Helsingør Kommune - Børnehuset Tusindfryd
Helsingør Kommune - Børnehuset Sommerlyst
Helsingør Kommune - Helsingør Ungdomsskole
Helsingør Kommune - Tikøb Familiehus
Helsingør Kommune - Espergærde Ungdomsskole
Helsingør Kommune - Køreteknisk anlæg
Helsingør Kommune - International ungdomsklasse
Helsingør Kommune - A-klasser
Helsingør Kommune - Helsingør Børneasyl
Helsingør Kommune - Børnehaven Stokrosen
Helsingør Kommune - Børnehuset Hornbæk
Helsingør Kommune - Børnehaven Mariahjemmet
Helsingør Kommune - Dagplejen for særlig sårbare børn
Helsingør Kommune - Børnehaven Nyrup
Helsingør kommune - Mobilt Serviceteam
Helsingør Kommune - Børnehaven Krible Krable
Helsingør Kommune - Vuggestuen Kringlen
Helsingør Kommune - Børnehuset Rosenkilde
Helsingør Kommune - Ejd.Serv. - Dagtilbud, Skoler og Rengøring
Aarhus Kommune - Børnehuset Ajstrupvej
Aarhus Kommune - Bjørnbaksvej
Aarhus Kommune - Børnehuset Ved Åen
Aarhus Kommune - Mågen
Aarhus Kommune - Børnehaven Skræppen
Aarhus Kommune - Vuggestuen Ellevang
Aarhus Kommune - Børnehaven Jasminvej
Aarhus Kommune - Børnehuset Klods Hans
Aarhus Kommune - Børnehaven Lystruplund
Aarhus Kommune - Væksthuset
Aarhus Kommune - Dagplejen Åby
Aarhus Kommune - Nørrestenbro
Aarhus Kommune - Naturbørnehaven Ajstrup
Aarhus Kommune - Vuggestuen Vesterbo
Aarhus Kommune - Børnehaven Kjærslund
Aarhus Kommune - Børnehaven Gimlehøj
Aarhus Kommune - Børnehaven Rytterparken
Aarhus Kommune - Børnehuset Mirabellen
Aarhus Kommune - Børnehaven Sabro Skovvej
Aarhus Kommune - Børnehaven Chr. Sogns Menighedsråd
Aarhus Kommune - FADL`s børnehaven
Hans Broges Parkens Børnehave
Aarhus Kommune - Skjoldhøj vuggestue
Aarhus Kommune - Børnehaven Moegården
Børnegården Sct. Anna
Aarhus Kommune - Børnehuset Kernehuset
Aarhus Kommune - Børnehaven Stenhøjgård
Egedal Kommune, CBS Biblioteker
Egedal Kommune, CSD Lærkeskolen
Egedal Kommune, CSD SFO Lærkeskolen
Egedal Kommune, CSD SFO Veksø
Egedal Kommune, CSD SFO Ganløse
Egedal Kommune, CSD SFO Slagslunde Skole
Aarhus Kommune - Skjoldhøjen
Aarhus Kommune - Børnehaven Solnæs
Aarhus Kommune - Bavnehøj
Aarhus Kommune - Naturbørnehaven Giberhytten
Aarhus Kommune - Dagplejen i Stavtrup
Aarhus Kommune - Børnehaven Enggården
Den Integr. Inst. Børnely
Langenæsen
Løgtengården
Aarhus Kommune - Børnehaven Præstevangen
Aarhus Kommune - Børnehuset Mælkevejen
Egedal Kommune, CSS Udkørende Teams
Egedal Kommune, CPK Stenløse Idrætsanlæg
Egedal Kommune, CPK Ganløse Idrætsanlæg
Egedal Kommune, CSD Veksø Skole
Egedal Kommune, CSD Daginst.omr. Stenløse-Veksø
Stenløse Menighedsbørnehave
Egedal Kommune, CSS Team Socialpsykiatri
Egedal Kommune, CSD Ganløse Skole
Egedal Kommune, CSD Slagslunde Skole
Egedal Kommune, CSD Stenløse Fritids og Juniorklub
Egedal Kommune, CSD Veksø Fritids og Ungdomsklub
Egedal Kommune, CSD Ganløse Fritids og Ungdomsklub
Egedal Kommune, CSD Dagplejen
Egedal Kommune, CSD Daginst område Ganløse Slagslunde
Aarhus Kommune - Idrætsbørnehaven Blæksprutten
Aarhus Kommune - Børnehaven Rygården
Aarhus Kommune - Spiloppen
Aarhus Kommune - Idrætsbørnehaven Motalagade
Aarhus Kommune - Børnehaven Bekkasinen
Aarhus Kommune - Spiren
Aarhus Kommune - Børnehuset Klatretræet
Aarhus Kommune - Grøften
Aarhus Kommune - Idrætsbørnehaven Globus1
Aarhus Kommune - Børnehaven Troldehøj
Aarhus Kommune - Dagplejen i Hjortshøj, Hårup og Mejlby
Aarhus Kommune - Børnehuset Fjældevænget
Aarhus Kommune - Børnehaven Gerlachsgade
Aarhus Kommune - Dagplejen Højbjerg og Holme
Skive kommune, Sprogcenter Skive
Kalundborg Kommune - Plejecenter ""Nyvangsparken""
Kalundborg Havn
Alboa - Almen boligorganisation Aarhus
Evida Service Nord A/S
Biofarma A/S
Stark Kolding, Lumbye Entreprenør (341)
Stark Risskov (228)
Stark Horsens (261)
BANKERNES EDB CENTRAL A.M.B.A.
Inco København / inco København Cash & Carry A/S
NOBIA DENMARK A/S
Papyrus Danmark A/S
L-Team
Marius Pedersen A/S
5790001253899 / Bonnier Publications A/S
ATLANTIC PARTNER A/S
Arssarnerit A/S
Claus Sørensen A/S Engesvang
Claus Sørensen A/S Skagen
Claus Sørensen A/S Hanstholm
Claus Sørensen A/S Vejle
KommuneKredit
Dansk Fjernvarmes EDB-Selskab
ØSTERGAARD BILER A/S
Comcare A/S
ActiveCare A/S
Kommuneleasing
Beck og Jørgensen
Søndagsavisen A/S
CGI Danmark A/S
Olympus Danmark A/S
Holmris.Designbrokers A/S
Pankas A/S / Pankas A/S
Oluf Brønnum & Co. A/S
Telia Networks
Abena A/S
Euromaster
DAB Dansk Almennyttige Boligselskab
Godt Smil Silkeborg
Stokvis Danmark ApS
Danske Fragtmænd
FTZ Hella A/S
FTZ Autodele
Dansk Bibliotekscenter
mySupply ApS - VANS/Peppol Gateway
Uggerly Installation A/S
Telia Danmark
Aalborg Kongres & Kultur Center
Thyssenkrupp Elevator A/S
Byggeskadefonden
Landsbyggefonden
FA09
Dagbladet Information
Simonsen & Weel A/S
Velux A/S
Fur Bryghus
Primær afdeling / Fonden Pensionistbyen Liselund
GN Store Nord A/S
Sjællands Emulsionsfabrik I/S
BRAVIDA DANMARK
HEDEDANMARK A/S
Extra 1906 Tune
Sydbank - Omkostningsadm
KFUM's Sociale Arbejde i Danmark
Ventisol A/S / Ventisol A/S
Stark Bogense (415)
DT Group IT
Stark Roskilde (126)
Stark Lemvig (636)
Stark Fælleslager (918)
Café Parasollen, Aalborg
Toften
DGI-byen
Henning Stæhr A/S
Fonden Sydgården, Haderslev
Børnehuset Musereden
Fritidscentret Kongelyset
Borgerskolen
Eiland electric A/S
5790001329303 / TL BYG A/S
Sportigan Kædecenter
Good Food Group A/S / Good Food Group A/S
Staedtler Nordic A/S
PFA Pension - Forsyningsvirksomhed
Energinet.dk
Foodservice: HKI Ost
Navi Partner København ApS
E.ON Danmark A/S
AVU Medier
KulturPlus
Copydan Verdens TV
Copydan Tekst & Node
Johannes Fog
Sika Footwear A/S
ISS FACILITY SERVICES A/S
Extra 1877 Alleroed
Extra 1900 Saeby
MiljøLogistik
NS-System
SEGES / Landbrug & Fødevarer F.m.b.A.
LDD Danske Daginstitutioner Fællesnr.
LDD Børnehaven Floravej
LDD Berlingske Vuggestue
LDD Nysted Børnehave
LDD Birkehuset
LDD Fritidshjemmet & klubben Østerbrogården
LDD Børnehuset Drivhuset
LDD Børnehuset Columbus
LDD Tryllefløjten
LDD Inst. v. Den Kongelige Porcelænsfabrik
Lumix / Labyrinten
LDD Østerbrogården Olriks Børnehave
LDD Rudolf Steinerbørnehaven Sct. Gert.
LDD Rud.Steiner Børnehaven Kastanjehuset
LDD Vuggestuen Røde Rose 1
LDD Pippihuset
LDD Valbyhøj Dag- og Skoleinstitution
LDD Folkebørnehaven Helsingborggade
LDD Røde Rose III
LDD Svalebækgård Landbørnehave
Gentofte børnehave
LDD Valby Folkebørnehave
LDD-R&W - Revision v/ Preben Thøgersen
LDD Dagcentret Karetmagerporten
LDD PROJEKT MENNESKE
Børneringen Humlebien
Børneringens Fond
Børneringen Fælles hent
Børneringen aa?
Ilva A/S
Lauritzen Sidsel og Engelke Krabbe, Jagtvej, Almen, København
De psykiatriske speciallæger i Esbjerg
Ebbe Nils Ebbesen, Reumatolog, Kbh.
Jørn Bech Laursen
Vibenshus Øjenklinik - Sven Johansen, Øjenlæge
Alf Wennevold, Intern mediciner, Charlottenlund
Lægerne Sundhedshuset Syd, Elgin Nadja Naciye, Almen Rødovre
Vibeke Hartvig , Gynækolog, Roskilde (Tidl Hertz Jens)
Marianne Berthelsen Øjenlæge, Randers
Christian Lahrmann og Mette, Øjenlæge, Ikast
SPECIALLÆGE P.G. BERTHELSEN
Søndergaard Jens, Øjenlæge, Ringkøbing
Lars Knudsen, Øjenlæge, Århus
Lars Alling Møller, gynækolog, Lyngby
Speciallæge i psykiatri Gordon Wildschiødtz
Friis Jakob, øjenlæge, Bornholm
Voglhofer & Brynald, Almen, Køge,
Gitte Hausmann
Matthiesen Thorsten, Øjenklinikken Bjerringbro, Øjenlæge
Børneklinikken v/ Karen Tilma, Pædiater, Brønderslev
Christensen Lone Fiil, Klinik for Børn og Unge, Pædiatri, Silkeborg
Rath Niels & Diamant Marcus, Øjenlæger, Glostrup
Martin Balslev Jørgensen
Den Selvejende Institution Kongens Ø
Læge Pia Ganer
Jørgensen Jan, Almen, Maribo
Nabila Bouras
Hans Mørch Jensen
Jørgensen Stig, Almen, Vanløse
Rothmans, Kirurgi og endoskopi, Rødovre
Bo Jacobsen, Kirurg, Hørsholm
Bang Karen, Dermatolog, Århus
Ulrichsens Klinik
Piotr Gatarz, Reumatolog, Vejle
Danial Shirazi, ØNH, Odense
Raaberg Lasse, Gynækolog, Holbæk
Binzer, Michael Nicholas - Neurolog Esbjerg
Tobiassen Charlotte, Gynækolog, københavn
Jørgensen Finn Stener, Gynækolog, KBH
Læge Flemming Sørensen
PPclinic, psykiatriskprivathospital, Gentofte
Goldstein Henri, gynækolog, KBH Ø
Rehabiliteringscenter for Muskelsvind - RCFM
Jan Mørkenborg, Øjenlægerne Nørregade, Esbjerg
Lægehuset Idræts Alle
Ane Stresino, Øjenlæge, Randers
Speciallæge Anne Birgitte Haaber
"Østerbro Øjenklinik - Soheila Naftchi "
Flemming Møller & Thomas Knutzen, øjenlæger, Esbjerg
Schmidt og Brødbæk Lægerne, Odense C
Peyman Pedrampour
Sandvej og Lyngholm, Kristian, Almen læge, Aarhus N
Malene Schjønning,Neurologisk Klinik,Næstved (Overtaget fra Sommer Birte pr 01122020)
Richardt Hansen, Privat øjenlæge, KBH
Læge Ejnar Bundgaard Larsen
Ralph Bargum, Øjenlæge, Roskilde
Øjenklinikken Hestetorvet, Jair Nicolini, Øjenlæge, Roskilde
Læge Marianne Sødring
Capio CFR A/S
Lægerne Kamillevej & Lægerne TårnbySundhedshus , Kastrup
Kørner Alex, Psykiatri - Deltids, Hvidovre
Niels Hermansen
Gadeberg Paula, Børnepsykiater, Silkeborg
Skovhus Privathospital
Bjørnholt, Karsten, Psykiater, Silkeborg
Sven Jørn Guul - Intern Medicin, Aabenraa
Nymann Peter og Held, Elisabeth , Dermatolog, Hudklinikken Østerport
Christensen Bjarne Lund, Psykiater, Aalborg
Møller-Hansen Elisabeth, Almen, Åbyhøj, uden overenskomst
Lone Svendsen, Reumatolog, Skanderborg
Nielsen Asker Stig, Psykiater, Randers
Musawi Khalifa, Almen Vallensbæk Strand
Solbjerg Klinik Frederiksberg, Orthopædkirurg
Michael sørensen, deltids kirug vanløse
Tine Tetzchner - Gynækologisk og Obstetrisk klinik
Privathospitalet H.C. Andersens Klinikken
CFR Odense
Henrik Vittrup Aps, Gynækolog, KBH.
Schmidt-Hansen Peter, Neurolog, Hvidovre
Rasmussen Svend-Aage, Psykiater (Deltids) , Hellerup
Trine Brøns
Lyngby-Taarbaek Kommune - Træningscenter Fortunen
Lyngby-Taarbæk Kommune - Træningscenter Møllebo
Lyngby-Taarbæk Kommune - Træningscenter Virumgård
Psykiater Dorrit Obel
Dignity - Dansk Institut mod Tortur (RCT)
Brøndby Kirurgi og Endoskopi Klinik
Claus Sæbyé
Frederikshavn Øjenlægecenter v/ Ulrich Langagergaard, Frederikshavn
DataGruppen MultiMed A/S
Henning Hørlyk
Speciallæge Lars Merinder
Kenneth Brandt Hansen
CT-klinikken, Skejby
Gerber Matthias, Dermatolog, Rønne Bornholm
MR-Klinikken Skørping - speciallægepraksis
Leander, Pernille, Almen, Bagsværd
Jørgen Geert-Jørgensen
Nicolai Fogh, Almen, Greve (tidl Randi Ellingsgaard)
Ahlquist Palle, Reumatolog, Odense
Elisabeth Ammitzboell, Dermatolog, Værløse
Kastrup Anders Odense Lægeklinik, Almen, Odense
Praksis 201 - Bjarne Jørgensen og Trine Bagger, Almen, Brønshøj
Moreau, Karen Estell R., Dermatolog, Lyngby
Nielsen Thomas Ege, Øjenlæge, Randers
PSYKOLOG INGER BUGGE ApS
Rezvan Heidarpanah
Birgitte Lyst Hansen
Hans Hanehøj
Bay-Hansen Rikke, Psykiater, Slagelse
Cutanea - Aarhus Hudlægecenter, dermatolog, Risskov
AROS Privathospital PS
Bo Karlsmose, ØNH, Aarhus C
DIGITAL CAB ApS
Astellas Pharma A/S
AAK Denmark A/S
Semler Services A/S
Skandinavisk Motor Co. A/S
Danske Stenhuggeri A/S - Vordingborg
Davidsen Tømmerhandel
PFA Pension - Sundhed
PFA Pension
PFA Pension
Thrane & Thrane
RGS Nordic
Stadsing A/S
Extra 1878 Stige
Extra 1902 Haslev
Extra 0302 Them
Extra 1922 Vildbjerg
Extra 1923 Grenaa
Extra 1888 Herning
Extra 1738 Roemoe
Extra 1880 Ringkoebing
Extra 1868 Thisted
Extra 0325 Fredericia
Extra 1907 Nakskov
SMC-Biler Hillerød A/S
Norlys a.m.b.a.
Eniig Forsyning A/S / Eniig Forsyning A/S-Norlys
N1 A/S / Eniig Forsyning A/S-Norlys
5790001404338 / Eniig Forsyning A/S-Norlys
Sydvesta Industri-Agenturer
NPI A/S
Eltel Networks A/S
BJERREGAARD SIKKERHED A/S
ProfilVærktøj
Becton Dickinson A/S
HOFOR
Basware A/S
Godske Group A/S
Ambu
Sugro A/S
Post Danmark A/S
FutureLink Aps
Oticon A/S
SMC-Biler Køge A/S
SMC-Biler Amager A/S
SMC-Biler Århus Nord A/S
SMC-Biler Århus Syd A/S
SMC-Biler Gladsaxe A/S
SMC-Biler Holbæk A/S
SMC-Biler Odense A/S
SMC-Biler Aalborg A/S
Semler Retail A/S
Semler Finans A/S
Semler Holding A/S
Semler Services A/S
Salling Group
MT Højgaard Enemærke & Petersen
ESS-FOOD A/S
Dlg A.m.b.a
Dlg Service A/S
Nordisk Wavin A/S
Lolland Forsyning A/S
Nakskov Elnet A/S
Lolland Energi Holding A/S
DR Byen
NNF - AT&T
Vestforsyning Erhverv AS / Vestforsyning Erhverv A/S
Vestforsyning A/S / Vestforsyning Erhverv A/S
Vestforsyning Varme A/S / Vestforsyning Erhverv A/S
Vestforsyning Vand A/S / Vestforsyning Erhverv A/S
Vestforsyning Spildevand A/S / Vestforsyning Erhverv A/S
Vestforsyning Gadelys A/S / Vestforsyning Erhverv A/S
Vestforsyning Net A/S / Vestforsyning Erhverv A/S
DSR Dansk Sygeplejeråd
DSR Dansk Sygeplejeråd - Kreds Hovedstaden
DSR Dansk Sygeplejeråd - Kreds Sjælland
DSR Dansk Sygeplejeråd - Kreds Syddanmark
DSR Dansk Sygeplejeråd - Kreds Midtjylland
DSR Dansk Sygeplejeråd - Kreds Nordjylland
Langelands Elforsyning A/S
Despec Denmark A/S
Kræftens Bekæmpelse
Stark Køge (580)
Stark City 24/7, København SV (932)
Stark Qaqortoq (773)
Stark Sisimiut (774)
Stark Aasiaat (775)
Stark Ilulissat (776)
Stark Svendborg (440)
Stark Århus Havn (915)
Stark Viby (225)
STARK FL Hedensted (572)
STARK Industri (574)
Stark Ringsted (207)
Nørrelandskirkens Børnehus
Café Paraplyen
Ringgården
Gefionsgården
Hjordkær Fritidscenter
Café Paraplyen
Café Parasollen
Fritidsklubben Gården
Værestedet Perlen
CSM-SYD
Center for Digital Pædagogik S/I
Skovbørnehaven Skovtrolden
Livsværkstederne i Gellerup
Nørbygård
Godrum
Gefionsgården
Stormly
Café Parasollen
Kafé Kolind
Skole- og Familiehuset
Andel A.M.B.A.
Andel Holding A/S
SEAS-NVE Strømmen A/S
SEAS-NVE Transmission A/S
SEAS-NVE Net A/S
SEAS-NVE KV-Produktion A/S
NRGi Administration A/S / NRGi Administration A/S (samlekonto)
KONSTANT Net A/S / KONSTANT A/S
NRGI Netservice A/S / NRGi Administration A/S
NRGi Lokalvarme A/S / NRGi Lokalvarme A/S
Ardex Skandinavia
Poulsen og Nielsen
LDD Kværndrup Børnehave
LDD Kareten
Aarhus Kommune - Skovslottet
Skt. Klemens private Børnehave
Metroselskabet I/S
BCDTravel1
C.L.C. v/Claus Lægsgaard
Velas
5790001664398 / Share IT - Danmark A/S
Løvbjerg Centrallager, Horsens
Løvbjerg Supermarked Tarup
Løvbjerg Supermarked Vejen
Løvbjerg Supermarked Varde
Løvbjerg Supermarked Ikast
Løvbjerg Supermarked Struer
Løvbjerg Supermarked Nyk. Mors
Løvbjerg Supermarked Trøjborg
Løvbjerg Supermarked Odder
Løvbjerg Supermarked Horsens
Løvbjerg Supermarked Viborg
Løvbjerg Supermarked Brønderslev
Løvbjerg Supermarked Tarm
Løvbjerg Supermarked Overlund
Løvbjerg Supermarked Aabenraa
Løvbjerg Supermarked Fredericia
LASERTRYK.DK A/S
VVS JESS A. OLSEN ApS
ECOstyle A/S
Energi Fyn Net A/S
Energi Fyn Erhverv A/S
Energi Fyn Produktion A/S
Energi Fyn a.m.b.a
Fyns Optiske Net A/S
Gartnernes Fjernvarmeforsyning Bellinge-Fangel
Gartnernes Fjernvarmeforsyning Åsum-Langeskov
Gartnernes Fjernvarmeforsyning Odense Nord
MICHAEL WULFF A/S
Foodservice: Kødgrossisten
S. Guldfeldt Nielsen A/S
Energi Viborg 5790001669324 / Energi Viborg A/S
Semler Ejendomme
MOVIANTO NORDIC ApS
Topco
Bang & Olufsen Operations a/s
Bang & Olufsen a/s
Bang & Olufsen Danmark a/s
Bang & Olufsen Expansion a/s
Bang & Olufsen Expansion a/s - Enterprise
BUPL
Vestjysk Bank A/S
Arkil A/S
PERSOLIT ENTREPRENØRFIRMA A/S
Automatic Syd
Johannes Fog A/S
DIGMANN A/S BYGNINGSSERVICE EL - VVS - MURER
5790001679866 / Imerys Industrial Minerals Denmark A/S
DAY System A/S
Bang & Olufsen Deutschland GmbH
Maskinhandler Indkøbsringen A/S
ID Identity A/S
JYSK A/S
Berendsen Textil Service
Berendsen Textil Service
Boligkontoret Fredericia
Arbejdernes Andels-Boligforening
Nilpeter A/S P4 Varemodtagelse
5790001685997 / Hans Frisesdahl A/S
Bygma Gruppen
Bygma Gruppen
Bygma Gruppen
Boligforeningen Østerbo
TDC A/S
HOFOR A/S
HOFOR Vand København A/S
HOFOR Fjernvarme P/S
HOFOR Spildevand København A/S
HOFOR Bygas P/S
HOFOR Holding A/S
HOFOR Forsyning Holding P/S
HOFOR Forsyning Komplementar A/S
MODSTRØM DANMARK A/S
Norlys Holding
Syd Energi Net A/S
Norlys Energi A/S
Syd Energi Bredbånd A/S
Karlsgårde Vandkraft
Norlys Holding A/S
Kollegiekontoret i Århus
HOLM FREDERIKSEN A/S
5790001686956 / ED-data A/S
Inco Aarhus A/S / inco Aarhus A/S
Saxo.com
Energi Invest Fyn A/S
Alm Brand Forsikring
Tuba Danmark
Hans Jørgensen & Søn A/S
Ny DataHub Engrosfakturering / NRGi Elsalg A/S
Nykredit
Forenede Service A/S
Forenede A/S
Forenede Care A/S
Privathospitalet Danmark A/S
Förnenade Service i Sverige AB
Arbejdernes Andels Boligforening
Energi Fyn Holding A/S
Intego
IBISTIC TECHNOLOGIES DENMARK A/S
Niels Mølgaard A/S
F-boks
G4S Security Services A/S
Aduro A/S
Interdan Bil A/S
Interdan Bil A/S
Aller Media A/S
Inox Stål Handelsselskab A/S
V.B. Byggeindustri A/S
Boligforeningen AAB
Viborg Forsyning 5790001690922 / Energi Viborg A/S
Viborg Entreprise 5790001690939 / Energi Viborg A/S
Viborg Elnet 5790001690946 / Energi Viborg A/S
Viborg Vand 5790001690953 / Energi Viborg A/S
Viborg Spildevand 5790001690960 / Energi Viborg A/S
Viborg Kraftvarme 5790001690977 / Energi Viborg A/S
Danske Bank SYST
Rosendals A/S
Børge Jacobsen A/S
Cetonia A/S
Landbo Syd
MAGNI ApS
KEN Storkøkken A/S
Mogens Knudsen Langeskov A/S / Mogens Knudsen Langeskov A/S
Hatten
&Tradition
Energi Fyn Nyborg Net A/S
ADMINISTRATIONSSERVICE FYN A/S
Orsted Sales GmbH
ESVAGT
Lolland Varme A/S
Lolland Vand A/S
Lolland Spildevand A/S
Danske Bank FONO
Tømrerfirmaet Børge Nielsen A/S
LDD Børnecentret Trekanten
Viborg Kommune, Børn og Unge - Børnehuset Spangsdal
Dråbitten
Lumix Børnehaven Tjørnerækken
Vesterbro Ungdomsgård
Thomas P Hejle
Dagmargården
Malerfirmaet - Carsten Sørensen A/S
Creativ Company A/S
DSB Service & Retail A/S
ApS John Olsen El-installationer
Brønderslev Forsyning
BRØNDERSLEV VARME A/S
BRØNDERSLEV VAND A/S
BRØNDERSLEV SPILDEVAND A/S (Vest]
BRØNDERSLEV SPILDEVAND A/S (Øst)
BRØNDERSLEV SPILDEVAND A/S (Anlæg)
Point S Indkøbsforeningen
clean carpet
SK FORSYNING A/S
Elnet Zealand A/S
SK ENERGISALG A/S
SK VAND A/S
SK VARME A/S
SK SPILDEVAND A/S
SK SERVICE A/S
SK GADELYS A/S
NRGi Rådgivning A/S / NRGi Rådgivning A/S
Fakturering generelt / NRGi Elsalg A/S
SEC A/S
Danske Bank SAMP
Kødgros Vest A/S / Kødgros Vest A/S
NCO Byg Aars A/S
Jysk (CZ)
Jysk (SK)
Tjellesen Max Jenne
VESTJYSK EL ApS
Mogens Knudsen Odense A/S / Mogens Knudsen Odense A/S
Hillerød Forsyning Holding A/S
NR. LYNDELSE EL A/S
Jannik Lynge VVS & Blik ApS
Ferd. Færch & Co. A/S
Godt Smil Frederikshavn
Ritzaus Bureau Hovednr.
Ritzaus Medienet
Ritzaus Medieservice
Ritzaus Børsen
Comm2IG
Ib Andersen VVS A/S
KTP Data Boligforeningen Vesterport
KTP Data Boligforeningen Kristitansdal
Per Møller ApS
VKL 5790001718480 / Energi Viborg A/S
Energi Viborg Gadelys 5790001718497 / Energi Viborg A/S
Hybel VVs
KONTAKT ApS
If IT Services A/S - Købsfakturaer (ikke skader)
If Skadeforsikring - Købsfakturaer (ikke skader)
5790001718688 / AquaDjurs as
5790001718695 / AquaDjurs as
5790001718701 / AquaDjurs as
5790001718718 / STM Vinduer A/S
Faxe Forsyning Holding A/S
Faxe Forsyning A/S
Faxe Vandforsyning A/S
Faxe Spildevand A/S
Murerfirmaet Bavnshøj & Nielsen ApS
LDD Gurreparkens Børnehus
LDD Valby Børnehaveforening (Tusindfryd)
LDD IT-Solutions ApS
LDD Bullerup Børnehave
Fonden Østre Gasværk
LDD Rudolf Steiner Børnehaven
LDD Lillebjerggård
LDD Børnehaven Egevang Syd
LDD Børnehaven Brorlil og Søsterlil
LDD Ruderen
LDD Gadejuristen
LDD Gårdbørnehaven Spirevippen
LDD Børnegården Solbjerg
LDD Tonen i Livet
LDD Mølleløkkens Børnehave
LDD Danske Daginstitutioner Abbetved Børnegård
LDD Børnehuset Løven
LDD Børnehave Højvang
Børnehuset Ullerslev
LDD Levuk
LDD Danske Daginstitutioner Aarup Børnehave
LDD Danske Daginstitutioner Stentevang Børnehave
LDD Danske Daginstitutioner Tryllefløjten
LDD BOGENSE PRIVATE BØRNEHUS SCT. ANNA
LDD Rynkeby Børnehave
Privatbørnehaven Lille Vestervang
LDD Tved Børnehave
LDD Børnehaven Gustavsminde
Bygningsmaleren Jørgen Hansens eftf. ApS
LDD Gøngehesten
LDD Børnehuset Karmsten
Naturbørnehaven Lille Gryn
LDD Vallø Børnehus
Børnehaven og Vuggestuen Havmågen
Skovbørnehaven Den Blå Anemone
T. HANSEN GRUPPEN A/S
Mator 2002 A/S
EGELUND A/S ENTREPRENØR
COWI A/S
INI A/S
CPH Airports A/S
SPF-Danmark
Hatten
Expert/Punkt1 Faaborg ApS
Forsikringsakademiet A/S
City-Elektrikeren
HAUNSTOFT A/S
FRAHM EL-TEKNIK A/S
Tømrerfirmaet Jørgen Sørensen A/S
FDM
Sodexo A/S
BHS Servicecenter / Bech-Hansen & Studsgaard A/S
Bech-Hansen & Studsgaard / Bech-Hansen & Studsgaard A/S
KL - Kommunernes Landsforening
Kommunernes Landsforening - Afdelingen for Ledelse og Kommunikation
Kommunernes Landsforening - HR
Kommunernes Landsforening - Center for Ledelsesudvikling
Kommunernes Landsforening - Receptionen
Kommunernes Landsforening - Service
Kommunernes Landsforening - Journalen
Kommunernes Landsforening - Nyhedsmagasinet Danske Kommuner
Kommunernes Landsforening - Kommunikation
Kommunernes Landsforening - Ledelsessekretariat
Kommunernes Landsforening - EU
Kommunernes Landsforening - IT
Kommunernes Landsforening - KKR - kommunekontaktrådene
Kommunernes Landsforening - Direktionsenheden
Kommunernes Landsforening - Direktionen
EUK - Kommunernes Landsforening
Kommunernes Landsforening - KLK _ KL's konsulentvirksomhed
Kommunernes Landsforening - Digitalisering og Borgerbetjening
Kommunernes Landsforening - Arbejdsgange og IT-Arkitektur
Kommunernes Landsforening - Afdelingschefer
Kommunernes Landsforening - Børn og uddannelse
Kommunernes Landsforening _ Socialpolitik
Kommunernes Landsforening - Center for Vækst og Beskæftigelse
Kommunernes Landsforening - Center for Social og Sundhed
Kommunernes Landsforening - Teknik og Miljø
Kommunernes Landsforening - Afdelingen for Dokumentation og Økonomisk politik
Kommunernes Landsforening - Økonomisk Sekretariat
Kommernes Landsforening - Analyse og makro
Kommunernes Landsforening - Økonomi
Kommunernes Landsforening - Direktionen
Kommunernes Landsforening - Kontoret for Økonomiske Analyser og Erhverv
Kommunernes Landsforening - Afdelingen for Jura og Lønpolitik
Kommunernes Landsforening - Arbejdsgiverpolitisk Center
Kommunernes Landsforening - Jura og EU
Kommunernes Landsforening - Specielle OK_forhandlinger
Kommunernes Landsforening - GEODANMARK
Kommunernes Landsforening - Kommuneforlaget A/S
A. Enggaard A/S
Herning Valgmenigheds SkovBørnehave
AGA Gas
Frandsen Entreprenør A/S
Løgten Murer- & Entreprenør A/S
LUND & ERICHSEN A/S
DSB Ejendomsudvikling
CSL Behring ApS
LEMAN
Nilfisk A/S
Saint Gobain
Riis Retail
Riis Retail
Kalundborg Forsyning A/S
Kalundborg Varmeforsyning A/S - Drift
Kalundborg Vandforsyning A/S - Drift
Kalundborg Renseanlæg A/S - Drift
Kalundborg Spildevandsanlæg A/S - Drift
Kalundborg Overfladevand A/S
Enco A/S El
ENCO VVS A/S
Ribe VVS -Service A/S
HP Byg A/S
GVL Enterprice
DVA as
Malergården i Fredericia ApS
Energi Fyn City Net A/S
Fynsk Energi A/S
Vald. Birn A/S
JP/Politikens Hus A/S
Sol og Strand Feriehusudlejning A/S
Egon Olsen & Søn A/S
DIN Forsyning Affald A/S / DIN Forsyning A/S
ASSENS FORSYNING A/S
ASSENS SERVICE A/S
Assens Vandværk, drift
Assens Vandværk, administration og anlæg
Assens Spildevand, drift
Assens Spildevand, administration og anlæg
Assens Affald og Genbrug, drift
Assens Affald og Genbrug, administration og anlæg
C. Thaysen byg / C Thaysen byg
Freddy Munksgaard ApS
Indfak2 Test
MetroXpress A/S
FMI Kridthuset-Faxe
IF IT Services A/S
Extra 1872 Vejen
Kommunernes Landsforening - KANTINEUDVALGET
Silkeborg Vand A/S
Silkeborg Varme A/S
Silkeborg Spildevand A/S
Silkeborg Genbrug og Affald A/S
Centerbørnehaven
Maskinsnedkeriet Phønix Brdr. Iversen
Plantorama A/S - Administration
Silkeborg Forsyning A/´S
Tømrer & Snedkermester Arne Jesse
Jørgen Friis Poulsen a/s / Jørgen Friis Poulsen a/s
DALHOFF LARSEN & HORNEMAN A/S - DLH
Tømrermester Peter Venø Nielsen ApS
Taurus Ejendomsadministration A/S
Indkøbsforeningen Fri A.m.b.A.
Byggemester
Jansson EL A/S
Jansson Alarm A/S
Jansson Kommunikation A/S
Kramp Danmark A/S / Kramp Danmark A/S
CTR I/S / CTR I/S
5790001791902 - OIOXML / Nordania Leasing Bankaktieselskab
Frederikshavns Forsyning A/S 5790001791926 / Frederikshavn Forsyning A/S
Frederikshavn Varme A/S 5790001791933 / Frederikshavn Forsyning A/S
Frederikshavn Drikkevand A/S 5790001791940 / Frederikshavn Forsyning A/S
Frederikshavn Spildevand 5790001791957 / Frederikshavn Forsyning A/S
Frederikshavn Elhandel 5790001791964 / Frederikshavn Forsyning A/S
Frederikshavn Elnet A/S 5790001791971 / Frederikshavn Forsyning A/S
Frederikshavn Forsyning Erhverv A/S 5790001791988 / Frederikshavn Forsyning A/S
5790001791995 / KECON
5790001792008 / Malerselskabet SBM A/S
OKNygaard a/s / OKNygaard a/s
EG A/S - 5790001792107 / EG A/S
Brdr. Andersen Randers A/S
Lindhardt og Ringhof
HB EL SERVICE I/S.
Larsen & Tamborg
Plantorama A/S - Web
Plantorama A/S - Egå
Plantorama A/S Randers
Plantorama A/S Viborg
Plantorama A/S Vejle
Plantorama A/S Odense
Plantorama A/S Aalborg
Plantorama A/S Sønderborg
Gliese A/S
HOFOR Fjernkøling A/S
Post Danmark
E. KALLESØE AUTORISERET EL-INSTALLATIONSFIRMA A/S
5790001792565 / Dagbladet Børsen A/S
SH Installation A/S
HRH Holding A/S
Albertslund Tømrer & Snedker A/S
HRH El A/S
HRH Glarmester A/S
HRH Auto & Dækservice A/S
HRH Gartner & Ejendomsservice A/S
HRH Malerservice A/S
VVS & Varmeteknik A/S
HRH Murer A/S
Center for Tandregulering igennem Ballerup Kommune
Targit A/S
Tønder Service
Tønder Vand
Tønder Spildevand
Tønder Affald
Tønder Deponi
Safco International A/S
Orsted Wind Power Germany GmbH
Ørsted Bioenergy & Thermal Power A/S
Optimus Wind Ltd.
Vejen Kraftvarmeværk A/S
Orsted Borssele 1 B.V.
DE Thermal Power Nr. 1 A/S
Måbjergværket A/S / Vestforsyning Erhverv A/S
Inbicon A/S
Ørsted VE A/S
Ørsted North America Holding A/S
Ørsted Ventures Europe A/S
Ørsted A/S
Ørsted Salg & Service A/S - FK4000
Ørsted Services A/S
Ørsted Horns Rev 2 A/S
Ørsted Unspecified for DECS GP1
Ørsted Insurance A/S
Ørsted Horns Rev I A/S
Ørsted - Anholt Offshore A/S
Nysted I A/S
REnescience A/S
CT Offshore A/S
Ørsted Onshore A/S
Orsted Japan KK
Walney (UK) Offshore Windfarms Ltd.
Barrow Offshore Wind Ltd.
Orsted Isle of Man (UK) Ltd.
Lincs Wind Farm Ltd.
Gunfleet Sands Ltd.
Gunfleet Sands II Ltd.
Orsted ESS Mersey Ltd.
Orsted Power (UK) Ltd.
Orsted Burbo (UK) Ltd.
Orsted London Array II Ltd.
Orsted West of Duddon Sands Ltd.
Westermost Rough Ltd.
Burbo Extension (UK) Ltd.
Walney Extension (UK) Ltd.
Orsted Gunfleet Sands (Demo) Ltd.
JV West of Duddon Sands Ltd.
Ørsted Nearshore Wind ApS
Ørsted Onshore Holding A/S
Ørsted Japan Holding A/S
Orsted Borkum Riffgrund II
Morecambe Wind Ltd.
Orsted Renescience Northwich Ltd.
Orsted Renescience Northwich O&M Ltd.
Ørsted Pipeline A/S
Ørsted EL A/S
Ørsted EGJ A/S
Borkum Riffgrund 1 Holding A/S
Ørsted Vind A/S
Orsted London Array Ltd.
Heysham Offshore Wind Ltd.
Orsted Shell Flats (UK) Ltd.
Orsted Kraftwerke Holding GmbH
Orsted Borkum Riffgrund I GmbH
Orsted Lincs (UK) Ltd.
Maabjerg Energy Concept A/S
Pyroneer A/S
Orsted Power (Gunfleet Sands) Ltd.
Gunfleet Sands Holding Ltd.
Orsted Power (Participation) Ltd.
Anholt Havvindmøllepark I/S
Orsted Services Malaysia Sdn. Bhd.
Ørsted Wind Power Holding A/S
Ørsted Wind Power Denmark A/S
Ørsted Wind Power A/S
Orsted Polska OF Services Sp. z o.o.
Orsted Polska Sp. z o.o.
Ørsted Hydrogen Green Fuels DK A/S
Orsted Infrastructure GmbH
Orsted (UK) Ltd.
Orsted Netherlands B.V.
Ploudalmezeau Breiz Avel 01 SAS
Hornsea 1 Ltd.
Orsted Hornsea Project Four Ltd
Ørsted New Bio Solutions Holding A/S
Orsted New Bio Solutions (China) A/S
Danish Offshore Gas System A/S
Mamma Mia
Eventyrhuset
Børneringen Dyrehavens skovbørnehave
Børneringen Mariehønen EAN
780 Hobittens Børnehave
Børnehaven Mælkebøtten
In2House
5790001794637 / Syddjurs Spildevand A/S
5790001794644 / Syddjurs Spildevand A/S
Kerteminde Forsyning A/S
Kerteminde Forsyning - Varme A/S
Kerteminde Forsyning - Vand A/S
Kerteminde Forsyning - Spildevand A/S
Kerteminde Forsyning - Renovation A/S
Jorton
SAS Institute A/S
IRIS HANSENS FLØDEIS ApS
5790001824853 / J.H. Schultz Information A/S
5790001824860 / Eniig Forsyning A/S-Norlys
Colourplus Vordingborg ApS
Colourplus Nakskov
IC Companys Danmark HQ A/S
JELU GULVBELÆGNING ApS
NOA NOA
Trioplast
Odsherred Forsyning A/S
Odsherred Tømning A/S
Odsherred Vand A/S
Odsherred Spildevand A/S
Bluegarden A/S
Falck Danmark A/S
C.V. Christensen
Lalandia A/S
Lalandia Billund A/S
Grafisk Finish Risskov A/S
DET GRAFISKE HUS A/S
Aalsrode Tømrerfirma A/S / Aalsrode Tømrerfirma A/S
Extra 1876 Fensmark
Extra 1885 Faarevejle
Extra 1950 Glostrup
Røder & Mortensens Eftf. ApS
Svendborg Andelsboligforening
Inbogulve
AG-BYG ApS
Danske Fragtmaend Transport A/S
Flexa4dreams A/S
Flexa4dreams A/S
Flexa4dreams A/S
Dansk El Service A/S
TrueCommerce test
Systemkøb A/S
TrueCommerce test
Reitan_7-Eleven_Convenience by Røntved ApS
Reitan_7-Eleven_Max Jørgensen ApS
Reitan_7-Eleven_J.B. Søbye ApS
Reitan_7-Eleven_Klausholm-Jensen Invest ApS
Reitan_7-Eleven_Klausholm-Jensen Invest ApS
Reitan_7-Eleven_Kai Mandrup Handel ApS
Reitan_7-Eleven_Singhbrothers ApS
Reitan_7-Eleven_Convenience by Røntved ApS
Reitan_7-Eleven_Emurlahi ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_TCB SEVEN ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Brogaard Convenience ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_MCF Service ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Mønster Service ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Leanaf ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Melchiorsen ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_CRM Retail ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_dbStores ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Kasper Jensen Retail ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Retail-Four ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Andersen-Dahl ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Andersen-Dahl ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_MSV Retail 2018 ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_khalljürs ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Lars Nygaard
Reitan_Shell / 7-Eleven_Henrik Raben
Reitan_Shell / 7-Eleven_L.B. Jensen ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Leanaf ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Retail-Four ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Morten Tschorn Lorenzen ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_JM Marked ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Melchiorsen ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Nybro & Ellemose ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Nybro & Ellemose ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_TCB SEVEN ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Leanaf ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Kim Bæk ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Buus Retail ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_7-eleven/shell v/René Friis Pedersen
Reitan_Shell / 7-Eleven_KENNETH LAURITZEN ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Bjarne Jensen
Reitan_Shell / 7-Eleven_Bjarne Jensen
Reitan_Shell / 7-Eleven_khalljürs ApS
Reitan_7-Eleven_Estman Retail ApS
KÆRSGAARD VVS ApS
DIGISENSE A/S
Middelfart Spildevand A/S
Middelfart Spildevand A/S - Middelfart Renseanlæg
Middelfart Spildevand A/S - Nørre Aaby Renseanlæg
Middelfart Spildevand A/S - Ejby Renseanlæg
Middelfart Spildevand A/S - Kloakteam
Middelfart Spildevand A/S - Større anlægsopgaver
Middelfart Service A/S - Administration
JES-TEC ApS
Semler Leasing
A/S Aage Langkjær
Stevns Spildevand A/S (STSP)
Børnebåndet
Indeks Retail A/S
CPH EL
Bagsværd Observations- og Spædbørnehjem
Johnsen Graphic Solutions
Egmont Administration A/S
Egmont Magasiner A/S
Egmont International Holding A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
Scandic Hotel A/S
ENGELGAAR TEKNIK A/S
Tistrup-Bounum Smede- og Maskinforretning A/S
Herberget Lindevangen
Herberget Lindevangen
Hundige Lille Skole
Synoptik Danmark A/S
Synoptik Greenland
ISS World Services A/S
NK-Service A/S
Jens Møller Gudhjem A/S
Thisted Renseanlæg A/S
Thisted Drikkevand A/S
Randers Boligforening af 1940
Bang & Olufsen Gesellschaft m.b.H.
Bang & Olufsen UK LTD.
B&O PLAY a/s
Kalundborg Kommune - Børnehaven Krudthuset
Børneringen Den private inst. Brumbassen
Børnegården Blistrup
Solhjem RS Børnehave
Evetyrskoven Frederiksdal
Ringsted Private Skovbørnehave
784 Hobittens Dagpleje
Muhabet
ALLIANCE+
Center for Hjerneskade
Bornholms Energi
Bornholms Energi & Forsyning Holding A/S
Bornholms Energi og forsyning A/S
Bornholms Vand A/S
Bornholms Varme A/S
Bornholms Spildevand A/S
NK-Vejlys A/S
NKE-Elnet A/S
NK-Forsyning A/S
Anton Lassens Eftf. A/S
Malerfirmaet Vejdiksen ApS
F&S NHR tests
TrueCommerce Denmark Test
CP ApS
Permagreen Grønland A/S
Andresens VVS A/S
Ambu
Bo Michelsen A/S
NFS Renovation
NFS Vand
NFS Varme
NFS Spildevand
Arctic Group
Max Mathiesen & søn
ØnskeBørn A/S
SALOMONSEN ELECTRIC ApS
GUSTAV HANSEN & SØN A/S
ID Solutions
Hatten (Direkte fakturering)
Danske Bank DBSE
Danske Bank DBFI
Fredensborg Forsyning A/S
Fredensborg Vand A/S
Fredensborg Affald A/S
Fredensborg Spildevand A/S
Fredensborg Forsyning Holding A/S
Inducon Spiegellau
Den Selvejende Institution Århus Købmandsskoles Kantiner
Lagkagehuset A/S / Lagkagehuset A/S
Per Aarsleff A/S
5790001897598 / SIF Gruppen A/S
5790001897628 / Hoffmann A/S
ELKJÆR A/S
Drosthuset Dyssegården
Nianet A/S
MOGENSEN VVS COMFORT A/S
Horsens Vand A/S - Administration
Horsens Vand A/S - Vand
Horsens Vand A/S - Spildevand
Horsens Vand A/S
HALSNÆS FORSYNING A/S
HALSNÆS SPILDEVAND A/S
HALSNÆS VARME A/S
HALSNÆS VAND A/S
HALSNÆS AFFALD A/S
Nyborg Forsyning & Service A/S
IKAST-BRANDE SPILDEVAND A/S
Holbæk Forsyning Holdning A/S
Holdbæk Spildevand A/S
Holdbæk Vand A/S
Holbæk Affald A/S (dagrenovation)
St. Merløse Varme A/S
Jyderup Varme A/S
Holbæk Affald A/S (genbrug)
HOFOR Vand Rødovre A/S
HOFOR Spildevand Rødovre A/S
Tørring VVS A/S
LANGELAND FORSYNING A/S
Langeland Vand ApS
Langeland Spildevand ApS
Langeland Affald ApS
SydFyns Elforsyning 5790001898182 / Sydfyns Elforsyning A/S
SEF Intranet A/S 5790001898199 / Sydfyns Elforsyning A/S
SEF Innovation A/S / Sydfyns Elforsyning A/S
Aarhus Vand Bygningsservice
Aarhus Vand Plan og Projekt _ Fælles
Aarhus Vand Produktion _ Renseanlæg, service
Aarhus Vand Produktion _ Fælles
Aarhus Vand Produktion _ Renseanlæg, drift
Aarhus Vand Produktion _ Kloak
Aarhus Vand Produktion _ Serviceværkstedet, spildevand
Aarhus Vand Produktion _ Spildevand, Viby området
Aarhus Vand Produktion _ Vand
Aarhus Vand Økonomi og HR
Aarhus Vand Kundeservice
Aarhus Vand IT Service
Aarhus Vand Plan og Projekt _ Vand
Aarhus Vand Plan og Projekt _ Spildevand
Domea.dk
Rensningsanlæg og Vandværk - 5790001898496 / Jammerbugt Forsyning A/S
Kloak og vand (Drift og Anlæg) - 5790001898502 / Jammerbugt Forsyning A/S
Administrationen. - 5790001898519 / Jammerbugt Forsyning A/S
5790001898526 / Energi Viborg A/S
5790001898533 / Energi Viborg A/S
5790001898540 / Energi Viborg A/S
5790001898557 / Energi Viborg A/S
Guldborgsund Forsyning (service)
GULDBORGSUND FORSYNING A/S Forbrugsafgifter
GULDBORGSUND VARME A/S
GULDBORGSUND VAND A/S
GULDBORGSUND SPILDEVAND A/S Distrikt Syd/vest
GULDBORGSUND SPILDEVAND A/S
GULDBORGSUND SPILDEVAND A/S Transport
GULDBORGSUND SPILDEVAND A/S Projekt/Investeringer
5790001898762 / DIN Forsyning A/S
5790001898779 / DIN Forsyning A/S
5790001898786 / DIN Forsyning A/S
5790001898793 / DIN Forsyning A/S
Mariagerfjord Vandservice - 5790001898816 / Mariagerfjord Vand a/s
Drift vandforsyning - 5790001898823 / Mariagerfjord Vand a/s
Anlægsarbejder spildevand - 5790001898878 / Mariagerfjord Vand a/s
Top-line
Carl Ras
Gribvand A/S
Gribvand Spildevand A/S
H. Nielsen & Søn A/S
EUROPEAN ENERGY A/S
Rebild Vand & Spildevand A/S
Rebild Vand & Spildevand A/S
JKE DESIGN A/S
Petworld
Vejen Renseanlæg A/S
Colourplus Næstved
Colourplus Nykøbing F.
STA A/S
Vesthimmerlands Forsyningsserviceselskab A/S
Vesthimmerlands Vand A/S
Vesthimmerlands Vand A/S
Vesthimmerlands Vand A/S
Vesthimmerlands Vand A/S
Vesthimmerlands Vand A/S
Herning Vand
3F - Forbund
Sunrise International Preschool
SSG A/S
Novo Nordisk
Institutionen ved Statens seruminstitut
Finn A. Christensen
Adserballe & Knudsen
Økonomi & Kunder-SKANDERBORG FORSYNING A/S
Plan&Projekt-Skanderborg Spildevand A/S
Drift Vand-Skanderborg Vand A/S
Drift Spildevand-Skanderborg Spildevand A/S
Vokslev A/S
TMK A/S
Parken Sport & Entertainment A/S
El-Team Fyn A/S
Kvik A/S
Jakon A/S
Aarhus Vand -sonwin
Tivoli / Nimb
Stryker AB Dansk Filial
Triplenine Fish Protein A.m.b.A.
TDC Pensionskasse
Tårnby Forsyning
Tårnby Forsyning
Tårnby Forsyning
Tårnby Forsyning
Tårnby Forsyning
Meldgaard Miljø & Genbrug A/S
Flora Service
Medi Denmark ApS
TS TECH A/S
DSV Transport A/S
Nymølle Stenindustrier A/S
Vej-EU
Wahlberg VVS A/S
BO-VEST, Boligsamarbejdet på Vestegnen
Kjaergaard A/S
ARC - I/S Amager Ressourcecenter - Administration
ARC _ I/S Amager Ressourcecenter - Genbrug
Antenneforeningen af 1986
Skibbild Entreprise A/S
FDE A/S
PNP-BYG A/S
KL-A ApS
Aarhus Vand Produktion _ Serviceværkstedet, vand
Djurs Sommerland A/S
Kuehne + Nagel A/S
Deloitte
Dinel A/S / AURA A/S
EWII Administration A/S
FCK Mega Store
Reitan_Shell / 7-Eleven_CRM Retail ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_TCB SEVEN ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Food on the move ApS
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_Shell / 7-Eleven_Andersen-Dahl ApS
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_7-Eleven_Emurlahi ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Nybro & Ellemose ApS
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_7-Eleven_Wienmann ApS
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_7-Eleven_Convenience by Havblik ApS
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_Shell / 7-Eleven_KSP 2010 ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_SJ Retail ApS
ELEKTRIKEREN
Nordic Game Supply A/S
Fr. Madsen A/S
M B AUTOMATIK ApS
EA VÆRKTØJ ENGROS A/S
FTF-A
731 Børnehuset Udeliv S/I
849 Botilbuddet Østerled
730 Børnehaven Solvangen
732 Den frie børnehave Lærkehuset
Hostruphøj S/I
Ungdomshøjskolen Sønderbjerggård Selvejende Institution
Børnehaven Østergade
CAROLINESKOLEN
LDD Børnehuset Diamanten
LDD Kalø Skovbørnehus
Integrationshuset Kringlebakken
Privatinstitutionen Slotsparken
317 Udflytterbørnehaven Høbjerg
Barnets Hus - Amerikavej
Café Klare
Fors Vand Roskilde A/S
Fors Varme Roskilde A/S
Fors Spildevand Roskilde A/S
Bahne
CGI intern (ILDK)
EWII
Godt Smil Viborg
Godt Smil Aalborg
KNUDSKER EL ApS
ApS CHR. BRINCK & SØN
Jeudan A/S
Blå Kors Danmark
Lemvig Vand og Spildevand A/S
Lemvig Vand og Spildevand A/S
WhiteAway
Det Grønlandske Hus Inatsisartut Allattoqarfiat
Grønlands Hjemmestyre Landstingets Ombudsmand
Grønlands Hjemmestyre Formandens Departement
Grønlands Hjemmestyre Udenrigsdirektoratet
Grønlands Hjemmestyre Repræ?sentationen i Bruxelles
Grønlands Hjemmestyre Grønlands Repr?æsentation i København
Grønlands Hjemmestyre Departementet for Finanser
Grønlands Hjemmestyre ASA / IT - Sikkerhed
Grønlands Hjemmestyre ASA / Betjentstuen
Grønlands Hjemmestyre ASA / Bygning Bygning
Grønlands Hjemmestyre ASA / Human Resources
Grønlands Hjemmestyre ASA / Indkøbsafdelingen
Grønlands Hjemmestyre ASA / IT - Sekretariatet
Grønlands Hjemmestyre ASA / Lønadministration
Grønlands Hjemmestyre ASA / Midlertidig indkvartering
Grønlands Hjemmestyre ASA / Overenskomstafdelingen
Grønlands Hjemmestyre ASA / Personale Administration
Grønlands Hjemmestyre ASA / Service Center
Grønlands Hjemmestyre ASA / Styrelseschef
Grønlands Hjemmestyre ASA / Tolkekontoret
Grønlands Hjemmestyre Skattestyrelsen
Grønlands Hjemmestyre Grønlands Statistik
Grønlands Hjemmestyre Den centrale Regnskabsafdeling
Grønlands Hjemmestyre Socialstyrelsen
Grønlands Hjemmestyre Inuusuttut Inaat
Grønlands Hjemmestyre Røde Kors Børnehjem
Grønlands Hjemmestyre Meeqqat Illuat
Grønlands Hjemmestyre Qasapermiut
Grønlands Hjemmestyre Sarliaq
Grønlands Hjemmestyre Meeqqat Angerlarsimaffiat Uummannaq
Grønlands Hjemmestyre Prinsesse Margrethes Børnehjem
Grønlands Hjemmestyre Aja
Grønlands Hjemmestyre Matu & Pigeprojektet
Grønlands Hjemmestyre Gertrud Rask Mindes B?rnehjem
Grønlands Hjemmestyre Meeqqat Angerlarsimaffiat Ivaaraq
Grønlands Hjemmestyre Sungiusarfik Aaqa
Grønlands Hjemmestyre Najugaqarfik Elisibannguaq
Grønlands Hjemmestyre Sungiusarfik Ikinngut
Grønlands Hjemmestyre Nasippi
Grønlands Hjemmestyre Illu Sungaartoq
Grønlands Hjemmestyre Angerlarsimaffiat Palleq
Grønlands Hjemmestyre Uulineq
Grønlands Hjemmestyre Departementet for Sundhed
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Bygning Vedligeholdelse
Grønlands Hjemmestyre Landslægeembedet
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Nanortalik
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Qaqortoq
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Narsaq
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Paamiut
Grønlands Hjemmestyre Lægeklinikken Nuuk
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Maniitsoq
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Sisimiut
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset Kangaatsiaq
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Aasiaat
Grønlands Hjemmestyre Qasigiannguit Sundhedscenter
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Ilulissat
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Qeqertarsuaq
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Uummannaq
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Upernavik
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Qaanaaq
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Tasiilaq
Grønlands Hjemmestyre Sygehuset i Illoqqortoormiut
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Nanortalik
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Qaqortoq
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Narsaq
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Paamiut
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Nuuk
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Maniitsoq
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Sisimiut
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Kangaatsiaq
Grønlands Hjemmestyre Tandklinikken, Aasiaat
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Qasigiannguit
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Ilulissat
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Qeqertarsuaq
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Uummannaq
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Upernavik
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Qaanaaq
Grønlands Hjemmestyre Kigutileriffik Tasiilaq
Grønlands Hjemmestyre Det Grønlandske Patienthjem i Danmark
Grønlands Hjemmestyre PDIH / A1 Psykiatrisk Afdeling
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Anæstesi
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Centrallaboratoriet
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Depotet
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Fysioterapien
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Fødegang/Obstretisk ledelse
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Intensiv (OBS)
Grønlands Hjemmestyre PDIH / IT-afdeling
Grønlands Hjemmestyre PDIH / K1 Ortopædkirurgisk afd.
Grønlands Hjemmestyre PDIH / K2 Parenkymkirurg. Afd.
Grønlands Hjemmestyre PDIH / K3 Gynækologisk Afd.
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Kirurgisk Ambulatorium
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Køkken og Kantinen
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Lægesekretariatet
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Medicinsk Afdeling
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Kursusafdeling (Pl)
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Medicoteknisk afdeling
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Operationsafsnit
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Otologi (Øre-næse-hals)
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Patienthotel
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Patientkontoret
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Driftssekretariatet
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Portører
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Reception-telefon-post-boligadm.
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Rengøring og vaskeri
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Røntgenafdelingen
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Somatisk Ergoterapi
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Personaleadministration/KYST
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Teknisk afdeling
Grønlands Hjemmestyre Styrelsen for Sundhed /Økonomiafdeling
Grønlands Hjemmestyre Dep. for Kultur, Uddannelse, Forskning og Kirke
Grønlands Hjemmestyre Styrelsen for Kultur, Uddannelse, Forskning og Kirk
Grønlands Hjemmestyre Pilersuiffik
Grønlands Hjemmestyre Ado Lyngep Atuarfia
Grønlands Hjemmestyre Eqqumiitsuliornermik Ilinniarfik
Grønlands Hjemmestyre Ilinniarfissuaq / Institut for Læreruddannelse
Grønlands Hjemmestyre Ilisimatusarfik
Grønlands Hjemmestyre Sprogsekretariatet
Grønlands Hjemmestyre Inerisaavik / Institut for Uddannelsesvidenskab
Grønlands Hjemmestyre Institut for Sociale Forhold
Grønlands Hjemmestyre Journalistskolen / Institut for Journalistik
Grønlands Hjemmestyre Institut for Administration
Grønlands Hjemmestyre Institut for Kultur- & Samfundshistorie
Grønlands Hjemmestyre Institut for Teologi
Grønlands Hjemmestyre GU, Aasiaat
Grønlands Hjemmestyre GU, Qaqortoq
Grønlands Hjemmestyre GU, Nuuk
Grønlands Hjemmestyre Socialpædagogisk Seminaruim
Grønlands Hjemmestyre Sprogskolen
Grønlands Hjemmestyre Det Grønlandske Landsbibliotek
Grønlands Hjemmestyre Grønlands Nationalmuseum
Grønlands Hjemmestyre Bispekontoret
Grønlands Hjemmestyre Sydgrønlands Provstikontor
Grønlands Hjemmestyre Midtgrønlands Provstikontor
Grønlands Hjemmestyre Nordgrønlands Provstikontor
Grønlands Hjemmestyre Kollegieadm. fælleskontor
Grønlands Hjemmestyre Jern- & Metalskolen
Grønlands Hjemmestyre Bygge- og Anlægsskolen
Grønlands Hjemmestyre Grønlands Maritime Skole
Grønlands Hjemmestyre Niuernermik Ilinniarfik, Nuuk
Grønlands Hjemmestyre Qatserinermik Ilinniarfik
Grønlands Hjemmestyre Kalaallisuuliornermik Ilinniarfik
Grønlands Hjemmestyre Inuili, Levnedsmiddelskolen
Grønlands Hjemmestyre Handelsskolen, Qaqortoq
Grønlands Hjemmestyre Center for Sundhedsuddannelser
Grønlands Hjemmestyre Piniarnermut Aalisarnermullu Ilinniarfik
Grønlands Hjemmestyre Uddannelsesstøtteforvaltningen
Grønlands Hjemmestyre Departementet for Fiskeri, Fangst og Landbrug
Grønlands Hjemmestyre Styrelsen for Fiskeri, Fangst og Landbrug
Grønlands Hjemmestyre Departementet for Erhverv og Arbejdsmarked
Grønlands Hjemmestyre Styrelsen for Råd og Nævn
Grønlands Hjemmestyre Råstofdirektoratet
Grønlands Hjemmestyre Miljø- og Naturstyrelsen
Grønlands Hjemmestyre Departementet for Indenrigsanliggender, Natur og Mi
Grønlands Hjemmestyre PDIH / Skadestue-Dagkirurgisk
Grønlands Hjemmestyre Styrelsen for Sundhed / Cheftandlæge
Grønlands Hjemmestyre Styrelsen for Sundhed /Personaleadministration
Grønlands Hjemmestyre Styrelsen for Sundhed /Sekretariat
Grønlands Hjemmestyre Landsapotek
Grønlands Hjemmestyre Famile -og Forebyggelsesstyrelsen - Paarisa
Grønlands Hjemmestyre Afdeling for Bolig og Ejendom
Grønlands Hjemmestyre Anlægsafdelingen
Grønlands Hjemmestyre Klima og Energikontoret
Grønlands Hjemmestyre Infrastrukturkontoret
Grønlands Hjemmestyre Grønlands Naturinstitut
Grønlands Hjemmestyre Løn Teknisk afdeling
Grønlands Hjemmestyre Dronning Ingrids Hospital / Livstilsgruppen
Grønlands Hjemmestyre Afdelingen for Landsplan
Grønlands Hjemmestyre Inuussutissalerineq
Grønlands Hjemmestyre Grønlands Fiskerilicenskontrol
Grønlands Hjemmestyre Center for Vejledning i Grønland
Grønlands Hjemmestyre ERP
Grønlands Hjemmestyre Ortodonti
Grønlands Hjemmestyre Porteføjle sekretariatet
Grønlands Hjemmestyre Økonomisk R?åd
Grønlands Hjemmestyre IPIS
Grønlands Hjemmestyre ATTAT v/ Dep f Uddannelse, Kultur, Kirke og Ligestilling
Grønlands Hjemmestyre Gymnasieafdelingen v/ Dep f Uddannelse, Kultur, Kirke og Ligestilling
Grønlands Hjemmestyre Kirke, Kultur og Ligestilling v/ Dep f Uddannelse, Kultur, Kirke og Ligestilling
Grønlands Hjemmestyre Sektorstrategisk enhed v/ Dep f Uddannelse, Kultur, Kirke og Ligestilling
Grønlands Hjemmestyre Miljøafdelingen
Grønlands Hjemmestyre Naturkontoret
Grønlands Hjemmestyre Miljøstyrelsen for råstofområdet
Grønlands Hjemmestyre Departementet for Miljø og Natur
Grønlands Hjemmestyre Dep f Miljø & Natur Naalakkersuisoq
Grønlands Hjemmestyre Imarsiornermik Ilinniarfik Nuuk Administration
Grønlands Hjemmestyre Imarsiornermik Ilinniarfik Kursusafdeling
Grønlands Hjemmestyre Eksplosivstoffer, Brand og beredskab
Grønlands Hjemmestyre Kollegie & Kantine
Grønlands Hjemmestyre KTI SISIMIUT EUD (Erhvervsuddannelse)
Grønlands Hjemmestyre GUX
Grønlands Hjemmestyre Råstof
Grønlands Hjemmestyre Angerlarsimaffik Isikkivik
Grønlands Hjemmestyre Illernit
Grønlands Hjemmestyre Center for National Vejledning
Grønlands Hjemmestyre Kollegier og Kantine Campus Kujalleq
Grønlands Hjemmestyre Kursusområdet Compus Kujalleq
Grønlands Hjemmestyre Pædagogikum
Grønlands Hjemmestyre Uddannelsesstøtteforvalting Campus Kujalleq
Grønlands Hjemmestyre Erhvervsuddannelser Cappus Kujalleq
Grønlands Hjemmestyre KNKL / Nunatta Allagaateqarfia
Grønlands Hjemmestyre KNKL / Nunatta Allagaateqarfia
Grønlands Hjemmestyre Kantine, GU Aasiaat
Grønlands Hjemmestyre Kollegier & Bygninger, GU Aasiaat
IRIS Grønl. Undervisere, GU Aasiaat
Grønlands Hjemmestyre IT-afdeling, GU Aasiaat
Grønl. Uddannelsesstøtte, GU Aasiaat
Grønlands Hjemmestyre Kantine, GU Nuuk
Grønlands Hjemmestyre Bygning, GU Nuuk
Grønlands Hjemmestyre Undervisningsmaterialer, GU Nuuk
Grønlands Hjemmestyre Bibliotek, GU Nuuk
Grønlands Hjemmestyre IT, GU Nuuk
Grønlands Hjemmestyre Ilinniarfissuaq AD og Masteruddannelse
Grønlands Hjemmestyre Ilisimatusarfik Institut for Sygepleje og Sundhedsvidenskab
Grønlands Hjemmestyre Ilisimatusarfik Studieadministration
Grønlands Hjemmestyre Ilisimatusarfik Fællesledelse
Grønlands Hjemmestyre Ilisimatusarfik Bygning
Grønlands Hjemmestyre Ilisimatusarfik Projekt finanseret afdeling
Grønlands Hjemmestyre Ilisimatusarfik Personale- og Vakant bolig
Grønlands Hjemmestyre Ilisimatusarfik Afdeling for Sprog, Litteratur & Medier
Grønlands Hjemmestyre Ilisimatusarfik Sprog og Kommunikation
Grønlands Hjemmestyre Ilisimatusarfik HD-R / HD-O
Grønlands Hjemmestyre Ilinniarfissuaq Institut for Læring
Grønlands Hjemmestyre Ilinniarfissuaq Korte lærerkurser
Grønlands Hjemmestyre Ilisimatusarfik Biblioteket
Ilinniarfissuaq studerende, Grønland
Institut for Samfund, Økonomi og Journalistik, Grønland
Institut for Kultur, Sprog og Historie, Grønland
Ilisimatusarfik Fællesadministration, Grønland
Grønlands Råd for Menneskerettigheder
Det Grønlandske Hus Formandskabssekretariatet
Det Grønlandske Hus Formandssekretær
Det Grønlandske Hus Udenrigs og Sikkerhedsudvalg
Det Grønlandske Hus Fredning og Miljøudvalg
Det Grønlandske Hus Erhvervsudvalg
Det Grønlandske Hus Familie og Sundhedsudvalg
Det Grønlandske Hus Fiskeri, Fangst og Landsbrugsudvalg
Det Grønlandske Hus Anlægsudvalg
Det Grønlandske Hus Kultur, Udd., forskning og Kirke
Det Grønlandske Hus Finans og Skatte Udvalg
Det Grønlandske Hus Revisionsudvalg
Det Grønlandske Hus Serviceafdeling
Det Grønlandske Hus Råstofsudvalg
Det Grønlandske Hus IT Afdeling
Det Grønlandske Hus København
Det Grønlandske Hus Aalborg
Det Grønlandske Hus Odense
Det Grønlandske Hus Aarhus
Det Grønlandske Hus Lov Udvalg
Grønlands Hjemmestyre Kommunikation & Projekt
IRIS Grønland Allorfik
Grønlands Hjemmestyre Dep. for familie og justitsområdet
Grønlands Hjemmestyre Kaassassuk
NSDK / Grønlands Repræsentation
Grønlands Hjemmestyre Nl Ledelsesakademiet
Grønlands Hjemmestyre Specielbogholderiet i DCR
Grønlands Hjemmestyre Leje af kollegiekapacitet
Grønlands Hjemmestyre Selvstændighed
Grønlands Hjemmestyre Landbrug
Grønlands Hjemmestyre Forskningsråd
Grønlands Hjemmestyre Departementet Sociale Anliggender, Familie, Ligestilling og Justitsvæsen
Grønlands Hjemmestyre Efterskole Nuuk
Grønland TAMU kantine
Grønlands Hjemmestyre Afdeling for JURA 2
Iris Grønl. Forfatningskommissionens Sekretariat
Peqqik-Data, Grønlands Hjemmestyre
PILUTAQ Grønlænderforeningen
Grønlands Hjemmestyre Bygning, Ilinniarfissuaq
Departement for Råstoffer og Arbejdsmarked
AP50/Forskning Grønlands selvstyre
Ilisimatusarfik Kursusafdeling Sociale Forhold
Ilisimatusarfik Ph. D. Skolen
Grønlands Hjemmestyre Telestyrelsen og Radioforvaltningen
Grønlands Hjemmestyre Knud Rasmussennnip Højskolia
Sulisartut Højskoliat Qaqortoq
Grønlands Repræsentation i Reykjavik
Grønlands Selvstyre
Grønlands Selvstyre Repræsentationen i Washington
Meldgaard Hydralik A/S
Meldgaard Transport A/S
Risskov Gymnasium // CVR:29554307
Lemvig Vand og Spildevand A/S
Gråkjær A/S
Bowlnfun
Skousen
DSB Vedligehold
Favrskov Forsyning A/S
Favrskov Affald A/S
Favrskov Spildevand A/S
Ejerforeningen Bredgade 35
Ejerforeningen Ringstedet
Ejerforeningen Dr. Tværgade 4-4C
Jeudan II A/S
Jeudan III A/S
Jeudan IV A/S
Jeudan V A/S
Jeudan VI A/S
Jeudan VII A/S
Jeudan VIII A/S
Evenex Test
Rentokil Initial A/S
Rentokil Initial A/S
BabySam
Odder Spildevand
Bedre Bad Albertslund - Larsen & Jørgensen VVS
H.D. Byg Ejstrupholm ApS
DHI Institut for Vand og Miljø
EWII Teknik A/S
EWII Energi A/S
TREFOR El-net A/S
TREFOR Varme A/S
TREFOR Vand A/S
EWII Fibernet A/S
N.H. Hansen & Søn A/S
Certego A/S
Aleris-Hamlet Hospitaler A/S
Altan DK
Maabjerg BioEnergy -5790001964702 / Vestforsyning Erhverv A/S
R.A. Ussing & Søn A/S
Solrød Holding A/S (SOHO)
Solrød Spildevand A/S (SOSP)
Glostrup Forsyning A/S
Glostrup Service A/S
Glostrup Vand A/S
Glostrup Spildevand A/S
Glostrup Varme A/S
Glostrup Affald A/S
Arwis Holding Adminstration - 5790001965112 / Arwos Service A/S
Arwos Service Kommunikation - 5790001965143 / Arwos Service A/S
Arwos Service Administration - 5790001965150 / Arwos Service A/S
Arwos Service Administration - 5790001965167 / Arwos Service A/S
Arwos Service Driftmateriel-El - 5790001965174 / Arwos Service A/S
Arwos Service A/S (Kantine) 5790001965181 / Arwos Service A/S
5790001965198 - Arwos Service A/S (HR) / Arwos Service A/S
Arwos Vand - 5790001965204 / Arwos Service A/S
Arwos Vand Vandforsyningen - 5790001965211 / Arwos Service A/S
Arwos Vand Anlægsprojekter - 5790001965228 / Arwos Service A/S
Arwos Vand Administration - 5790001965235 / Arwos Service A/S
Arwos Spildevand - 5790001965303 / Arwos Service A/S
Arwos Spildevand Tømningsordning - 5790001965310 / Arwos Service A/S
Arwos spildevand Proces - 5790001965327 / Arwos Service A/S
Arwos Spildevand-Transport 5790001965334 / Arwos Service A/S
Arwos Spildevand Entreprenør ledningsdrift - 5790001965341 / Arwos Service A/S
Arwos Spildevand Anlægsprojekter 1 - 5790001965358 / Arwos Service A/S
Arwos Spildevand Anlægsprojekter 2 - 5790001965365 / Arwos Service A/S
Arwos Spildevand Administration - 5790001965372 / Arwos Service A/S
Arwos Affald Affald og Genbrug - 5790001965402 / Arwos Service A/S
Arwos Affald Genbrugspladser - 5790001965419 / Arwos Service A/S
Arwos Affald Genbrugsbutikker - 5790001965426 / Arwos Service A/S
Arwos Affald Anlægsprojekter - 5790001965433 / Arwos Service A/S
Arwos Affald Administration - 5790001965440 / Arwos Service A/S
5790001965457 / Arwos Service A/S
Arwos Deponi - 5790001965501 / Arwos Service A/S
Arwos Deponi - Deponi - 5790001965518 / Arwos Service A/S
Arwos Deponi Anlægsprojekter - 5790001965525 / Arwos Service A/S
Arwos Deponi Administration - 5790001965532 / Arwos Service A/S
B. Braun Medical A/S
Dansk Avis Omdeling
Fors Spildevand Lejre A/S
Fors Vand Lejre A/S
FTZ AUTODELE & VÆRKTØJ A/S
Hauge Stål A/S
Hauge Installation A/S
Hauge Smedie
Atomic Software Aps
D1 - Robbin A/S
D2 - BAGGER LÅSE OG ALARM
D3 - NSLT
Hjs Værktøj
Den Danske Diakonissestiftelse
Den Danske Diakonissestiftelse
Den Danske Diakonissestiftelse
Den Danske Diakonissestiftelse
Frederiksberg Forsynings Ejendomsselskab A/S
Frederiksberg Energi A/S
Frederiksberg Fjernvarme A/S
Frederiksberg Bygas A/S
Frederiksberg Vand A/S
Frederiksberg Kloak A/S
Gram Fjernvarmecentral amba
FakturaService.dk
Staco Nordic
Tasso
BDO STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB
PTU
Kvik Production A/S
Håndværkergården
Dansk El Entreprise A/S
Kraftman A/S
Scanel International A/S
Studenterhusfonden
Sport24 A/S
Sigma Estimates A/S
Leif Thygesen Biler (SEAT Taastrup)
JLI Vision A/S
Innovater A/S
Landberg.dk ApS
NEAS Holding A/S
Tang Biler A/S
Pandrup - Kaas Smede- & VVS Forretning A/S
team.blue Denmark A/S
C & M Maskincenter ApS
A.T. Møller A/S
Murerfirma Rasmus Jakobsen A/S
Aktieselskabet Arbejdernes Landsbank
GT Biler
P/S OAS Hørsholm
Velorbis Ltd
Voodoo ApS
Kjeldsen.IT
E-conomic Denmark
e-conomic Danmark A/S
Rådgivningscenter Unge og Sorg
Visumservice ApS
Zeppelin Danmark A/S
Behandlingshjemmet Stutgården
Reitan Servicehandel Danmark A/S
Falck Healthcare
Reitan Servicehandel Danmark A/S
Villa Magnolia
X-Link A/S
Danske Licens Spil A/S
Danske Lotteri Spil A/S
Moe & Brødsgaard
BO-VEST, Boligsamarbejdet på Vestegnen
Designit A/S
TrueLink TEST SERVER / TrueLink A/S TEST SERVER
TrueLink TEST on PROD SERVER / TRUELINK NEMHANDEL ApS
TrioPlast
TV2 Bornholm
Den selvejende institution Esbernhus
Nordborg Kraftvarmeværk a/s
WindowMaster A/S
Novafos A/S
Zacho-Lind A/S
Aktiv El
Aarhus Universitets Forskningsfond
Forskningsfondens Ejendomsselskab A/S
Sandbjerg Gods P/S
Skov A/S
Dafolo A/S
DANSK FACILITY PARTNER ApS
Bejstrup Maskinstation
Iserit A/S
Plus Bolig
KOMBIT
O. Adsbøll og Sønner A/S
LEA EJENDOMSPARTNER A/S
STENA RECYCLING A/S
FM Holding Aps
Christiansen & Essenbæk A/S
MURERSVENDENES AKTIESELSKAB
Fa. Karl D. Petersen ApS
BRAM EL & DATA ApS
Gustav Hansen & Søn A/S
Medtronic DK
Egil Rasmussen A/S
Egil Rasmussen Århus A/S
Vattenfall Vindkraft A/S Horns Rev
Vattenfall Vindkraft A/S
Vattenfall Vind Nørrekær Enge A/S
Vattenfall Energy Trading A/S
VT Shipping A/S
Vattenfall A/S Heat Nordic
Vattenfall A/S Elproduktion
Vattenfall A/S Sale eller Vattenfall A/S DDQ
Vattenfall A/S VBSN
Vattenfall A/S VIS
BWK Malerfirma
Kyborg Harald Nyborg A/S
Boligselskabet Baldersbo
HOFOR Vind A/S
Himmerland Boligforening
Den Runde Firkant
Guldberg - Hudegården
115 Vuggestuen Haletudsen
LDD Stenløse Pr. Skovbørnehave
Eventyrhuset
Skansevejens Børnehave
LDD Børnehuset Villa Gaia
296 Nordtoftegård Udflytterbørnehave
Cathrine Asylets Folkebørnehave
Børnehuset Krudttønden
637 Røde Hus Naturinstitution
Valby Lillefri
LDD Kernehuset
LDD Børnehuset Mariehønen
LDD Børnegalaxen Farum
Södra timber
Lægeklinik Belén Redal (ny klinik pr. 1-6-2020)
Rut Reggelsen
GJENSIDIGE FORSIKRING, DANSK FILIAL AF GJENSIDIGE FORSIKRING ASA, NORGE Mølholm Forsikring
Fabricius Martin, Deltids, Neurolog
Nouhravesh Mohammed - Sortedam - Almen, København
Bruhns Michaela, Dermatolog, Næstved
Lægehuset Greve Ahmed Issa
Aage Winther Nielsen
Thomas Lee Dahm
Birgit Funch
Kirsten Boye
Sara Cullin
Danske Lægers Vaccinations Service
MR Scanning Parkens ApS
Petersen Tom Helm & Hansen Stine Stentoft, Almen, Østerbro
Annemarie Sørensen, ØNH, Grindsted
Jangaard Lissi, Almen, Næstved
Klint-Dybkjær Catalina, Greve, Almen
Lindberg-Larsen Rune, Dermatolog Odense
Hjelmroth Birthe, Ålsgårde
Lotte Willumsen, Ålsgårde, Almen, Helsingør
Læge Anne Lise Jensen
Teit Reuther & Jonas Hertz
Rasmus Dahl-Larsen, Katrine Egelykke-Milandt, Almen Medicinsk Lægeklinik, Almen, Odense SØ
Ø-Lægen på Anholt, Anders Jørgensen
Susanne Feierskov
Øjenhospitalet Danmark
Øjenhospitalet Danmark
Roskilde Hudklinik, Tina Holst Larsen & Susanna Hartmann-Petersen & Kromann, dermatolog
Michael Bukholt
Jytte Dahlstrøm
Kathrine Bayer
Amgerbrogade Røntgen
RØNTGENKLINIKKEN I/S
Ortopædkirurgisk lægeklinik DEMISEC
Christian von der Osten
Pia Jeppesen og Søs Rahbek, Almen Randers
KIROPRAKTORERNE WESTLOFT GLOSTRUP ApS
Region Hovedstaden, Bornholms hospital, Screeningsvisitation
Medconnect
Bo Bojesen, Psykiater, Frederiksværk
Lægerne ved Botanisk Have
Hedeparkens lægeklinik v/Nadeem Anwar
Jacoby Stine, Øjenlæge, Holbæk
Signe Hjortkjær
Lægehuset Ferritslev, Hejmadi & Drostrup
Ilse Nielsen, Almen, Viborg
Lægerne Bøgh & Falkensteen
Henrik Rask Kralund, Dermatolog, Holstebro
Charlotte Reibke, Almen, Bogense
Læge Christine Ravn Eriksen
Læge Søren Lecker
Jørgen Petersen Peen, Reumatolog, København
Vlasios Kontogiannis, Reumatolog, Aalborg
Kirurgisk Klinik Roskilde
Einar Bech, Neurolog, Aarhus
Lise Svendsen Almen, Allerød
Mikkel Granlien, Almen, Allerød
Nordic Medicare Lægeklinik Lemvig, almen
Læge Katrine Wibe
Thomas Fahmy, Psykiater, Lyngby Hovedgade 47
Speciallæge Mia Greisen Søndergaard
Læge Tine Søndergaard
Amena Wardak, Almen, Rødovre
Kognitiv Klinik ved Leif Vedel Sørensen
Læge Pia Glyngdal
Reumatologisk praksis /v Speciallæge Ruslanas Puisa. Kolding
Læge Maria Lykke
Rasmus Dalsgaard-Nørregaard, Maribo
Din private speciallæge - Niels Rokkjær
EVENT CARRIER A/S
Gitte Kiellberg Larsen, Dermatolog, Brønshøj
læge Lilita Thomsen
Hudklinikken Sønderborg, Dorthe Bissgaard
Wicotec A/S
eklink a/s
Koldt & RyØ
Jens Jensen A/S
Tømrerfirmaet Munksgård
Boligorganisationen Tårnbyhuse
Kolding Spildevand
Kolding Spildevand A/S - Drift, Renseanlæg
DESTEK A/S
MDI DATA A/S
fobu
Fitness DK A/S - Lyngby
NORDFALSTER ELSERVICE ApS
Larsen & Carlsen ApS
Dansk Energi
KMD OpusProjektstyringOkonomi_FONITEST1
KMD OpusProjektstyringOkonomi_FONITEST2
KMD OpusProjektstyringOkonomi_FONITEST3
KMD OpusProjektstyringOkonomi_FONITEST4
KMD OpusProjektstyringOkonomi_FONITEST5
KMD OpusProjektstyringOkonomi_FONI
KMD OpusProjektstyringOkonomi_FONITEST6
KMD OpusProjektstyringOkonomi_FONITEST7
KMD OpusProjektstyringOkonomi_FONITEST8
KMD OpusBilag_FONITEST1
KMD OpusBilag_FONITEST2
KMD OpusBilag_FONITEST3
KMD OpusBilag_FONITEST4
KMD OpusBilag_FONITEST5
KMD OpusBilag_FONITEST6
KMD OpusBilag_FONITEST
KMD - OpusBilag_FONITEST1
KMD OpusBilag_FONITEST
KMD - OpusBilag_FONITEST2
KMD OpusBilag_FONITEST
KMD - WebBetaling_FONITEST3
KMD - OpusBilag_FONITEST4
KMD FAS_FONITEST1
KMD - FONI_FAS
KMD FAS_FONITEST2

ModtagerID/Endpoint Modtager Navn
KMD FAS_FONITEST3
KMD FONI_Debitor
KMD Debitor_FONITEST
KMD - FONI_Debitor
KMD Ejendom_FONITEST
KMD - FONI_Ejendom1
KMD - FONI_InternIT2
KMD - FONI_InternIT1
KMD - FONITEST_InternIT TEST1
KMD - FONITEST_InternIT TEST2
KMD - Debitor
KMD - FONITEST_FAS
KMD - INM FONITEST
KMD TEST Coop-EDI
HOFOR A/S
swim and fun
Teknologisk Inst. Hentemodul OIOSI UBL
Jens Chr. Nielsen
Danske Bank DBDK
Danske Bank DBRD
5790002042294 / Navisupport Aps
ENELCO
Skoda Roskilde
Revisionsinstituttet
Ordnung III ApS
Copenhagen Refractive And Cataracteye Clinic ApS
Metier Scandinavia A/S
Volkswagen Kolding
Sydfyns Byggefirma ApS
Nextinvest ApS
NextSystem A/S
inCaptiva A/S
Adform ApS
Lindlarsen A/S
FractureCode Coorporation ApS
Spia
RAH Service A/S
RAH Adm. A/S
A & O Johansen
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_Shell / 7-Eleven_Andersen-Dahl ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_SJ Retail ApS
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_7-Eleven_Reficiens ApS
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_Shell / 7-Eleven_Ballin Convenience ApS
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_7-Eleven_Max Jørgensen ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_MSV Retail 2018 ApS
Reitan_7-Eleven_Emurlahi ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Bjarne Jensen
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_Shell / 7-Eleven_TCB SEVEN ApS
Reitan_7-Eleven_SAbildgaard Invest ApS
Reitan_7-Eleven_Riber Convenience ApS
Reitan_7-Eleven_E. N. T. Christiansen ApS
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_Shell / 7-Eleven_Morten Tschorn Lorenzen ApS
Reitan_7-Eleven_V & E ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Andersen-Dahl ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_MML7-Retail ApS
Reitan_7-Eleven_AFTAB ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Andersen-Dahl ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Gemini ApS
Reitan_7-Eleven_Reficiens ApS
Reitan_7-Eleven_LR Retail ApS
Reitan_7-Eleven_Seljadin Aliji ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Melchiorsen ApS
Reitan_7-Eleven_JR Tranberg ApS
Reitan_7-Eleven_Liisberg Garly Convenience ApS
Reitan_7-Eleven_JR Tranberg ApS
Reitan_7-Eleven_Seljadin Aliji ApS
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_7-Eleven_Merxha ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_S.D.S. ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_S.D.S. ApS
Reitan_7-Eleven_Jensen ONE ApS
Reitan_7-Eleven_Jensen ONE ApS
Reitan_7-Eleven_This Time ApS
Reitan_7-Eleven_This Time ApS
Reitan_7-Eleven_Sehested Retail ApS
Reitan_7-Eleven_J.B. Søbye ApS
Reitan_7-Eleven_Azkiou Retail ApS
BIZbrains A/S
Vp. Securities A/S
Vp. Securities A/S
Frederiksberg Forsyning A/S
IDEBYG ApS
Børneringen Stærebo
Nomeco
Geopartner Landinspektørgården A/S
Altibox Danmark A/S
Rosenlund og compagny A/S
Nordicom A/S
SMC-Biler Horsens A/S
Expedit
LØVENKJÆR A/S
Jørgen Lund Frederiksen A/S
Kolding Spildevand A/S
Brdr. AO A/S
CLIPPER
Kuben Management A/S / Kuben Management A/S
Comwell a-s
Daka Ecomotion A/S
Daka Denmark A/S
Daka Ejendomme og Finans A/S
Øens VVS Teknik
Carl Ras
SP & SAFEGUARD A/S
Klokkerholm Karosseridele A/S
LDD Børnehuset i Vallerød
LDD Selmers Børnehus
LDD Danske Daginstitutioner Ahornhuset
LDD Usserødhave
LDD Usserød Vuggestueød
LDD Danske Daginstitutioner Stribonitten
LDD Danske Daginstitutioner Ovinehøj
LDD Børne Biksen
LDD Glentereden
LDD Børnehuset Dragen Ophørt !
LDD Børnegården Katholt
LDD Aagades Børnehave
LDD Røde Kors Børnehus
LDD Levuk
LDD Børnegården Katholt
LDD Daginstitutionernes Landsorganisation
LDD Kvistgård Børnehus
LDD Ålsgårde Børnehus
LDD Børnehaven Regnbuen
140 Nordstjernen
LDD Børnehaven Spirehuset
LDD Dr. Louises Børnehus
LDD Østbyens Børnehave
LDD Galten Børnehave
LDD Børnehaven Storkereden
LDD Mariehønen
LDD Snøvsen
Børneringen Frederiksberg Sogns Børnehus
LDD Børnehaven Æblet
LDD Sommerfuglen
Simac Fredericia Maskinmesterskole Rekvisit
5790002045875 / FP ApS
Byggeforeningen af 1933
Blue Water Shipping A/S
SGA A/S
Godt Smil Hørsholm
Godt Smil Fredericia
CGI IL - Rene test4
CGI IL - Rene test3
Food Folk Danmark ApS
TDC A/S
Daka
CGI PEPPOL TEST
TDC Mobil Center
Haljøja
TDCERH
Test
CGI Test Larsr
TDCM Fullfilment
TDCM Webshop
Jeudan IX ApS
Jeudan X ApS
Ejerforeningen Østerbrogade 125 mfl.
Ejerforeningen Lygten 47-51
5790002046773 / Skovdyrkerforeningen Øerne
Danske Bank NAIR
Danske Bank NOIR
Danske Invest Management DIMA
Sydbank - Ejendomsadm
Sydbank: Ejendomsselskabet af 1. juni 1986
Steen og Strom
Nexel A/S
Radius Elnet A/S
Ørsted Salg & Service A/S - FK24
Ørsted Salg & Service A/S - FK18
Ørsted Real Estate A/S
Orsted Markets GmbH
Orsted Wind Power Netherlands B.V.
UMBO GmbH
Orsted Westermost Rough Ltd
DONG Energy Power UK I Ltd.
Orsted Speicher R GmbH
Orsted SP (UK) Limited
Severn Power Funding Ltd.
SEAS-NVE Forsyningsnet A/S
Ørsted Salg & Service A/S - Better Place
Orsted AB - udgående
Ørsted Salg & Service A/S - Udg. GAS regninger
LINCS Renewable Energy Holding Ltd.
Energigruppen Jylland El Holding A/S
Energigruppen Jylland El A/S
EM El Holding A/S
Race Bank Wind Farm Ltd.
Breesea Ltd.
Ørsted Salg & Service A/S - FK2000
Evida Syd A/S
Gas Storage Denmark A/S
Danish Oil Pipe A/S
Orsted Aktiebolag
Danish Oil Pipe A/S - Hejre
DO NOT USE - USE Ørsted Salg & Services A/S - FK2000 / EAN: 5790002047503
Orsted Taiwan Ltd.
Cure REnescience B.V.
SEAS-NVE City Light A/S
SEAS-NVE Energi A/S
Ørsted Wind Power TW Holding A/S
OK Varmeservice A/S
Orsted HKZ III&IV Holding B.V.
Golden Melody B.V.
Gavota B. V.
Calgary Flames B. V.
INEOS E&P A/S
Varinas B. V.
Acceber B. V.
Blue Champion C.V.
Orsted Borssele Holding B.V.
Skåne Offshore Windfarm AB
Faktura fra Datascanning til DP1
Brd. Klee
Munck Asfalt
Munck Forsyningsledninger
Grakom
D5 - IpVision AS
D6 - Agrotek AS
ErKi Data ApS
Landbrug & Fødevarer
Riis Retail
Boligforeningen Østerbo
5790002051623 / EL:CON A/S
HORISONT Hotel & Konference / Landbrug & Fødevarer F.m.b.A.
KMD - FONITEST_OpusBilag139
KMD - FONITEST_OpusBilag72
KMD - FONITEST_OpusBilag71
KMD - FONITEST_OpusBilag1
KMD - FONITEST_OpusBilag19
KMD - FONITEST_OpusBilag20
KMD - FONITEST_OpusBilag21
KMD - FONITEST_OpusBilag22
KMD - FONITEST_OpusBilag23
KMD - FONITEST_OpusBilag24
KMD - FONITEST_OpusBilag25
KMD - FONITEST_OpusBilag26
KMD - FONITEST_OpusBilag27
KMD - FONITEST_OpusBilag28
KMD - FONITEST_OpusBilag29
KMD - FONITEST_OpusBilag30
Halberg A/S
Halberg investering A/S
Garvergaarden APS
Halberg Kapital A/S
Erling Sørensen Tømrer & Entreprenør
VVS-installatør Flemming Sørensen - 86988777
Sønderborg Ingeniør & - Byggeforretning A/S
NOE Net A/S
Jysk Energi Teknik A/S
Jysk Energi A/S
Jysk Energi Amba
Jysk Energi Fibernet A/S
ATEA
acubiz A/S
Skjøde A/S
FK Distribution A/S
Carletti A/S
Mac Baren Tobacco Company A/S
ICe Companys Sweden AB
Tiger of Sweden AB
IC Companys Finland OY
IC Companys Norway A/S
Arbodania A/S
Danske Skoleelever
Bekey A/S
Industriens Pension
Comwell Kolding a-s
Comwell Middelfart a-s
Comwell Rebild Bakker a-s
Comwell Roskilde a-s
Comwell Sønderborg a-s
Comwell Holte a-s
Comwell Sorø a-s
Comwell Borupgaard a-s
Comwell Klarskovgaard a-s
Comwell Kellers Park P/S
Comwell Kongebrogaarden a-s
Ultrabulk
LDD Privatinstitutionen Vandpytten
Børnehytten Kettinge Gl. Savværk
Børnehuset Svanen
LDD Naturinstitutionen Børnehuset
Dr Louises Børnehave
LDD Jerne børnehave
Børneringen Børnehaven Smyrnavej
Lumix
Skovbo Skovbørnehave
Børnehuset Lindely
Daginstitutionen Gaardhaven ApS
LDD Ejby private børnehave
LDD Rudolf Steiner Børnehaven Alfely
Daginstitutionen Troldehulen ApS
Børnehuset Stjernen / Køkken / Herning Kommune
Munck Havne & Anlæg
Systematic A/S
A/S Øresund
Nielsen & Rønne A/S
Engros Gas A/S
Dansk Transport Kompagni A/S
Green Team
skovby Møbelfabrik
Nordlux A/S
Ordrestyring ApS
Nordicom Udvikling A/S
Nordicom Tyskland A/S
Nordicom Parkering ApS
K/S Langebrogade 5
Komplementarselskabet af 3. april 2007 ApS
Rønne Allé 12-18 ApS
Nordicom Finans A/S
Fyrholm ApS
Skærgården, Egå ApS
Grønings Have ApS
Hammershøj ApS
Emdrup Have ApS
Emdrup Park ApS
Enghave Brygge ApS
Ballerup Idrætsby Marbækvej A+S
Lindholm
Ved Stigbordene ApS
Susågaarden ApS
Randlevvej ApS
Astersvej ApS
Kanalparken ApS
Nordicom Sverige ApS
Nordicom Ejendom A/S
Logistik- og produktionsejendomme A/S
Nordicom Byejendomme A/S
Nordicom Boligejendomme A/S
Nordicom Domicilejendomme A/S
Hejrevej 26-28, 2400 København NV Aps
Nordicom Butiksejendomme A/S
Nordisk Film A/S
KTP Data A/S FTP modtager
SENSA A/S
Scandic Hotel A/S
Sahva A/S
Pallisgaard A/S
Plantorama A/S Hillerød
Agro Food Park
Godtsmil Horsens
Godt Smil Højbjerg
Godt Smil Odense
Godt Smil Kolding
Godt Smil Frederiksberg
Godt Smil Århus c
Godt Smil Lyngby
Godt Smil Roskilde
Godt Smil Nørreport
Center for Kræftforskning
BRØNDUM GRØNLAND A/S
CGI DK Peppol SML Test Ny
EDC Gruppen A/S
Godt Smil Hillerød
Godt Smil Dental teknik
Astellas Pharma
KMD - INM Test 1
KMD - TestGatewayATN_VANS1
KMD - TestGatewayATN1
KMD - TestGatewayATN2
KMD - TestGatewayATN3
KMD - TestGatewayATN4
KMD - TestGatewayKFS1
KMD - TestGatewayATN_KFS1
KMD TEST NemKonto Tilslutning
KMD - INM-TEST-02
KMD test peppol
Danmarks Jægerforbund
ABS Alarm & Sikkerhed A/S
GEFION
Royal Arctic Line
Arctic Umiaq Line
Fitness DK A/S - Parken
Fitness DK A/S - Herlev
Fitness DK A/S - Køge - Den hvide by
5790002105005 / Ringkøbing-Skjern Forsyning A/S
5790002105012 / Ringkøbing-Skjern Forsyning A/S
5790002105029 / Ringkøbing-Skjern Forsyning A/S
5790002105036 / Ringkøbing-Skjern Forsyning A/S
fsb - lejeboliger i København
Hk-Forbundet
HK Hovedstaden
HK Sjælland
HK Midt
HK Sydjylland
HK Midtvest
HK Østjylland
HK Nordjylland
HK Handel
HK Privat
HK Kommunal
HK Stat
HK A-kasse
HK Forbundet
Klinten Konferencecenter
Landbrugsraadg. SYD
Vindstød A/S
Actionsportgames A/S
KM Telecom Danmark A/S
5790002105401 / HortiAdvice Scandinavia A/S
Carepoint Århus A/S
Sølvsten Biler A/S (Carepoint Viborg)
Carepoint Svendborg A/S
Carepoint Glostrup - Autohuset Glostrup A/S
Carepoint Helsingør - Kronborg Auto A/S
Planteskole-Ringen Amba
Thisted Spildevand Transport A/S
Thisted Vand Service ApS
Thisted Vand A/S
Berlingske Media
Jens Jensen A/S
Aktieselskabet Kristeligt Dagblad
Kristeligt Dagblads Forlag A/S
5790002105777 Coor Service Management / Coor Service Management A/S
ACTAS A/S
Novozymes A/S
Malerfirmaet Bech & Koch
NH -Marine-El A/S
Royal Greenland A/S
Royal Greenland A/S
Royal Greenland A/S
Faxe Affald A/S
Skovlunde Menighedsbørnehave
REFA Maribo-Sakskøbing Kraftvarmeværk A/S
Aage Andersen
Rejsekort A/S
Danmarks Naturfredningsforening
Odsherred Varme A/S
Plandent A/S
HORSENS VAND ENERGI A/S
ATP Ejendomme A/S
DSV A/S
DSV Air & Sea A/S
DSV Road A/S
DSV Solutions A/S
Dansk Administrations Center A/S
Meier Træprodukter ApS
LR Realkredit A/S
DLR Kredit
Skou Gruppen A/S
Gastech - Energi A/S
Administrationshuset A/S
QXL Denmark
Regnskabsspecialisten ApS
Ib Karlskov Transport A/S
NORDUnet A/S
Alberto Club ApS
Faust Dyrbye A/S
Osuma.dk ApS
SOS Børnebyerne
EK Entreprise A/S
Storm Textil
Projektbyg ApS
FRIE Funktionærer
FF Forsikring A/S
Sammenslutningen af FRIE Funktionærer
Pensio A/S
Brüel & Kjær Vibro A/S
Ibistic Technology Danmark A/S
Tage Aagaard Larsen
MP PENSION - PENSIONSKASSEN FOR MAGISTRE & PSYKOLO
MP Investment Management A/S
Børn, Unge & Sorg, Rådgivnings- og forskningscenter
On!Ad v/Ole Sørensen
IREP ApS
NE Fondsmæglerselskab A/S
Nordjysk Elhandel Detail A/S
Switch.dk A/S
Starings
Tvilum
Geodis Wilson A/S
Siemens DK
Bomidtvest
Aut. El-Installatør Claus Erhardtsen
Radio24syv
HIMMERLANDSKØD A/S
Avis-Tryk A/S
Esbensen Nielsen A/S
Danske Koncept Restauranter
DKR Ejendomme ApS
Sunset Boulevard v/Kasper R. Lyngholm
2M Restaurant ApS
Amagertorv 18-20 ApS
Breinholtgård I/S
Breinholdtgaard Golf K/S
KTD Ejendomsselskab 2 ApS
KTD Ejendomsselskab ApS
Droob ApS
Vejen Forsyning A/S
Vejen Vand A/S
Vejen Spildevand A/S
Strander Entreprenør A/S
Travelpool Europe
Mellemfolkeligt Samvirke
Einar Kornerup A/S
Entreprenørfirmaet Einar Kornerup A/S
Einar Kornerup Jylland A/S
EK-Materiel A/S
EK-Ejendomsadministration A/S
Initus A/S
Initus Ejendomme A/S
Ejerforeningen Frisersvej
E/F Pilehus
Holm Tømrer- og Snedkerfirma A/S
Stark Kolding, Lumbye Entreprenør storkunder (349)
Stark Hovedkontor, Århus (992)
Stark Hobro (925)
Stark DNV, Gødstrup (151)
Stark Distribution Tommerup (107)
STARK Distribution Brønderslev (961)
Stark Light-Hub Vejle (963)
STARK RDC Århus (962)
Stark Terminallager (964)
Stark Carlsbergbyen (166)
Stark Give (280)
Stark Hedensted (290)
Stark Shop KBH Ø. (946)
Stark Shop KBH S. (948)
Stark Shop FRB. C. (949)
Stark Femeren (795)
Stark JS Svendborg (480)
DFD Hadsten
DFD Odense
DFD Meterbuen 35
DFD Aalborg
Schrøder Grafisk
SKANDINAVISK MOTOR CO. PREMIUM IMPORT A/S
Semler Invest A/S
HSHansen A/S
Tryghedsgruppen
Trygfonden s.m.b.a
Moderselskab - Huscompagniet
HusCompagniet Danmark A/S (Midt- og Nordjylland)
FM-Søkjær Entreprise A/S
HusCompagniet Danmark (Fyn)
HusCompagniet Danmark A/S (Sjælland)
HusCompagniet Danmark A/S (Sønderjylland)
Svenska Huscompagniet AB
LejlighedsCompagniet A/S
TOGT Ejendomme A/S
5790002110221 / Skovdyrkerne Syd
C.W. Obel Ejendomme A/S
Rias
Møns Entreprenørfirma A/S
Azets Employee Public A/S
Energi Danmark
Energi Danmark
Energi Danmark - Test
Energi Danmark
Applus Bilsyn
KMD - FONITEST_OpusBilag31
KMD - FONITEST_OpusBilag32
KMD - FONITEST_OpusBilag33
KMD - FONITEST_OpusBilag18
KMD - FONITEST_OpusBilag17
KMD - FONITEST_OpusBilag2
KMD - FONITEST_OpusBilag3
KMD - FONITEST_OpusBilag4
KMD - FONITEST_OpusBilag5
KMD - FONITEST_OpusBilag6
KMD - FONITEST_OpusBilag7
KMD - FONITEST_OpusBilag8
KMD - FONITEST_OpusBilag9
KMD - FONITEST_OpusBilag10
KMD - FONITEST_OpusBilag11
Vipp A/S
Malerfirmaet Kusk & Søn A/S
Energi Viborg Kraftvarme 5790002110719 / Energi Viborg A/S
Hørsholm Fjernvarme
I/S Paul Bergsøes Vej 16-44
Brøchner Hotels
Copenhagen Admiral Hotel
Henrik W. Hansen VVS, EL & Blik A/S
Tømrermester Egon Bech A/S
DEL-TECH ApS
Bang Nielsen
John Enevoldsen
FlexDanmark f.m.b.a
A/S Storebaelt
BroBizz A/S
Sund & Bælt Partner A/S
Sund & Bælt Holding A/S
A/S Femern Landanlæg
El-Strøm v/ P. Strøm ApS
Malerfirmaet Bent Pedersen a/s
Semler Retail A/S
Semler Retail Gladsaxe
Semler Retail A/S
Semler Retail A/S
Arbejdernes AndelsBoligforening, Skive
Oplympus Danmark A/S
Kastberg A/S
Kjærgaard Nord A/S
NNIT A/S
NNIT A/S (TEST)
Amstrup Sikring A/S
UnikFunkis A/S
Masai Clothing Company Aps
Color Line Danmark
Color Hotel Skagen
BygMax A/S
5790002111952 / Index Award A/S
Østergaard A/S
HOFOR Vand Hvidovre A/S
HOFOR Spildevand Hvidovre A/S
HOFOR HOFOR Vand Dragør A/S
HOFOR Spildevand Dragør A/S
HOFOR Vand Albertslund A/S
HOFOR Spildevand Albertslund A/S
HOFOR Vand Brøndby A/S
HOFOR Vand Vallensbæk A/S
Vestergaard Company A/S
Malerfirmaet Bendt Barsdal A/S
Boligkontoret Århus
HOFOR Vand Herlev A/S
HOFOR Spildevand Herlev A/S
Bolia International
Industriens Uddannelser
Comwell Klarskovgaard
KH OneStop A/S
Boligkontoret Fredericia
KMD - FONITEST_OpusBilag12
KMD - FONITEST_OpusBilag13
KMD - FONITEST_OpusBilag14
KMD - FONITEST_OpusBilag15
KMD - FONITEST_OpusBilag16
KMD - FONITEST_OpusBilag34
KMD - FONITEST_OpusBilag35
KMD - FONITEST_OpusBilag36
KMD - FONITEST_OpusBilag54
KMD - FONITEST_OpusBilag55
ARC _ I/S Amager Ressourcecenter - Amager Bakke
Novo Nordisk Fonden
Novo A/S
Malerfirmaet Petersen & Andersen A/S
LDD Arken
Eventyrhuset
Holsted Børnehave
Børneringen Rumlepotten
Børnehuset Giraffen
Naturbørnehave
Tvingstrup Landsbybørnehave
Børneringen Lundegårdens frie børnehave
LDD Asserballe Private Børnehus
Haunstrupgård Fritids- og Ungdomsklub
SBBU Rideklubben
LDD Den Private Institution Sct. Josef
Saxoly fritidshjem
LDD Midgård
LDD Det Private Børnehus Troldhøj
LDD Børnehuset Syvhøje
Jacob A. Riis Børnehave
LDD Den Magiske Gryde
LDD Herlufholmskovens Troldeslot
Børnehuset Skovgården
LDD Pedersborg Børnehus
Børnehuset Arken
Montessori International Preschool Fredriksberg ApS
Rudolf Steiner Børnehave
Idrætsfritidsinstitutionen Skjold - FC
Lumix / Gaia
Lumix / Alhambra Park
Forglemmigej
Isfuglen
Copenhagen Company
BOVIA Administrationsselskab
Caverion A/S
H. Lundbeck
KMD - FONITEST_OpusBilag56
KMD - FONITEST_OpusBilag57
KMD - FONITEST_OpusBilag58
KMD - FONITEST_OpusBilag59
KMD - FONITEST_OpusBilag60
KMD - FONITEST_OpusBilag61
KMD - FONITEST_OpusBilag62
KMD - FONITEST_OpusBilag63
KMD - FONITEST_OpusBilag64
KMD - FONITEST_OpusBilag65
KMD - FONITEST_OpusBilag66
KMD - FONITEST_OpusBilag67
KMD - FONITEST_OpusBilag68
KMD - FONITEST_OpusBilag53
KMD - FONITEST_OpusBilag52
KMD - FONITEST_OpusBilag37
KMD - FONITEST_OpusBilag38
KMD - FONITEST_OpusBilag39
KMD - FONITEST_OpusBilag40
KMD - FONITEST_OpusBilag41
KMD - FONITEST_OpusBilag42
KMD - FONITEST_OpusBilag43
KMD - FONITEST_OpusBilag44
KMD - FONITEST_OpusBilag45
KMD - FONITEST_OpusBilag46
KMD - FONITEST_OpusBilag47
KMD - FONITEST_OpusBilag48
KMD - FONITEST_OpusBilag49
KMD - FONITEST_OpusBilag50
KMD - FONITEST_OpusBilag51
KMD - FONITEST_OpusBilag69
KMD - FONITEST_OpusBilag70
Contiga Tinglev A/S
Elektrikeren
Neye Fonden
KLS Grafisk Hus A/S
Danske Bank, Hamburg
DBGB
DBLT
Danske Bank - DBLV
DBRU
DBUS
DDBI
POCA
SEAS
EL-SALG CENTER NORDSJÆLLAND ApS
Norva 24 Danmark A/S
Nordic Netcare ApS
Døgncentret
Familieinstitutionen Bethesda
Lejerbo
VP No-dig Aps
Villy Poulsen A/S
Horizons A/S
Codan Deha ApS
Kontor Syd A/S
VVS Søberg A/S
Jan Nygaard A/S BMW
Thrane & Thrane A/S
Høgh & Sønberg A/S
Wunderwear A/S
AXCEL MANAGEMENT A/S
Axcel Management
Fitness DK A/S - Fisketorvet
DLBR Summax Produktion
Grøn Marketing IBM Test
Grøn Marketing - SEGES-Medio
RandersBolig
Herligheder ApS
Elektro-Isola A/S
Flexfone AS
Partner Insurance AS
KVJ A/S
KMD - FONITEST_OpusBilag135
KMD - FONITEST_OpusBilag136
KMD - FONITEST_OpusBilag137
KMD - FONITEST_OpusBilag138
KMD - FONITEST_OpusBilag123
KMD - FONITEST_OpusBilag122
KMD - FONITEST_OpusBilag109
KMD - FONITEST_OpusBilag110
KMD - FONITEST_OpusBilag111
KMD - FONITEST_OpusBilag112
KMD - FONITEST_OpusBilag113
KMD - FONITEST_OpusBilag114
KMD - FONITEST_OpusBilag115
KMD - FONITEST_OpusBilag116
KMD - FONITEST_OpusBilag117
KMD - FONITEST_OpusBilag91
KMD - FONITEST_OpusBilag92
KMD - FONITEST_OpusBilag93
KMD - FONITEST_OpusBilag94
KMD - FONITEST_OpusBilag95
KMD - FONITEST_OpusBilag96
KMD - FONITEST_OpusBilag97
KMD - FONITEST_OpusBilag98
KMD - FONITEST_OpusBilag99
KMD - FONITEST_OpusBilag100
KMD - FONITEST_OpusBilag101
KMD - FONITEST_OpusBilag102
KMD - FONITEST_OpusBilag103
KMD - FONITEST_OpusBilag104
KMD - FONITEST_OpusBilag105
KMD - FONITEST_OpusBilag90
KMD - FONITEST_OpusBilag89
KMD - FONITEST_OpusBilag74
KMD - FONITEST_OpusBilag75
KMD - FONITEST_OpusBilag76
KMD - FONITEST_OpusBilag77
KMD - FONITEST_OpusBilag78
KMD - FONITEST_OpusBilag79
KMD - FONITEST_OpusBilag80
KMD - FONITEST_OpusBilag81
KMD - FONITEST_OpusBilag82
KMD - FONITEST_OpusBilag83
KMD - FONITEST_OpusBilag84
KMD - FONITEST_OpusBilag85
KMD - FONITEST_OpusBilag86
KMD - FONITEST_OpusBilag87
KMD - FONITEST_OpusBilag88
KMD - FONITEST_OpusBilag106
KMD - FONITEST_OpusBilag107
KMD - FONITEST_OpusBilag108
KMD - FONITEST_OpusBilag124
KMD - FONITEST_OpusBilag125
KMD - FONITEST_OpusBilag126
KMD - FONITEST_OpusBilag127
KMD - FONITEST_OpusBilag128
KMD - FONITEST_OpusBilag129
KMD - FONITEST_OpusBilag130
KMD - FONITEST_OpusBilag131
KMD - FONITEST_OpusBilag132
KMD - FONITEST_OpusBilag133
KMD - FONITEST_OpusBilag134
Nordic Seafood A/S
Finn Levinsen Aps
TJW - Transport
TJW - Værkstedet
Cheval Blanc Servicerestauranter A/S
5790002131035 / Blåhøj El A/S
Miss Bagel
SOS International A/S
SOS International A/S CASE
Carsten B. Hansen Aps
LFS
FOA SOCIAL-OG SUNDHEDSAFDELINGEN I STORKØBENHAVN
FOA Fag og Arbejde Bornholms Afdeling
Arne Andersen Vrå A/S
DS Europe Aps
Danske Stenhuggerier A/S - Administration
Danske Stenhuggerier A/S - Brønderslev
Danske Stenhuggerier A/S - Brønshøj
Danske Stenhuggerier A/S - Fjerritslev
Danske Stenhuggerier A/S - Fredericia
Danske Stenhuggerier A/S - Frederiksberg
Danske Stenhuggerier A/S - Frederikssund
Danske Stenhuggerier A/S - Gladsaxe
Danske Stenhuggerier A/S - Grenå
Danske Stenhuggerier A/S - Guldborgsund
Danske Stenhuggerier A/S - Haderslev
Danske Stenhuggerier A/S - Hadsund
Danske Stenhuggerier A/S - Hammel
Danske Stenhuggerier A/S - Helsinge
Danske Stenhuggerier A/S - Herning
Danske Stenhuggerier A/S - Hobro
Danske Stenhuggerier A/S - Holstebro
Danske Stenhuggerier A/S - Horsens
Danske Stenhuggerier A/S - Jerne
Danske Stenhuggerier A/S - Lemvig
Danske Stenhuggerier A/S - Lyngby
Danske Stenhuggerier A/S - Møns
Danske Stenhuggerier A/S - Nr. Sundby
Danske Stenhuggerier A/S - Nyborg
Danske Stenhuggerier A/S - Næstved
Danske Stenhuggerier A/S - Odder
Danske Stenhuggerier A/S - Odense
Danske Stenhuggerier A/S - Randers
Danske Stenhuggerier A/S - Ribe
Danske Stenhuggerier A/S - Ringkøbing
Danske Stenhuggerier A/S - Ringsted
Danske Stenhuggerier A/S - Ro´s
Danske Stenhuggerier A/S - Skanderborg
Danske Stenhuggerier A/S - Skive
Danske Stenhuggerier A/S - Skjern
Danske Stenhuggerier A/S - Slagelse
Danske Stenhuggerier A/S - Sundby
Danske Stenhuggerier A/S - Svendborg
Danske Stenhuggerier A/S - Sønderborg
Danske Stenhuggerier A/S - Thisted
Danske Stenhuggerier A/S - V. Nielsen
Danske Stenhuggerier A/S - Vejle
Danske Stenhuggerier A/S - Vesterbro
Danske Stenhuggerier A/S - Viborg
Danske Stenhuggerier A/S - Øder
Danske Stenhuggerier A/S - Åbenrå
Danske Stenhuggerier A/S - Ålborg
Danske Stenhuggerier A/S - Bornholm
Danske Stenhuggerier A/S - Års
Danske Stenhuggerier A/S - Nettogravsten
Danske Stenhuggerier A/S - Bispebjerg
Danske Stenhuggerier A/S - Tåstrup
Zurface A/S
Zurface A/S - Bornholm
Zurface A/S - Sjælland
Zurface A/S - Jylland
Zurface Production A/S - administration
Zurface Production A/S - Sjælland
Zurface Production A/S - Jylland
Scania Danmark A/S, Distributor
K. G. Hansen og Sønner A/S
Chr Hansen Holding DK
Morsø Vand A/S
Morsø Varme A/S
Morsø Spildevand A/S
Morsø Forsyning A/S
Kammeradvokaten
CLAVIS sprog & kompetence
HOFOR Vand Holding
By Malene Birger A/S
Peak performance AB
SNEDKERMESTER ARNE PEDERSEN A/S
Billund Energi A/S
Pandora International ApS
Energi Danmark - Supergros
Energi Danmark - Dagrofa
Ibistic Technology Danmark A/S
Autohuset Ringsted A/S
5790002133039 / KRONE VINDUER A/S
Xella Norge
Toft's Røgeri
Lejerbo - hovedkontor og regionskontorer
Lejerbo - Boligselskaber og boligorganisationer
Lejerbo - Boligafdelinger
Lejerbo
Rødovre Boligselskab
Lokalbanen Hovedstadens Lokalbaner
Mediq
HOFOR Spildevand Holding
HOFOR Vind Ravlundvej Aps
HOFOR Vind Tjørneby Aps
RAKLEV SMEDEVIRKSOMHED A/S
D8 - Ottensten A/S
D9 - Scan Lux Packaging
Struer Forsyning Energi -5790002133527 / Struer Forsyning Service A/S
Struer forsyning Service A/S -5790002133534 / Struer Forsyning Service A/S
Struer Forsyning Vand-5790002133541 / Struer Forsyning Service A/S
Struer Forsyning Fjernvarme -5790002133558 / Struer Forsyning Service A/S
Struer Forsyning Spildevand-5790002133565 / Struer Forsyning Service A/S
Boligselskabet Fruehøjgaard
LandboNord
HK- Fyn
HK Danmark - Trafik & Jernbane
Foodservice: Dagrofa S-Engros
Foodservice: PrimaFrugt A/S
Foodservice: Dagrofa Bornholm
Foodservice: Grøn Fokus A/S
Foodservice: CH Interfrugt A/S
Foodservice: Servicekontor
Grambogård
CEJ
SE Blue Holding
Faxe Spildevandscenter A/S
Danmarks Lærerforening
Nykredit Realkredit A/S
VVS Eksperten A/S
Dansk Sprinkler Teknik ApS
Til modtagelse-5790002134166 / Fælleskøkkenet I/S
Malerfirma Emmering
5790002134227 / Stryhn Electric A/S
Pandora A/S
PM Energi A/S
Vestsjællands Almene Boligselskab
Frederik Pedersen Alu-Glas A/S
Kilroy group travel A/S / Team Benns
KILROY International A/S
Kurt Kirkegaard A/S
Novo Nordisk Denmark A/S
L-tek A/S
Gl. DataHub Engrosfakturering / Gul Strøm A/S
BrandFactory Danmark
CellTech Harring
Boliggården
Faglig Fælles Akasse - 3F
5790002134647 / Gemidan A/S
Østergades El
Kromann & Reumert
MWAzone
Die HauseCompagnie G.m.b.H
MØLDRUP VARMEVÆRK
Lions Kollegiet
5790002134937 / MALERGRUPPEN A/S Boris Christensen
Apacta
VOJENS FJERNVARME a.m.b.a.
Tømrer & Snedkerfirmaet P Winther Jespersen
JC nedrivning
Boston Distribution AB
Boston Distribution AS
Boston Distribution
UtilityNorth A/S
Nordjysk Elhandel Climate A/S
NEAS Invest A/S
Brdr. D's Vinhandel
Diskotek East End
VEM Byg ApS
Tobaks Fabrikken
Multiform Design Center Lyngby ApS
Deloitte Esbjerg
Combipack Danmark A/S
Body-sds A/S
JUC Service ApS
Mercur Hotel ApS
Copenhagen Star ApS
Team Safety ApS
TIA Technology A/S
Sundby-Bohn Aps
A-COMFORT ApS
Ibistic Technology Danmark A/S
Knud E. Hansen A/S
BYENS TAG & FACADE A/S
F5 ApS
Kronback ApS
The Meatpacker ApS
Kasper Adrian ApS
K-Marine ApS
Vores Rens Service A/S
ALFA QUALITY MOVING DENMARK A/S
Masai Clothing Company Aps
Chr. Hansen A/S - TEST
Chr. Hansen Natural Colors A/S
Altiden Omsorg A/S
HV Låseteknik ApS
LANGUAGEWIRE A/S
Heimstaden A/S
Vinderup Jern
Asferg Smede og VVS
FOA Nordjylland
FOA HERNING
FOA - Fag og arbejde Nordsjælland Afdeling
FOA Horsens
LDD Femstjernen
LDD Børnehaven ved Havet
LDD Nr. Herlev Børnehus
LDD Naturhuset Skovlykke
LDD Harrevig Børnehus
LDD S/I Børnegalaksen Viby
Børnehuset Søgården
Dalum Private Børnehave
Klokkeblomst
Solstrålen
LDD Børnehaven Engvej
LDD Brylle Børnehave
LDD Børnehaven Lilleborg
LDD Frie Midgården
LDD Vuggestuen Småland
LDD Børnehaven Bitte Bæk
LDD Kragereden
LDD Nydningen, Slangerup Skov- og Naturbørnehave
LDD Børnehaven Kollegieparken
LDD Sundloppen
Børnegalaxen
LDD Børnehuset ved Damhussøen
Stjernestunden
Grønnebakken
Sankt Nikolaj Børnehave
Brugernes Akademi
LDD Det Gule Hus
LDD Broager Børnehave
Børneringen Sandrøjel
Dansk Tysk Børnehus ApS
Itelligence A7S
Missionpharma
Prokura P/S
Snedkermester Arne Pedersen A/S
GRENAA VARMEVÆRK A.m.b.A.
GN Store Nord A/S
Mathorne VVS ApS
5790002187759 / LandboUngdom
5790002187766 / 4H
ALSLEV VVS OG BLIK ApS
Energi Fyn Energibesparelser A/S
Accountor Danmark
Ernst & Young P/S
Norlys Energi A/S
5790002187889 / Eniig Forsyning A/S-Norlys
ADI-ALARMSYSTEM A/S
Greve Fjernvarme A.m.b.a
Semler Retail A/S
Dansk Landbrug Sydhavsøerne
Jytas: CT Stål ApS
Jytas
Pallesen Byg ApS
Starvvs A/S
Gentofte Hotel
Strand Hotel
Square Hotel
Arp-Hansen Hotel Group A/S
PHOENIX Hotel
Imperial Hotel
Island Hotel
Wakeup Hotel
Hotel 71 NYHAVN
Wakeup Bernstorffsgade
Tivoli Hotel
Depotet Selfstorage B
Vitfoss A/S
SV. AA. NIELSEN A/S
Busdan 32.1 A/S
Arriva Tog A/S
Arriva östgötapendeln AB
Arriva Sverige AB
Arriva Tåg AB
Botnia Tåg AB
Arriva Danmark A/S
Gram Vandværk AmbA
SKANDERBORG FJERNVARME A.M.B.A
Nordic Retail
KMD Børn og voksne 1
KMD Børn og voksne 2
Test EdiIdent 5
GAUERSLUND FJERNVARME A.M.B.A.
Kilroy Sweden AB
5790002190278 / Taulborg VVS APS
Brørup Vandværk A.m.b.a.
Brørup Fjernvarme
Aon Denmark A/S
Danske Finance Ltd
Specific Pharma
FANØ KRAN-SERVICE A/S
Dankalk K/S
FOA - Fag og Arbejde
FOA Holstebro
FOA 1
FOA Lillebælt
FOA - Fag og Arbejde
Skallerup Klit Feriecenter A/S
Q-Management A/S
Thisted Varmeforsyning Amba
I/S Brande Fjernvarmecentral
HADERSLEV FJERNVARME
Den Blaa Planet
Nykredit Bank A/S
DAY System AB
Comway Distribution
DATEA A/S
Teglholm Park
AFA JCDecaux
Odder Varmeværk A.m.b.A.
Odder Vandværk
Odder Forsyningsselskab I/S
BL - Danmarks Almene Boliger
Novenco A/S
Novenco Marine & Offshore A/S
LAURITZ.COM A/S
Aalestrup Elektro ApS / Aalestrup Elektro ApS
Malerfirmaet Peer Hernvig
Reitan_7-Eleven_Azkiou Retail ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_TCB SEVEN ApS
Reitan_7-Eleven_Estman Retail ApS
Reitan_Shell / 7-Eleven_Nybro & Ellemose ApS
Reitan_7-Eleven_Emurlahi ApS
Reitan_7-Eleven_Convenience by Røntved ApS
Reitan_7-Eleven_NGH Retail ApS
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_7-Eleven_Convenience by Røntved ApS
Reitan_7-Eleven_Heegaard Retail ApS
Reitan_7-Eleven_Max Jørgensen ApS
Reitan_7-Eleven_Klausholm-Jensen Invest ApS
Reitan_7-Eleven_Max Jørgensen ApS
Reitan_7-Eleven_Heegaard Retail ApS
Reitan_7-Eleven_Convenience by Havblik ApS
Reitan_7-Eleven_Heegaard Retail ApS
Reitan_7-Eleven_V & E ApS
Reitan_7-Eleven_Emurlahi ApS
Reitan_CAFFEINNE_Emurlahi ApS
Reitan_DSB stationsstue_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB stationsstue_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
Reitan_DSB / 7-Eleven_DSB Service & Retail A/S
B2B Backbone
2care4
JFP Murer og Tømrer A/S / JFP Murer og Tømrer A/S
Raunstrup Enterprise A/S
Pandora Jewellery UK Ltd.
Pandora Schweiz AG
H Jessen Jürgensen A/S
ShopCity Grenaa
CIN ApS
Thygesen & Thallaug ApS
Thyge & Talle ApS
JANNIK LYNGE HOLDING APS
EMEA distribution Center GmbH
FK Distribution Horsens A/S
FK distribution A/S
Totel ApS
Flemming Nielsen
SPH VVS & Kloak A/S
Nøraa Entreprise A/S
WindowMaster INT
HM Træindustri
Telesikring A/S
STB Byg A/S
Horne Murerne A/S
TAXBØL VVS & KLOAK A/S
AV Form A/S
5790002192432 / Komtek Miljø A/S
Vestjysk Landboforening
Illums Bolighus A/S
FakTek A/S
Timedico A/S
FTZ Autodele Få
RENONORDEN A/S
5790002192586 / Norfors I/S
HCS A/S TRANSPORT
JC Tegn & Byg A/S
Gartneriet PKM A/S
Brøndby Fjernvarme
ABAS Miljøservice
Boligforeningen Vibo
DanCenter A/S
Din Låsesmed/Aabyhøj Låseservice
ASSENS RENSNING A/S
LDD Skovbrynets Børnehus
Steen Rasmussen & Søn ApS
Ry Varmeværk
Tømrerfirma Gert Fogt A/S
Skjøtt Tømrer & Snedker ApS
Politikens Boghal
Aage Møller & Søn A/S
cadesign base
Ølgod Tekniske Værker
HEIDE ApS
Vinderup Varmeværk A.m.b.a
Waterstradt
SignDot Aps
HRH Materiel & Værktøjsudlejning
HRH Smed A/S
Ravn Alu Vinduer & Døre A/S
Achton A/S
Simi A/S
FDM travel
FDM test og bilsyn
ØLGOD VANDVÆRK
SE Blue Renewable K/S
TREVIA A/S
Værkstedernes Indkøbsforening
Ginsborg ApS Lyngby Storcenter 36
Celcius Nordic ApS
METTLER-TOLEDO A/S
Københavns Universitets Boligfond af 2008
Delpro A/S
LC DANMARK ApS
MIH VVS ApS
EBO Consult A/S
Hvidovre Midt Fjernvarme amba
Avedøre Fjernvarme amba
Rådet for Sikker Trafik
Dansk Træemballage A/S
5790002194382-Til modtagelse / Info-teria hylkedal vest aps
5790002194399 / Øens Murerfirma A/S
Tryg Forsikring
Tryg Holding
Social- og Sundhedsskolen Esbjerg
HOFOR Energi Produktion A/S
5790002194535 / C More Entertainment AB - filial Danmark
ISS Grønland A/S
Jem & Fix
SE Blue Renewables DK P/S
5790002195105 / Bonnier Magazine Data A/S
5790002195112 / Benjamin Media A/S
Orloff Firmatøj A/S
5790002195150 / Genz Kød A/S
HØJE TAASTRUP FJERNVARME
SMOKA I/S
Jydsk Tagteknik A/S Vest
Jydsk Tagteknik A/S afdeling Øst
Jydsk Tagteknik A/S Afdeling syd
Børnehuset Rosenlund
ELSTYRKEN ApS
Tømrer- & Snedkermester ApS
SEAS NVE
Blue Equity Management A/S
Fensmark Fjernvarmeværk
UCplus A/S
Tømrermester Filtenborg Borup
Elfirmaet PHL ApS
Dansk Camping Union
Scandlines Danmark A/S
Bonne Låse & Sikring ApS
5790002195754 - Til modtagelse / Plastix A/S
Bachmann El-Teknik ApS
5790002195778 / Bonnier Magazine Group A/S
Navidoc ApS
KTP Data Boligselskabet Nordjylland
Guldahl ApS
Test Lemvigh-Müller
VISDA, Visuelle rettigheder i Danmark
Karakter Copenhagen ApS
Skoda Fredericia (Fredericia Auto-service A/S)
ABUS-Gruppen Nordic A/S
Daugaard Pedersen A/S
Køkkensnedkeren A/S
Dansk Hestevæddeløb ApS
Ole Winther Auto A/S
Innovater Byg ApS
Innovater Rec N1 A/S
Innovater Rec 1 A/S
J.B. Damgaard
Keylane A/S
KJELKVIST A/S
ATTENDO A/S
Antalis A/S
FRYDENLUND VVS ApS
Shopcity ApS
Egedal Fjernvarme
SILHORKO-EUROWATER A/S
Group Nordic a.m.b.a.
Danske Stenhuggerier A/S - Aarhus
Danske Stenhuggerier A/S - Hedensted
Danske Stenhuggerier A/S - Administration
Danske Stenhuggerier A/S - Viborg
Svendborg Fjernvarme
Handicare A/S
Elindco Byggefirma A/S
KMD - FONITEST_OpusBilag118
KMD - FONITEST_OpusBilag119
KMD - FONITEST_OpusBilag120
KMD - FONITEST_OpusBilag121
OneMed A/S
Smidt-Kromand & Rosenlund Holding A/S
Next Forsikring A/S
Stofa A/S
Petrowsky A/S
EWII Schenkenberg ApS
Aars Fjernvarme
EWII Production A/S
MIDDELFART FJERNVARME
reEL- Installation ApS
HKV HORSENS A/S
Bonnier Publications Int. AS - Norge / Bonnier Publications A/S
Comwell Aarhus
Comwell Køge Strand A/S
Comwell Hvide Hus Aalborg A/S
Brdr. Hartmann A/S
Pandora
Hvidovre Fjernvarme Selskab
Rebæk Søpark A.m.b.a.
Vitfoss Gråsten A/S
Randers Kødengros
Nyhuus El-Teknik Aps
Tømrermestrerne Gjerulff & Lassen A/S
ELM. Kragelund A/S
Holbæk Boligselskab
Gea Process Engineering
Semler
Ring3Letbane I/S
Det Danske Madhus Albertslund A/S
LandboThy
Kolding HF og VUC // CVR:29546061
RIBE FJERNVARME A.M.B.A.
Farum Fjernvarme
WOLTURNUS A/S
Sydkystens Bil Center A/S
SBC Frederikssund A/S
H.U.S. ApS
MVT Elteknik
JCD A/S
Hadsten Varmeværk
Jan Hansen VVS A/S
Skovlund-El ApS
Beeflink ApS
LØKKEN VARMEVÆRK A.M.B.A.
NatureSource
Hotel Svendborg
Hotel Fredericia
G4S Security Services A/S
Holsted varmeværk
WAKEUP CPH BORGERGADE
Slagelse Boligselskab
Strandbygaard Grafisk A/S
AKF HOLDING A/S
Henrik tofteng A/S
AV CENTER København A/S
DUNDEE tømrer & snedkerfirma
Udviklingsselskabet LOKE A/S
SAKSKILDE VVS & KLOAK ApS
Descom A/S / Descom a/s
Sønderborg Kraftvarmeværk
Juul & Nielsen A/S
Hundested Varmeværk
AURA A/S / AURA A/S
Jespers Torvekøkken
AB Holmegaarden
Gubra ApS
THORSEN OG PETERSEN VVS A/S
Raaschou Snedkeri A/S
Raaschou Byg ApS
CFR Hospitaler A/S
Copenhagen Concept
COPENHAGEN CONCEPTS ApS
WR-Entreprise A/S
HOFOR Spildevand Brøndby A/S
HOFOR Spildevand Vallensbæk A/S
Odense Marcipan A/S
Bæchs Conditori
WIREWORK A/S
Viggo Laursen A/S
Juul & Nielsen Vest A/S
Arken
Hasseris Boligselskab
Boligkontoret Danmark
R. Neubert & Søn A/S
Vestforsyning Service A/S / Vestforsyning Erhverv A/S
GF Forsikring
Danske Stenhuggerier A/S - Aalbæk
Grontmij A/S
TØMRERMESTER FOGH ApS
Dansk Sprinkler Teknik Norge
3 Byg Tag & Facade ApS
JUAL A/S
JYSK A.E.
JYSK BUL EOOD
JYSK Romania
JYSK BVBA
Entreprenørfirmaet Nordkysten A/S
GYRSTINGE VVS A/S
X kiosk Aars ApS
Epinion Danmark
SubC Partner
Bogballe A/S
Værløse Varmeværk
RC Beton A/S
Entreprenør René Mathiassen A/S
VTK A/S
Blite A/S
Ærø Spildevand
Brüsch Precision A/S
Hansson & Knudsen A/S
Handicap Befordring
Optimate GLN
Indfak2 PROD - NS Profiler Leverandør Rolle (ApplikationResponse)
Fh-Tech ApS
Gyldendal A/S (tidl. Systime A/S)
Fitness DK A/S - Rødovre
TeleBilling A/S
Vestfrost
Scan Lux Flexible
A. Flensborg
Maskinland
Innsale
Brendes Låse
CA a-kasse
Forenede Holding A/S
BESTSELLER Stores Denmark A/S
Tømrermester Madsen ApS
Iveco Danmark A/S
Sydkystens Automatik P/S
Carlsen & Co Aps
Vandmiljø Randers A/S
TC-Anlæg
Lystrup Fjernvarme
Danske Stenhuggerier - Silkeborg
Nørre Aaby Vandværk
Ekstra Bladet
Jyllands-Posten
Politiken
Forlaget JP/POLITIKENS HUS A/S
JP/POLITIKENS HUS A/S
MOHO Works A/S
Tenak
Tenak Afrika
Århus Murer- og Tømrerforretning ApS
Erritsø Tryk A/S
Kørvel ApS
Henry Kjeldsen, Ringkøbing Tømmerhandel
Grønborg El
VEJLE FJERNVARMESELSKAB AmbA
Vordingborg Energi Holding A/S
Vordingborg Vand A/S
Vordingborg Spildevand A/S
Vordingborg Fjernvarme A/S
Vordingborg Forsyningsservice A/S
Vordingborg Kraftvarme A/S
Fitness dk Viborg Stadion
Fitness dk Viborg City
Tobakken
Eltronic A/S
Jelling Varmeværk A.m.b.a.
HOVEDSTADENS BAD & BYG ApS
AOF Roskilde
Bast Co A/S
Maersk Drilling A/S
Maersk Drilling Holding A/S
Maersk Drilling DS A/S
Maersk Drilling Americas A/S
Maersk Drilling Services A/S
Maersk Drilling North Sea A/S
Maersk Drilling International A/S
Maersk Drilling Deepwater A/S
Tømrermester Filtenborg Enterprise
Januscentret S/I
FREDERIKSBJERG EL ApS
Det Blaa Hus Billum
Det Blaa Hus Spjald
Frørupskolen
Folkekøkkenet Kolding
Center for Ludomani
Cafe Paraplyen Odense
Forlaget Sydgården ApS
Cafe Jydepotten Grindsted
Cafe Retro
CAFE PARAPLYEN VARDE
Gademix
KFUM'S SOCIALE ARBEJDE I DANMARKS EJENDOMSFOND
Dalhoffsminde
Middelfart Genbrug
Butik 21 Parasollens Venner
Den Selvejende Inst Ehlershjemmet
Værestedet Café Stevnen
Café Grenaa
Pensionatet Bøgely
c/o KFUMs Sociale Arbejde i Danmark
Sæbefabrikken A/S
Paranova ApS
GEV A/S Net
Helge Clausen A/S
DTU Science Park a/s
Varde Ovne A/S
Frederikshavn Boligforening
Orifarm A/S
Orifarm A/S
Orifarm A/S
Orifarm A/S
Orifarm A/S
Orifarm A/S
Orifarm A/S
Orifarm A/S
Orifarm A/S
Orifarm A/S
WINTHER & MØLLENBACH ApS
VL Revision
HADSUND BYS FJERNVARME
1951 EXTRA
RØDBY HAVN EL-SERVICE V/ AUT.ELINST. J. LAUSTSEN
Rar Bar Aps
Søe byg tømrer & snedker v/Christoffer Søe
SKAGEN VARMEVÆRK A.m.b.A.
Stofa Erhverv A/S
GI-NetWorks A/S
Ny Hotel Britannia A/S / Ny Hotel Britannia A/S
Bangs Gård
BRAMMING FJERNVARME
Peab Asfalt A/S
Eniig Fiber A/S / Eniig Forsyning A/S-Norlys
RC Beton A/S
Automobilfirmaet Im. Stiholt A/S
Ambrosia Group ApS
FOA Silkeborg-Skanderborg
FOA-Fag og Arbejde Køge Afdeling
FOA Vestsjælland
FOA Fag og Arbejde Hobro Afdeling
Fag og Arbejde, Esbjerg afdelingen
Palette Denmark A/S
DB I A/S
Boligforeningen B42
SE Energi og Klima A/S
C. Møllmann & Co A/S / C. Møllmann & Co. A/S
Farvesalg ApS / Farvesalg ApS
Nielen &Kromann A/S / Nielsen & Kromann A/S
VEMB VARMEVÆRK
Fitness dk - Amager Strandvej
TDC Erhvervscenter Holbæk
TDC Erhvervscenter Bagsværd
TDC Erhvervscenter Glostrup
TDC Mobil Center Odense
TDC Erhvervscenter Esbjerg
TDC Erhvervscenter Kolding
TDC Erhvervscenter Århus
TDC Erhvervscenter Aalborg
TDC Erhvervscenter Herning
TDC Erhvervscenter Rønne
TDC Mobil Center A/S
TDC Mobil Center A/S - Kædekontoret
Beierholm
Godt Smil Esbjerg
Velliv, Pension & Livsforsikring A/S
Nysted Varmeværk A.m.b.A.
ALL NRG A/S
Børge Sørensen
5790002264900 / Lastvognscenter Syd
MailEDI ApS
ALLAN VILLADSEN A/S
Kemp & Lauritzen A/S
Pindstrup Mosebrug A/S
Tømrermester Filtenborg KF Montage
5790002265044 / Ringkøbing-Skjern Forsyning A/S
Centrica Energy Trading A/S
5790002265167 / Eniig Forsyning A/S-Norlys
Ålsrode smede & maskinfabr
Andelsboligforeningen Odinsgaard
edilion automation A/S
Q8 Betty Henriksens ApS
Grafisk Maskinfabrik
Fitness DK Nyborgvej
Mortens EL-service v/Morten Dam
Advokaternes Ejendomsadministration A/S
BFI-Kæde Tankstation -F24 v/Hans Johnsen
Fiskars Denmark A/S
Garta A/S
Next Step City A/S
SE Kommunikation
NHH Service A/S
Amgros HA, Region X (test)
Amgros HA, Region Y (test)
Boligforeningen Søbo
Nordrør VVS A/S
Kopp - Sorø, Tømrer-Snedker A/S
Accountor Jylland ApS
Snedkerierne A/S
ATP
SPOT INSTALLATION A/S
Dansk Halentreprise A/S
Herbo Administration A/S
BETRI PENSIÓN P/F
Faroe Film, sp/f
VISTIR SP/F
MARIA POULSEN P/F
MEST P/F
SAMBYLID I TORFINSGØTU 41
B_stovnurin Børkugøta 1
Samb_li_ _ R_narvegi 3
Samb_li_ _ R_narvegi 6
Samb_li_ _ B_r_arfløtti
Samb_li_ Eirargar_ur 16 A og B
Samb_li_ Stoffal_g 64
Samb_li_ Grønlandsvegur 59
B_- og virkistilbo_ í Børkugøtu
Nyggja Gardsgøta, felagskassin
Samb_li_ Keldusk_ki_
Samb_li_ _ M_runi 4-6
Samb_li_ _ H_sadalsvegi
Samb_li_ _ M_ruvegi 13
Samb_li_ Ni_aragøta og Sundsvegur
Samb_li_ Ovarivegur
Samb_li_ Pøtursgøta
Samb_li_ í Smærugøtu
Samb_li_ _ Tra_arvegi
B_- og Vi_ger_arstovnurin í Stoffal_g
Samb_li_ Ei_isgar_ur
Samb_li_ vi_ Heyggjar
FJÁLGALON
B_felagskapur Heygavegur 58
Samb_li_ _ B_ndaheygi 14
Samb_li_ í Mylnut_ni
Samb_li_ Blikagøta
Samb_li_ undir Gr_asteini
B_felagsskapurin _ Blikagøtu
Samb_lið _ Hóvabrekku
Bufelagsskapurin Karlamagnusarbreyt
DVØLJAN
Mikkeller Tórshavn, sp/f
PM-PLUSS
PELAGOS
HOTEL HAFNIA
NAV2DAY SP/F
J. F. Kjølbro p/f
6. September 2006 p/f
Skansi Offshore p/f
Fjarhitafelagi_ - Færøerne
TILBUGVINGARSTOVAN SP-F
APOTEKID, FRAMLEIDSLUEINDIN
STATERA
TVØROYRAR KOMMUNA
Á Glyvrar sp/f
Á Vestmanna sp/f
Samkeyp Toftir sp/f
Kjølur sp/f
Á Sundsvegur sp/f
Á Landavegur sp/f
JS VØRUKOYRING
Brioche ÍVF
Trygd p/F
RIGSOMBUDSMANDEN PÅ FÆRØERNE
SØRVÁGS KOMMUNA
TORGIÐ SP/F
Sjóvar Kommuna
FAROE ORIGIN
Varðin Pelagic
Norðurlandah_sið í Føroyum
FarPay ApS
ALS
FØROYA TELE P/F
SHEFA P/F
NET P/F
H.N. Jacobsens Bókhandil
KUNOYAR KOMMUNA
ROKNSKAPARFELAGIÐ SP/F
ARCTIC IMPORT SP/F
NOFITECH
SKANSI INVEST
ELDBORG INVEST
5790002268083 / Steen K Pedersen A/S
Bryghuset Møn
A-Z Tagteknik A/S
PV Greve A/S
LØJT SMEDEVÆRKSTED
Global Gravity ApS
Esbjerg Maritime Service ApS
Finn Korsgaard
Hudklinikken i Haderslev v. Lisbeth Bjerregaard
Læge Otto Ejsing
Anders Depenau Vej-Hansen, Almen, Slagelse
Josephine Harding, Almen, Hellerup
Nordic Medicare Lægeklinik Pandrup, almen
Læge Sys Melchiors
Læge Sabrina Torrens
Nordic Medicare Lægeklinik Nykøbing Falster
Læge Jens Martin Kristensen
Læge Lisbeth Ludvigsen Gede
Jonas Geneser, Almen, Vanløse
Læge Karin Thomsen
Læge Gitte Kongstad Jørgensen
Nannie Bangsgaard, Dermatolog, Nykøbing Falster
Schema Therapy Denmark ApS
Nordic Medicare Lægeklinik Horslunde
Nordic Medicare Lægeklinik Nakskov
Aarhus MR
Spjald Lægehus
CFR Skørping
Ortoklinik, Aarhus
Hjerteklinikken LIVA
Kiropraktorerne WestLoft Ballerup ApS
Psykiatricenter Syd
Flyvemedicin-CPH
Speciallæge Louise Birgitte Nilsson Anæstesi I/S
Ruta R. Jacobsen
Læge April Tin Tin Moe
Nastaran Bavani, Neurolog, Roskilde
MR scanner Aarhus
Læge Gry Munk Petersen
Dansk Venecenter Frederiksberg, beh.afsnit
Dansk Venecenter Nørresundby, beh.afsnit
Dansk Venecenter Odense, beh.afsnit
Dansk Venecenter Risskov, beh.afsnit
Dansk Venecenter Roskilde, beh.afsnit
Lægerne Kjerulff, Almen, København
GraensepraksisDK UG v/Michael Wendt
Frederik Vibe-Hastrup
Demensudredning Danmark
Læge Anne Yang
Københavns Kommune - København Kommunes Socialforvaltning
Nordic Medicare Lægeklinik Rødby
Nordic Medicare Lægeklinik Kalundborg 1
Kiropraktorerne WestLoft
Dansk Medicinsk Data Distribution A/S
Nordic Medicare Lægeklinik Store Heddinge
Nordsjællands Øjenklinik v/ Henrik Melsom og Thøger Svahn, Hillerød
GJENSIDIGE FORSIKRING, DANSK FILIAL AF GJENSIDIGE FORSIKRING ASA, NORGEMølholm forsikring
Læge Birgitte Mogensen
Dansk Medicinsk Data Distribution A/S
Læge Camilla Dehn
Lægerne Skt. Clemens Bro, Aarhus c
JH EL ApS
Siemens A/S
Air Greenland A/S
CBS-Executive
Villy Poulsen A/S
Øster Toreby Varmeværk
Comtec Int A/S
Banemarksvej Ejendomme A/S
Lamborghini Malmö
Skadecenter Gladsaxe
Noas ark
TR Teknik APS
Håndværkergården A/S
Blue Water Greenland
Malermester Klinkert ApS
Orloff firmatøj - Albertslund
Orloff firmatøj - Kolding
Orloff firmatøj - Viby
Coloplast Danmark A/S
Coloplast A/S
COLOPLAST EJENDOMME A/S
Aalestrup Vand A.m.b.A
Billund Fjernvarme
Danske Commodities A/S
San Electro Heat
BCA Bilauktion A/S
SD Sikring ApS
Watch Medier A/S
BoligNæstved
Inter Distrans A/S
Fuglebjerg Varmeværk
Lemvig Varmeværk
Procountor Danmark Aps
Solar DK
Solar HQ
Ltech A/S
ASD Ejendommen Esbjerg ApS
Orifarm Group A/S
Orifarm Group A/S
Orifarm Group A/S
Orifarm Group A/S
Orifarm Group A/S
Orifarm Group A/S
Den Sociale udviklingsfond (SUF)
Stranden ApS (STR)
BOAS Specialisterne
BOAS Nørrebro
Beatræ A/S
El-Jensen ApS
Holger Christensen & søn A/S
Kommuneqarfik Sermersooq
Ledelsessekretariatet Nuuk
Sermersooq Kommune Pingaeqqad
Økonomiafdelingen
IT Afdelingen
Sermersooq Kommune HR og Løn
Borgerservice Nuuk
Kommuneqarfik Sermersooq Ledelsessekretariatet Paamiut
Borgerservice Tasiilaq
Borgerservice Ittoqqortoormiit
Sermersooq Kommune Svømmehallen Malik
Sermersooq Kommune Medborgerhuset Illorput
Sermersooq Kommune NUIF/ALLEQ
Sermersooq Kommune Systuen Kittat
Sermersooq Kommune Nuuk Kunstmuseum
Sermersooq Kommune Paamiut Timersortarfia
Sermersooq Kommune Forsamlingshuset Taqqissuut Paamiut
Sermersooq Kommune Paamiut Museum
Sermersooq Kommune Tasiilaq Hallen
Sermersooq Kommune Tasiilaq Skilift
Sermersooq Kommune Tasiilaq Museum
Sermersooq Kommune Sundhed og Fritid Nuuk
Sermersooq Kommune Kommunikation
Sermersooq Kommune Atuarfik Samuel Kleinschmidt (ASK)
Sermersooq Kommune Ukaliusaq skolen
Sermersooq Kommune Kangillinnguit
Sermersooq Kommune Nuussuup Atuarfia, Skolen
Sermersooq Kommune Atuarfik Hans Lynge
Kommuneqarfik Sermersooq Sundhed/Fritid Paamiut
Sermersooq Kommune Ejnar Mikkelsenila Aluarpia
Sermersooq Kommune Tasiilami Alivarpik
Sermersooq Kommune 402070202 Ældrekollektivet i Tasiilaq
Event og Kultur
Sermersooq Kommune Nuuk Lokalhistorisk museum
Ungdomskulturhuset Tasiilaq
Sermersooq Kommune Atuarfik Tuiisaq
Sermersooq Erhverv
Børn- og familiecenter Nuuk
Børn og familiecenter Paamiut, Tilioq
Børn og familiecenter Tasiilaq
Sermersooq Kommune Tupaarnaq
Sermersooq Kommune Voksne Handicap, - Kammagiit
Kommuneqarfik Sermersooq Sundhed/Fritid Ittoqqortoormiit
Krisecenter Paamiut
Sermersooq Kommune Ajaaja
Sermersooq Kommune Amaat
Sermersooq Kommune Paannaat
Sermersooq Kommune Ungaavaraq
Sermersooq Kommune Uiloq
Sermersooq Kommune Najaaraq
Sermersooq Kommune Nuka
Sermersooq Kommune Meeqqerivik Ernutaq
Sermersooq Kommune Sisi
Sermersooq Kommune Dr. Ingrids Børnehave
Sermersooq Kommune Amaagajaaq
Sermersooq Kommune Mikisoq
Sermersooq Kommune Mike
Sermersooq Kommune Meeraq
Sermersooq Kommune Paarsisor
Sermersooq Kommune Apisseq
Sermersooq Kommune Annersuaq
Sermersooq Kommune Sikkersoq
Sermersooq Kommune Muku
Sermersooq Kommune Meeqqat
Sermersooq Kommune Paarsisoq
Sermersooq Kommune Puiaq
Sermersooq Kommune Soralu
Sermersooq Kommune Timmiaaqqat
Sermersooq Kommune Umiaq
Sermersooq Kommune Ungaaq
Sermersooq Kommune Nukariit
Sermersooq Kommune Fritidsordning Aqqaluk (FRO)
Sermersooq Kommune Narsarmiutaq AKO
Sermersooq Kommune Neriusaaq AKO
Sermersooq Kommune Qajaasat AKO
Sermersooq Kommune Illu AKO
Sermersooq Kommune Inneruulat Fritidsordning (FRO)
Sermersooq Kommune Juniorklub 3900
Komm. Sermersooq Timaamiut
Sermersooq Kommune MINI Klubben AHL - AKO
Sermersooq Kommune Skolepasning Aamarngaar Tasiilaq
NANOQ (Skolepasning Paamiut)
Kommuneqarfik Sermersooq Sermersooq Drift/Service
Kommuneqarfik Sermersooq Materielgården Nuuk
Kommuneqarfik Sermersooq Paamiut Entreprenørvirksomhed
Velfærd og Arbejdsmarked, Staben
Beskæftigelsesforanstaltninger Nuuk
Sermersooq Kommune 402030201 H&S Borgerrelateret
Sermersooq Kommune Ydelsesafdelingen
Sermersooq Kommune Myndighedsafdelingen
Sermersooq Kommune Hjemmehjælp, aflastning og dagtilbud
Sermersooq Kommune Terapeutteam
Piorsaavik Nuuk
Sermersooq Kommune Majoriaq Nuuk
Sermersooq Kommune Majoriaq Paamiut
Sermersooq Kommune Majoriaq Tasiilaq
Sermersooq Kommune Majoriaq Ittoqqortoormiit
Sermersooq Kommune 402020214 Piorsaavik Tasiilaq
Facility
Ungerådgivere Nuuk
Sermersooq Kommune Saqqarlernut
Sermersooq Kommune Indkøb og Vicevært
Kommuneqarfik Sermersooq Affaldscenter
Bygningsmyndighed
Sermersooq Kommune By- og Boligudvikling
Beredskabet Nuuk
Anlæg og Miljø, staben
Sermersooq Kommune Anlægsafdelingen
Børn og familie, Staben
Sermersooq Kommune Skindsystuen Amitsialak
Ajagaq B-1465 Nuukullak 18
Sermersooq Kommune Frivillighed
Sermersooq Kommune Musik-& Orkesterskolen
Sermersooq Kommune Junior- og Seniorklub, Kalaleeq
Sermersooq Kommune Pilutaq Ældrecenter
Sermersooq Kommune Ippiarsuk
Sermersooq Kommune Utoqqaat Illuat
Sermersooq Kommune Rådgivningscenter om Børn og Unge (MISI)
Kommune Sermersooq Atuartut Angerlarsimaffiat Nuuk
Sermersooq Kommune Pilutaq
EDB-Service ApS
DanCenter Niederlassung
DanCenter GmbH
Västkustbokningen
Erhvervshus Midtjylland
Bornholms Tidende A/S
Jpgroup A/S
Blåhøj Energiselskab
B. Schrøder A/S
Midtjysk Elhandel A/S / Energi Viborg A/S
Gjensidige Forsikring, Dansk Filial Af Gjensidige
DanZafe A/S
Sdr. Herreds Kraftvarmeværk
Næsby maskinfabrik
Quick tube
Implement Consulting Group
Thrane & Thrane A/S
Lysmesteren A/S
First Lease A/S
BOAS Valby
suf ejendom
BAOS Frederiksberg
Opgangen
Hunderupvej
Cafe Frida
GEV A/S Varme
Bioceval Denmark A/S
Finn Jensens Eftf. A/S
Hetek
Dosseringens vuggestue
Den Gamle By
Comtec International A/S
Cool Gray A/S
CR ELECTRIC A/S
Glostrup Boligselskab
PNO Danmark
BENNY JOHANSEN & SØNNER A/S
Hessellund El A/S
Rokkedal El
Danske Stenhuggerier
AG ELECTRIC A/S
Provinsforlaget Miljøkalendere
TDC A/S
M. Goldschmidt Ejendomme A/S
Topdanmark EDB A/S
Hvidovre Privatskole
Gardin Lis
Combineering A/S
DEIF A/S
Labelco A/S
Stensdal Group A/S
Stensdal Tempovej 27-29 ApS
Erhvervspark Himmerland ApS
SG Ejendomme A/S
Ebeltoft Strand A/S
Constructio A/S
SG 1 ApS
K/S Fakta Lejre
Stensdal Mårkærvej 2 ApS
IRIS Enterprise Solutions A/S
Byudviklingsselskabet Favrholm A/S
Nordic Development Group A/S
SG Service ApS
Stensdal Ejendomme A/S
Stensdal Valhøjs Alle 174-176 K/S
Stensdal Virkeholm 3 ApS
K/S Fredericia Megacenter
K/S Højmosehus
Stensdal Vallensbækvej 18 ApS
FN Park Ejendomme K/S
Stensdal Oliefabriksvej 57-61 ApS
FænøSund Ejendomme ApS
Sandholt-Lyndelse Tømrerforretning ApS
Vodskov Murer- & Entreprenørfor. A/S
NFI Ejendomme Ringsted
NDI Ejendomme Sakskøbing
NDI Ejendomme Frederikshavn
NDI Ejendomme Sønderborg

ModtagerID/Endpoint Modtager Navn
NDI Ejendomme J.A.K
NDI Ejendomme Danmark
Malerfirmaet Kjærhus ApS
Fri Børnehaver
Platform.as
Harteværket Oplevelsescenter
Johs. Sørensen og Sønner
Zimmer Biomet Denmark ApS
Brabrand Boligforening
ID Solutions
Nielsen & Søn
C.M. MIKKELSEN ApS
5790002296949 - til modtagelse / Skovdyrkerforeningen Nord-Østjylland
Hello Sales
Colliers International Danmark A/S
Simply Cooking
Weisleder
Viborg Rørteknik A/S
Scalepoint test
Tømrermester Søren Brødsgaard ApS
Astellas Pharma A/S
Vandsamarbejde Vest Djursland A/S / AquaDjurs as
Bravida - MTHojgaard
Dansk Kabel TV A/S
Nordals Fjernvarme A/S
Sønderborg Vedvarende Energiforsyning A/S
Wiese
IA Sprog
Plantorama A/S - Vallensbæk
Plantorama A/S Reserveret 1
Plantorama A/S Reserveret 2
Plantorama A/S Reserveret 3
Plantorama A/S Reserveret 4
Plantorama A/S Reserveret 5
Plantorama A/S Reserveret 6
Plantorama A/S Reserveret 7
Plantorama A/S Reserveret 8
Plantorama A/S Reserveret 9
HKI - Hans Knudsen Instituttet
Ilulissat Sullissivik
Sekretariatet fælles
Edb Ilulissat
Bygdekontor Sullisivik Ilimanaq
Bygdekontor Sullisivik Qeqertaq
Bygdekontor Sullisivik Oqaatsut
Bygdekontor Sullisivik Saqqaq
Ilu Teknisk & Anlæg Stab funktion
Brandstation Ilulissat
Brædtet Ilulissat
Forbrænding Ilulissat
Majoriaq i Avannaata Kommunia
Dagpleje Ilimanaq
Erhverv i Avannaata Kommunia
The UNESCO World Heritage
Majoriaq Ilulissat
Socialkontoret Ilulissat
Alderdomshjemmet Unganartoq ILU
Familiernes Hus Ilulissat
Hjemmehjælpskontoret Ilulissat
Ilulissat Dagcenter
Pitsaaliuinermi Immikkoortortaq Ilulissat
Najungaqatigiiffik Avalequt Ilulissat
Najungaqatigiiffik Inneruulat Ilulissat
Najungaqartigiiffik Iserfik Ilulissat
Nikiffik Ilulissat
Krisecenter Naneruaq Ilulissat
Værksted Ukaliusaq Ilulissat
Børne & Kulturforvaltningen Ilulissat
Kultur & Undervisningsforv Ilullissat
Atuarfik Mathias Storch Ilulissat
Bibliotek Ilulissat
Uujummiut Hytten Ilulissat
Atuarfik Jørgen Brønlund Ilulissa
Børnehaven Angajo Ilulissat
Børnehaven Arnarsiaq Ilulissat
Børnehaven Piaraq Ilulissat
Vuggestuen In_no Ilulissat
Vuggestuen Mikisoq Ilulissat
Aleqa Fritidshjemmet Ilulissat
Vuggestuen Sikkerneq Ilulissat
Nukariit Ilulissat
Tikiusaaq Skolepasning Ilulissat
Ungdomsklubben Ilulissat
Ilulissat Museum
Familieforvaltning
Ilulissat Hallen
Kunstmuseet Ilulissat
Skolepasning Specialcenteret
MISI Avannaa
Atuarfik Lars Hansen Ilimanaq
Katersortarfik Ilimanaq
Dagpleje Oqaatsut
Oqaatsut Atuarfiat
Dagpleje Qeqertaq
Iisaap Atuarfia Qeqertaq
Naatap Atuarfia Saqqaq
Meeqqerivik Pakkutaq Saqqaq
Skolepasning Saqqaq
Katersortarfik Saqqaq
Qaanaaq Sullissivik
Regnskabs & Lønafdeling
Thulefonden
Bygdekontor Sullisivik Savissivik
Bygdekontor Sullisivik Siorapaluk
Ny børneinstitution Ummannaq
Bygdekontor Sullisivik Qeqertat
Teknisk Forvaltning Qaanaaq
Brandstation Qaanaaq
Kommunikationsafdelingen
Majoriaq Qaanaaq
Dagpleje Nutaarmiut
Inunnik Isumaginnittoqarfik Qaanaaq
Alderdomshjemmet Qaanaaq
Hjemmehjælp Qaanaaq
Bokollektiv Qaanaaq
Familiecenter Qaanaaq
Dagpleje Qaarsut
Avanersuup Atuarfia Qaanaaq
Dagpleje Ukkusissat
Kollegiet Qaanaaq
Avanersuup Katersugaasivia
Mini hallen Qaanaaq
Ungdomsklub Qaanaaq
Paaqqinnittarfik Ajaajaqarvik Qaanaaq
Piitaaaqqap Atuarfia Savissivik
Evap Atuarfia Siorapaluk
Qeqertat Atuarfia
Uummannaq Sullissivik
Forkontor
IT ansvarlig Uummannaq
Bygdekontor Sullisivik Niaqornat
Bygdekontor Sullisivik Qaarsut
Bygdekontor Sullisivik Ikerasak
Bygdekontor Sullisivik Saattut
Bygdekontor Sullisivik Ukkusissat
Tekniskforvaltning Uummannaq
Brandstation Uummannaq
Majoriaq Uummannaq
Erhverv Uummannaq
Sannavik Paarnat Uummannaq
Socialforvaltning Uummannaq
Familiehuset Uummannaq
Utoqqaat Illuat Uummannaq
Hjemmehjælp Uummannaq
Pitsaaliuvisut Uummannaq
Najugaq Nalluffik Uummannaq
Utoqqarnut Tikiusaaq Qaarsut
Najungaqatigiiffik Ikerasak Uum
Najungaqatigiiffik Eqqissisimaarfik Saattut
Peqqinneq Sunngiffik Uummannaq
Edvard Kruse Atuarfia Uummannaq
Ungdomsklubben Uummannaq
Uummannaq Museum
Vuggestuen Nuunu Uummannaq
Elevhjemmet Uummannaq
Neriunnerup Atuarfia Niaqornat
Atuarfik Kaali Qaarsut
Atuarfik Ole Løvstrøm Ikerasak
Meeqqerivik Meeraq Ikerasak
Muusap Atuarfia Saattut
Amaannguaq Saattut
Atuarfik Pilerfik Ukkusissat
Upernavik Sullissivik
Dagpleje Upernavik Kujalleq
Edb Upernavik
Dagpleje Innaarsuit
Bygdekontor Sullisivik Upernavik Kujalleq
Bygdekontor Sullisivik Kangersuatsiaq
Bygdekontor Sullisivik Aappilattoq
Bygdekontor Sullisivik Innaarsuit
Bygdekontor Sullisivik Naajaat
Bygdekontor Sullisivik Tasiusaq
Bygdekontor Sullisivik Nutaarmiut
Bygdekontor Sullisivik Nuussuaq
Bygdekontor Sullisivik Kullorsuaq
Kullorsuup Atuarfia
Teknik & Miljø Upernavik
Brandstation Upernavik
Dagpleje Tasiusaq
Majoriaq Upernavik
Erhverv Upernavik
Socialforvaltningen Upernavik
Alderdomshjemmet Upernavik
Hjemmehjælp Upernavik
Najungaqatigiiffik Upernavik
Ilaqutariit illuat Upernavik
Peqqinneq sunngiffillu Upernavik
Prinsesse Margrethe Skolen
Kollegie Upernavik
Museum Upernavik
Upernavik Hallen
Fritidsklub Sullissivik Upernavik
Vuggestuen Nuunuqqat Upernavik
Børnehaven Aaqa Upernavik
Mathiarsip Atuarfia Upernavik Kujalleq
Juaap Atuarfia Kangersuatsiaq
Narsannguup Atuarfia aappilattoq
Fiilimuup Atuarfia Innaarsuit
Niisip Atuarfia Naajaat
Tasiusap Atuarfia
Nutaarmiut Atuarfia
Nuussuup Atuarfia
Sungiusarfik Kulloq Kullorsuaq
Upernavik Katersortarfik B-658
Dagplejecenter Aappilattoq
Illerngit Daginst Ilulissat
Kulturhuset Sermermiut Ilulissat
Avannaata Kommunia Katastrofe Illorsuit&Nuugaatsiaq
Dagpleje Kullorsuaq
Sanaluttarfik Kunstnerværkstedet
Peqqinneq & Sunngiffik Ilulissat
Dagpleje Qaanaaq
Ilimanaq bygdebestyrelse
Oqaatsut bygdebestyrelse
Qeqertaq bygdebestyrelse
Saqqaq bygdebestyrelse
Niaqornat bygdebestyrelse
Qaarsut bygdebestyrelse
Ikerasak bygdebestyrelse
Saattut bygdebestyrelse
Ukkusissat bygdebestyrelse
Kangersuatsiaq bygdebestyrelse
Aappilattoq bygdebestyrelse
Naajaat bygdebestyrelse
Innaarsuit bygdebestyrelse
Tasiusaq bygdebestyrelse
Nutaarmiut bygdebestyrelse
Nuussuaq bygdebestyrelse
Savissivik bygdebestyrelse
Siorapaluk bygdebestyrelse
Qeqertat bygdebestyrelse
Budgetafdeling
Kommunalbestyrelse fælles
Økonomiudvalget
Udvalget for Familie
Udvalget for Erhverv
Udvalget for Fiskeri og Fangst
Udvalget for Demokrati
Udvalget for Udvikling
Udvalget for Teknik
Bygdebestyrelse fælles
EDB Fælles
Miljøafdeling
Anlægsafdeling
Strategisk udviklingsafdeling
Lokalplanlægningsafdeling
Byggesagsbehandlingsafdeling
Brandstation Fælles
Fritidshjem Nanoq
Teknisk Forvaltning Fælles
Garage Uummannaq
Servicehus Ilimanaq
Servicehus Oqaatsut
Servicehus Qeqertaq
Servicehus Saqqaq
Servicehus Niaqornat
Servicehus Qaarsut
Servicehus Ikerasak
Servicehus Saattut
Servicehus Ukkusissat
Servicehus Upernavik kujalleq
Servicehus Kangersuatsiaq
Servicehus Aappilattoq
Servicehus Naajaat
Servicehus Innaarsuit
Servicehus Tasiusaq
Servicehus Nutaarmiut
Servicehus Nuussuaq
Servicehus Kullorsuaq
Servicehus Savissivik
Servicehus Qeqertat
Atuarfiit fælles
Dagpleje Kangersuatsiaq
Dagpleje Nuussuaq
Dagpleje Upernavik
Servicehus Siorapaluk
Erhverv Ilulissat
Peqqinneq & Sunngiffik Qaanaaq
Avannaata Kommunia
Bygdekontor Sullisivik Illorsuit
Bygdekontor Sullisivik Nuugaatsiaq
Øko/balance konti
Bybus Ilulissat
Bybus Uummannaq
Nuugatsiaq atuarfiat
Dagpleje Savissivik
Avannaata Kommunia Bæredygtig
Avannaata Kommunia Risikozone
Bymose Hegn Fonden
Pindstrup Centret
Eltwin A/S
Cafe Viggo A/S
Römer ApS
Restaurant Grappa Aps
Tønnesen A/S
BENT WESTEN ApS
Dekra Equipment & Services
DEAS A/S
TLS DANMARK APS
SNEDKER- & TØMRERMESTER JANUS OLESEN ApS
AC Energi
AC As
PACCO A/S
Ejendomsvisioner A/S
Ventu
Simply Facility Group ApS
AK Electric
Simply Facility Group ApS
KM Telecom
Ryes Malerfirma
Davidsen Tømmerhandel
Murermester Rene Martedal
MEC BioHeat & Power A/S / Vestforsyning Erhverv A/S
Furesø Kloak & Beton ApS
BlueKolding Service A/S
BlueKolding Energi A/S
BlueKolding Holding A/S
BORG & BIGUM Danmark A/S
PSQ Power ApS
Dansk Producentansvars System
GN Store Nord A/S
El-Team Vest A/S
KSN Industri A/S
HME A/S Byg & Entreprenør
Frank Nørager & Co. A/S
Store Hedebyg Entreprise A/S
LFK Materials A/S
Würth Denmark A/S
Malerfirmaet 2B A/S
VANDTEKNIK ApS
Kolstrup Boligforening
Aabenraa Andelsboligforening
CONTRA A/S
EasyFood A/S
Post Danmark Indkøb - Økonomi
Askovfonden
Schmitz Cargobull Danmark A/S
TD-K A/S
LUMEN TECH ApS
THALLAUG HOLDING ApS
Nortec System A/S
Glarmestrenes Døgnvagt A/S
VWR - Bie & Berntsen
HOFOR DC A/S
EMBACOLLAGE A/S
COPENHAGEN ENGINEERING A/S
DSU Landsforbundet
Entreprenørfirmaet Bo Hansen ApS
Ejendommen Buen
Uggerly Installation A/S
MTO Electric
Fagbladet Folkeskolen ApS
Brdr. Christensen A/S
Deal.dk
Guloggratis.dk A/S
Step A/S
Sunrise Medical ApS
1-OFFICE ApS
Jysk Fynske Medier P/S
Flemming Schrøder A/S
Gandrup Element AS
TMQ-BRANDS ApS (D16)
KH MASKINVÆRKSTED ApS
NimTag ApS
D19 (Probeco)
Truck Center Kolding ApS
Skanderborg Museum
5790002307669 / Ryk Fonden
NRE Group
Finsensvej Aps.
JJO Invest ApS
Rejsby Døre & Vinduer v/ Hans Henrik Andersen
Bach Gruppen
DANVA Dansk Vand- og Spildevandsforening
Diamanten - Sct Georgsgården vug
Klar Forsyning A/S (KLAR)
Det Danske Madhus A/S
Det Danske Madhus Hamlet A/S
Det Danske Madhus Silkeborg A/S
Det Danske Madhus Varde A/S
Det Danske Madhus Aarhus A/S
Multi Trans A/S
Det Danske Madhus Vejle A/S
Lokalbus A/S
Welltec A/S
Fjordstjernen Boliger og Sundhedscenter A/S
Horten Advokatpartnerselskab
Kværndrup Fjernvarme
ANDERSEN VVS A/S
Ejerforeningen Garvergaarden
Tømrer- & Snedkermester Ib Asferg A/S
VISUE A/S / VISUE A/S
Vittrup Tømrer & Snedker ApS
2doit Esbjerg
RE-L
Fors A/S
Waoo
Caverion A/S
Danske Bank Invoice Processing 4759
Bryggeriet S.C Fuglsang A/S
Digital Group Service ApS
Poul-Erik Heyn og Sønner A/S
ZimmerConsult A/S
Hm Byggeselskab ApS
BramTech aps
Murermester Morten Jensen
Fitness DK - Aalborg Bispengade
Fitness DK - Nærum
Fitness DK - Hørsholm
Scleroseforeningen
Dronningens Ferieby
Sclerosehospitalet Haslev
Sclerosehospitalet Ry
GOSH Copenhagen A/S
Renovest A/S
HMN Biogas ApS
Løvbjerg Supermarked
Nikostine ApS / Nikostine ApS
Erik Lytzen A/S
Flammen Engros
Vitfoss A/S
C.S. Byggeservice ApS
Jørn Thomsen Elbo
Feiber ApS
ACCount ApS
reflectIT ApS
Rengørings Eksperterne ApS
4B Byggemontering A/S
Gesten Malerforretning ApS/Malermester Klinkert ApS
1656 ApS
Alfa Vagt ApS
Alpehytten ApS
Mørks Kælder ApS
Anders Mørk-Hansen Holding ApS
ANF Enterprises ApS
ANF Holding ApS
Barburrito ApS
Baren ApS
Bar for sjov Invest ApS
Bastian Bar & Natklub, Odder ApS
Baren, Silkeborg ApS
Beta House ApS
BFP af 1.9.1997, København ApS
BFP Aalborg ApS
BAR5 APS
Buddy Grenå CTR ApS
Buddy Holly Invest A/S
Buddy Holly, Frederikshavn ApS
Buddy Holly, Holstebro ApS
Crazy Daisy Vejen 2017 ApS
Boldbillet ApS
Buddy Holly, Skagen ApS
Buddy Holly, Struer ApS
Buddy Holly, Sønderborg ApS
Buller Holding ApS
Butchers ApS
C&N Invest ApS
C. Lund Holding ApS
CBJ Holding ApS
CHHE Holding ApS
CK Develop ApS
Cocktail Bar 1105 ApS
Cocktail Kompagniet ApS
Cofoco Airport Solutions ApS
Cofoco Event ApS
Cofoco Le Marché ApS
Cofoco Magasin ApS
Cofoco Sagafjord ApS
Cofoco SP34 ApS
Copenhagen Food Consulting ApS
Corfitz ApS
The Starving Viking ApS
ANF Ejendomme ApS
Butcher Esbjerg ApS
Crazy Daisy Vejen ApS
Dancamps ApS (E-conomic)
Crazy Daisy, Haderslev ApS
Crazy Daisy, Herning ApS
Crazy Daisy, Næstved ApS
Crazy Daisy, Svendborg ApS
Crazy Daisy, Års ApS
Cuba Holding ApS
Dansebar, Roskilde ApS
Dare ApS
Den Glade Gris ApS
Dominos Midtjylland A/S
Dondon Sushi ApS
Dora ApS
Ebbe Stryhn Invest ApS
Eiskjær Invest ApS
Ejds. Friis Hansens Vej 5 ApS
Ejds. St. Rådhusgade 11 ApS
Ejds. St. Rådhusgade 12 ApS
Ejendomsselskabet Grønnegade ApS
Ejendomsselskabet Hostrupsgade 33 ApS
Ejendomsselskabet Smallegade 1 ApS
Energii Amager ApS
Energii Group Administration ApS
Energii Hørsholm ApS
Energii Østerbro ApS
Energii Holte ApS
Energiithecity ApS
EnergiiUpNorth ApS
Enzo, København ApS
Eske´s ApS
Fitness Classic ApS
Fitness Studiet ApS
Fog Management ApS
Dansebar & Einstein Silkeborg ApS
Friskop.dk ApS
Gazzværket ApS
DNA 2016 A/S
Gloube1 ApS (Otto)
Grumme Invest ApS
Grønbjerg Hotel ApS
Guldhornene kbh ApS
Guldhornene Aalborg ApS
Guldhornene, Århus ApS
Gyldenberg Holding ApS
HAJ Invest ApS
Hart Holding ApS
Havana Esbjerg ApS
Havana Holding ApS
Havana Varde ApS
H-bar Århus ApS
HBH Consult ApS
HC Invest, Vejle ApS
Heidis Bier Bar Sønderborg ApS
Heidis Bier Bar Thisted ApS
Heidi's Bier-Bar ApS
Heidi's Bier-Bar Odense ApS
Heidi's Bier-Bar Svendborg ApS
Heidi's Bier-Bar Ålborg ApS
Heidi's Bier-Bar Århus ApS
F Fredensborg Invest IVS
Henrik Gregers Holding ApS
FOODBALL ApS
Fooding Holding ApS
Hive ApS
Holden Invest ApS
Hornsleth Bar ApS
Hotel Vejlefjord A/S
Inside ApS
Italy Amager ApS
Italy Kolding ApS
Italy Søborg ApS
Julian 1 ApS (NatMus)
Julian 2 ApS (Toldboden)
Julian 3 ApS (Papirøen)
Julian Catering ApS
Julian Headquarters ApS
Julian Holding ApS
Just Network DK ApS
JØ Holding ApS
K. Jessen Holding ApS
K.H.C. Holding ApS
I/S Festivalen
Kalle Nielsen Holding ApS
Karlsen Holding af 9.10.2002 ApS
KBH Invest af 1.3.2002 A/S
KBH invest II ApS
Kompagnibar ApS
Korsebjerghave Invest ApS
L.A. Tequila Bar Odense ApS
LA Bar, København ApS
Lars Brogaard Invest ApS
ReKom Vest Drift 6 ApS
LB Holding ApS
Levison A/S
Lille Kongensgade ApS
Location CPH ApS
Lunder Holding ApS
M Cph ApS
M Stig Holding ApS
Mad Americans, Horsens ApS
MadIndustrien ApS
ReKom Norge Invest ApS
Mads Lorenzen Holding ApS
Mads Skou Hansen Holding ApS
MBP Invest ApS
MFSC Holding ApS
MI, Sønderborg Holding ApS
Lytje Holding ApS
MJ Sørensen Holding ApS
Mola Invest ApS
MPH Invest ApS
LEG Invest ApS
N. Anneberg Holding ApS
Nicky Holding ApS
Nielsen og Co. ApS
Nonboe Holding ApS
Nordictan A/S
NOX Network ApS
Penny Lane, Sønderborg ApS
Per Møller Invest A/S
Peter Lindholm Consulting
Peter Lindholm Holding ApS
Pioner Bar Tønder ApS
Pioner Bar, Esbjerg ApS
Pioner Bar, Varde ApS
Tartan Pub Middelfart ApS
Provins Invest ApS
RDJ ApS
Rekom & Jyrgen Dampmøllen ApS
Rekom Byg ApS
Rekom Ejendomme ApS
Rekom og Jyrgen Thisted Invest ApS
Hornsleth Bar Vejle ApS
Heidi's Bier Bar Vejle ApS
Rekom Aalborg ApS
Relevant Holding ApS
Restaurant Höst ApS
Julefrokostibyen.dk
Rustik - Bar og Natklub ApS
Rustik & Flamingo ApS
Salon Dines ApS
Saloon Bar ApS (Gothersgade 11 ApS)
San Service ApS
Sloth Coiffure
Quartier ApS
Street Food Supplies ApS
Tartan Pub ApS
TEM 13 Holding ApS
Temabar ApS
The Australian Bar København ApS
The Australian Bar Odense ApS
The Australian Bar Aarhus ApS
The Drunken Flamingo ApS
The Ultimate Workout Holding ApS
TJ Holding 1983 ApS
TM Invest ApS
Toldbodens Driftsselskab ApS
Tordenskiold, Kolding ApS
Tortilla Flats, Vejle ApS
TS Kolding ApS
Tyrolia Bier Klub ApS
Ungarbejde.dk ApS
Vemb Slagter ApS
Villa ApS
Villa, Silkeborg ApS
VZ 50 ApS
A R C H Copenhagen ApS
Dach ApS
Havana Skive ApS
Crazy Daisy, Fjerritslev ApS
Nordictan A/S
Basement Bar ApS
BB Gothersgade ApS
Fala papir ApS
YOB NØ ApS
Musen og Elefanten ApS
Esben Mou Holding ApS
Klaptræet ApS
53 ApS
ReKom Øst Drift Charlie ApS
ReKom Vest Drift 4 ApS
ReKom Vest Drift 5 ApS
Hr. Nielsen A/S
Viggo's Værtshus ApS
Giraffen A/S
Fabrikken Aalborg A/S
Mexi Bar A/S
La Bar/Rock Caféen A/S
Andys/Sprutten A/S
MHL Holding af 2015 Holding ApS
BOTTLE UP INVEST ApS
CACTUS GROUP ApS
All Invest 2009 ApS
Jagger Junk ApS
Gloube ApS (Pluto)
T.O. BYG ApS
Slagtergades installations forretning
Aalestrup-Nørager Energi AmbA
Jesper Bo Jensen ApS
Siemens Healthcare Diagnostics
Euronics Danmark A/S
Alvidan ApS
Malermester Hans Larsen Næstved ApS
Krogsgaards Maskinværksted ApS
User IT
Odmand Jørgensen
Inbogulve
E-Komplet
Anchers Gulvservice ApS
AG Trægulv ApS
AG Gulve A/S
E Komplet TEST
Lysiplex
Roskilde Industrilakering Aps
Poul Sejr Nielsen
Bornholms Bolighus
I-Klima A/S
Energielektrikkeren
EV Byggeri ApS
Fyrodan VVS A/S
Vibe-Huse A/S
Scalepoint CODAN Test
Scalepoint Codan
Schlæger A/S
Vejen Varmeværk
Henrik Tømrer
DTD PRODUCTION ApS
Kruses Regnskabsservice ApS
DANIA TURIST A/S
KØBENHAVNS AUTODIESEL ApS
KØBENHAVNS BUSTRAFIK ApS
Vikingbus A/S
Brønnums A/S
FLA HOLDING, GREVE ApS
FLA Ejendomme 1
FLA FINANS ApS
DF Ejendomme ApS
VEDDE TURISTFART A/S
Schmidts Turist A/S
Landberg Nethandel Aps
TINDERBOX ENTERTAINMENT ApS
NORTHSIDE ENTERTAINMENT ApS
ABA TEKNIK ApS
Thor Byg Outrup ApS
ec el Detail ApS
ec el ApS
BWT HOH A/S
DYSTAN & ROSENBERG ApS
A/H Låsemontage ApS
Enstall Power ApS
Wils A/S
Tømrer- og Snedkerfirmaet Jørgensen og Andersen ApS
Tømrer & Snedkermester Martin Munch ApS
North Media A/S
Helsingør Dagblad A/S
Boligportal.dk ApS
Ofir - MatchWork World Wide A/S
Plejehjemmet Sct. Olaf
Give Stålspær A/S
DIGE VVS A/S
REDTZ Glas & Facade A/S
Meldgaard & Søn ApS
Lekolar Leika A/S
Sydfalster Varmeværk
P.P. Landskab A/S
P.P. Byg A/S
Eurowind Energy A/S
Gundsø Entreprenørforretning A/S
HRKBYG ApS
JHCByg Aps
Qubiqa Esbjerg A/S
Carl Hansen & Søn Møbelfrabrik A/S / Carl Hansen & Søn Møbelfabrik A/S
Halnæs Vandforsyning
5790002314919 / Hvide Sande Havn
Løgumkloster Fjernvarme
Infra Group Danmark ApS
Skårup Fjernvarme
Arbejdsmarkedets Feriefond
Arkil A/S - Vejservice
DCC Energi Danmark A/S
ProTruck A/S
Kjellerup Fjernvarme
Kjellerup Elforsyning
I/S Fælleskontoret
5790002316357 / Thyborøn Havn
Hansen Tømrer & Snedker
Danmarks Grimmeste Festival
Patienterstatningen
5790002316432 / Eniig Forsyning A/S-Norlys
Almtoft- Kjellerup Vandværk
Tang Biler Lemvig A/S
NKE-Elnet A/S
Klarup Murerforretning ApS
Delebilfonden LetsGo
Nakskov Elnet A/S
MobilePay A/S
VKR Holding A/S
Cerius A/S
Malerfirmaet S. Vesterberg Hansen ApS
Kabi A/S
Færch og Co. Solbjerg A/S
Clio Online
Tech Partner ApS
LH-Gulve A/S
LH Uni Gulve A/S
LH Concept Gulve A/S
PrimaCare A/S
Dansk Sundhedssikring A/S
SECURA ApS
Semco Maritime A/S
24 7 ENTREPRISE A/S
Frifeldt ApS
Løgstør Fjernvarme a.m.b.a
Torneløkke
Scandic Hotel A/S
Sæby Varmeværk
Augustenborg Fjernvarme
Storager Asset Holding ApS
Flexybox APS
Udsyn A/S
Nyt Syn
SSI Diagnostica
Malerfirma Jørn Andersen & Sønner ApS
Nordjysk Diesel-Elektro A/S
Per Pedersen Haarby A/S
MAD SYNERGI ApS
Extra Sørensen Super Aps
SUF Flex
SUF Dyrhøjlund ApS
MHM GRUPPEN ApS
2M El-installation A/S
Down The Drain Rental ApS
LDD Dragebakkens Børnehave
LDD Børnehuset Smølferne
Børneringen Hjemmebanen
Børneringen Naturbørnehaven Vestskoven
Børneringen Fritidscenter Brønshøj-Husum
Børneringen Fritidscenter Brønshøj-Husum
Børneringen Fritidscenter Brønshøj-Husum
Børneringen Fritidscenter Brønshøj-Husum
Børneringen Fritidscenter Ydre Nørrebro
Børneringen Fritidscenter Husum
LDD LykkeLy
LDD Onkel og Tante
Børneringen Børnehuset Frimestervej
LDD FRIBØRNEHAVEN SKJOLDBORG
LDD Naturinstitutionen Tarup-Davinde
LDD Søstjernen
LDD SpireVium
LDD Søstjernen
LDD Femstjernen 2
LDD Sindal Private Børnehave Myretuen
LDD Brombærhaven
LDD Fasangården
Børneringen Børnehaven i Fredensgade
LDD Mariehønen
LDD BC Æblet
LDD Guldæblet
LDD Mikael og Bette Mikael
LDD Tusindfryd
LDD Børnenes Venner
LDD Børnehuset Novrupvej
Administrationshuset Drift og Service
Schlæger & Andersen A/S
Storkøbenhavns Total Entreprise ApS
CINAS A/S
Samstrøm A/S
Inco CC Glostrup A/S / inco CC Glostrup A/S
Tørring Varmeværk
AURA Elhandel A/S / AURA A/S
Raunstrup Tømrer A/S
Raunstrup Bygningsservice A/S
Kube Data A/S
Auto Group Nordvest P/S
Aalborg Produktionsskole
Brørup VVS ApS
Komplet-El ApS
Maribo Varmeværk
HSM Industri A/S
Sækko Solutions Aps
KASA Gruppen
Holtec Automatic A/S
Dansk Dæk A/S
JT Låse & Sikring ApS
BØTTCHER : FOG A/S
Taxa 4x35
LH-ELTEKNIK ApS
SNEDKERMESTER TOM CHRISTIANSEN ApS
Byens VVS
Spar Nord Bank A/S
BARGROUP ApS
Midtsjællands Byggeservice A/S
Jacobsen Group ApS
Klemco-service aps
MURER- & ENTREPRENØRFIRMAET NIELS POULSEN ApS
AOF-Odense
AOF Center Fyn
Friheden Ejendomme Aps
Høj El & Automation ApS
Boas Taastrup
CFCO A/S
Cater Grønt A/S / Cater Grønt A/S
Uniq VVS-teknik ApS
Scanrate Financial Systems A/S
W-Ventilation ApS
Bogø Kostskole
5790002330087 / Copenhagen Malmø Port AB
Nettrælasten A/S / Nettrælasten A/S
V. Sæmer & Søn A/S
Louv Snedkeri ApS
Køge Boligselskab
Experis A/S
Manpower A/S
Tvilum
Arkil Fundering
Mira Byggeprodukter A/S
Vesti Olsen & Hansen A/S
Bech-Bruun
BODYCOTE VARMEBEHANDLING A/S
Ejendomsforeningen Danmark
Nemlig.com A/S
Playground ApS
ADELHOF TØMRER OG SNEDKER ApS
Høilund Byg ApS
Fendt-Hansen ApS
Murerfirmaet Bent Kristensen Eftf.
Fonden Magion
FLINDTHOLT.DK ApS
Hverringe Gods
Agerup
Ørnskov Holding ApS
YO HK HOLDING ApS
Virk-Invest ApS
Vilstrup Holding ApS
Twix Holding ApS
Staldknægten A/S
SB Frederikshavn Invest ApS
Sanddal Holding ApS
Sandby Holding ApS
RNR Invest ApS
RF Holding København ApS
Pinstrup Holding ApS
MXLL ApS
Madbilletter ApS (E-conomic)
Kultorvet 13-15 Invest ApS
KYO FOOD v/Patrick D. Bachmann
J. Elbæk Holding ApS
Istedgade 26 ApS
Høyrup Invest ApS
Henrik Ravn, Christian Cebollero & Michael Thiberg
HELGOLAND 280312 ApS
HAL/TK Holding ApS
Frederiksberg Hallens Restaurant ApS
Findus Holding ApS
Fala fala Holding ApS
Eventyrministeriet ApS (E-conomic)
Energii Frederiksberg ApS
Elsnab Invest ApS
Dingo IvS
Copenhagen Street Foods Stadeholderforening
Copenhagen Food ApS (E-conomic)
Café Central Park ApS
Retour Steak, Ny Østergade
Retour Steak Vesterbro
BPG Holding ApS
Bordibyen.dk ApS (E-conomic)
Blicher Invest ApS
BFP Sønderborg ApS
BFP Roskilde ApS
BFP Holstebro ApS
BFP Frederikshavn ApS
BFP af 1.9.1997, Viborg ApS
B.S Consulting
AVO Holding ApS
Alberte Finans ApS
AHA Invest ApS
ACC Invest ApS
TK17 Property Investment ApS
SA Holding, Næstved ApS
ReKom Vest Drift 7 ApS
Fidels KBH ApS
ReKom Øst Drift Delta ApS
ReKom Øst Drift Echo ApS
Moments Holding ApS
ReKom Øst Drift Foxtrot ApS
ReKom Øst Drift Golf ApS
Roxy Malt Holstebro ApS
Waldorf & Sirloin ApS
Jagger Team ApS
Julian Administration, Den Grønlandske Handelsplad
Julian Administration, Storms Pakhus A/S
Julian Holding II A/S
Underground, Esbjerg ApS
The Fat Pike ApS
ReKom Venture & Geppel Invest ApS
ReKom Venture ApS
ReKom Vest Drift 9 ApS
ReKom Drift 1 ApS
ReKom Drift 2 ApS
Flid Ejendomme ApS
GONZO café ApS
HUMANIC GROUP ApS
Julian Administration, Refshaleøen A/S
Julian Drift, Refshaleøen A/S
Julian Super Holding ApS
Kitzchen ApS
MadHaus ApS
MANAMANAM ApS
Oak Room ApS
PAKHUS BRYGGEN ApS
Realfood IVS
Cocktail Bar 1408 ApS
Cocktail Bar 1879 ApS
Mau Mau ApS
Den Brølende And ApS
Food8 ApS
Humanic Group ApS
H-Group Catering ApS
HUMANIC MOVEMENT ApS
Rekom Finland Invest ApS
RESTAURANT UFORMEL ApS
RESTAURANT SLETTEN ApS
Cocktail Bar 1656 ApS
Babbo-ria IvS
Bargroup Administration ApS
Bryggerhesten ApS
BRØGGERIET ApS
Elephant Hotel Group ApS
GLOUM1 ApS ( Maison )
Humanic Stars ApS
MBP Performance ApS
Pizza Bro ApS
BFP Rustik ApS
Havana Hjørring ApS
Esbjerg Street Food af 2019 ApS
Ayoola ApS
Bredal Kro A/S
Buvette ApS
Delihood ApS
GD1 INVEST ApS
GLÓ Danmark A/S
Humanic Annæ ApS
Ibækgaard Catering IVS
Julefrokostibyen.dk Vest
KASA Biler ApS
KLAY Copenhagen ApS
Moker Venture Finans ApS
Mæxico Guldbergsgade ApS
Rekom Drift 4 ApS
Rekom Drift 5 ApS
RP Kolding ApS
Rustik og Flamingo 2019 ApS
Sirups Bar ApS
Julian Drift, Den Grønlandske Handelsplads A/S
Julian Drift, Storms Pakhus A/S
Julian Finans A/S
Asger Basker ApS
Cafe Apostrof ApS
Temabar Viborg ApS
RISBJERG El & KØLETEKNIK A/S
El-Strøm ApS
Randbøllen
Slettegården
Guldborgsund Frugt Aps / Gl. Kirstineberg Gods
Randers Egnsteater
Elsass Fonden
HEDEMA A/S
AMBIENTE A/S
Made In Denmark Festival
Arkil Holding A/S
Arkil A/S - Asfalt
Scanbur A/S
Ørbæk Køleteknik ApS
Egons A/S
SNEDKER- OG TØMRERMESTER LARS FRIMODT PEDERSEN A/S
Knudsen Køling A/S
CASADANA A/S
Mit Tele
Dansk Boldspil-Union
Fatdane ApS
Aalborg Fyrværkerifabrik A/S
Mentor IT
Troldtekt A/S
Incita
Eurodan
Santax Medico A/S
Dansk Rideforbund
Odsherreds Efterskole
JYDSK LØFTE- OG MASKINTEKNIK ApS
MONTRA HOTEL A/S
HOTEL SABRO KRO ApS
ODDER PARKHOTEL ApS
HOTEL SKAGA ApS
HOTEL HANSTHOLM ApS
Holstebro Låseteknik A/S
Akademikernes
Kolind Tømrer- og Murerforretning ApS
Leif Nielsen A/S
IRIS Habro & Finansgruppen
Ivan Jakobsen Entreprenørfirma A/S
FORCE Technology Denmark
Jungersen Grafisk ApS
ARDEX Skandinavia A/S
Energinet Teknik og Anlæg A/S
Dansac Hollister
KFS Boligbyg A/S
CC GRUPPEN A/S
Godt Smil Tandlægerne Farum
3 Step IT A/S
Thomas Nielsen & Søn, Lendum A/S
5790002333804 / Green Soil A/S
Gibo Plast
Kirkens Korshær
Rosenberg Malerfirma A/S
FLEMMING SVENDSEN VVS ApS
Skelbygaard Aps / Gl. Kirstineberg Gods
Kirstineberg AS / Gl. Kirstineberg Gods
GL. Kirstineberg Gods / Gl. Kirstineberg Gods
Kristineberg Driftsfællesskab / Gl. Kirstineberg Gods
5790002334108 - Scan Office A/S / Scan Office A/S
J.M. GULV & RENGØRING ApS
5790002334177 / Nygaards Planteskole
EL HJØRNET ApS
SOPHUS FUGLSANG. EXPORT-MALTFABRIK A/S
Trio-el A/S
Rute700 ApS
Ballerup Farum VVS Bedre Bad
JN Entreprise
ApS EJNER OLESEN'S EFTF.
Remmer A/S
Plus-Coat A/S
Malernes Andels-Forretning
Viebke og West Malerfirma A/S
Zederkop A/S
Faurskov Gods A/S
Hobro Varmeværk
FB Gruppen (Energihuset Danmark)
FB Gruppen (Fbadm.)
FB Gruppen (NVbyggemodning)
FB Gruppen (NVU)
FB Gruppen (NVU1)
FB Gruppen (NVU2)
FB Gruppen (NVU3)
FB Gruppen (NVU4)
FB Gruppen (NVU5)
FB Gruppen (NVU6)
Air Liquide Danmark A/S (test)
Multicut
CR EL & Teknik
MT Højgaard A/S / MT Højgaard
ELLINGE SMEDIE A/S
S/I Nørrebro/Bispebjerg Klynge 4
Fer & Not I/S
Boligselskab Brøndbyparken
Råhusmontage Syd ApS
JENS KRISTENSEN EL-ANLÆG A/S
ALARMTEKNIK A/S
ALL NRG A/S
Welltec A/S Esbjerg
Køge Varme A/S (KØVM)
Køge Vand A/S (KØVA)
Køge Afløb A/S (KØAF)
Hefe
Time Computer
Haslev Fjernvarme
ISOPLASTICON ApS - Tømrer & Tagdækning
EfB Elite A/S
PlusCoat DK A/S
NYREFORENINGEN
Aarhusvand TA
MURERMESTER MADS LARSEN ApS
Eurographic ApS
Tonny Madsen A/S / TONNY MADSEN A/S
Gråsten Varme A/S
Museum Vestsjaelland
Tømrerfirmaet Th. Søgaard A/S
Aleris Hamlet Ringsted A/S
EJENDOMSSELSKABET X ApS
Axel Sørensen El A/S
Axel Sørensen VVS ApS
Holte Fjernvarme / Holte Fjernvarme a.m.b.a.
DTU-HF / DTU-HF a.m.b.a.
INCUBA A/S
Bække Entreprenørforretning ApS
KONGSTEDVEJ 2, SLAGELSE ApS
3F - Projekt mænds mødesteder
3F - Projekt LKV 2
3F - Projekt røgfrit område/et friskt pust
3F - Projekt sammen står vi stærkt
3F - Projekt tvangsarbejde
3F - Aktivitetskonto Hotel og Rest. Området
3F - Brancehmiljørådet for Service og Tjenesteydelser
3F - Uddannelsesfond for Murer, Stenhuggere og Stukkatører
3F - Byggegruppens konto af 1990
3F - Den Grønne Gruppes Kampagnekonto
3F - NNF, DMF´s overenskomstfond
3F - Reddernes Udviklingssekretariat (RUS)
3F - Feriefond Hammershuse
3F - Godstransportens uddannelsesfond 3F
3F - Godstransportens uddannelsesfond 3F/ Arbejdsgivere
3F - Landsbrancheklubben 3F POST Postfonden
Dalgasgroup A/S
Grindsted Renseanlæg A/S
Det danske Hedeselskab
Pankas 1
GodtSmil Slagelse
3F - Keramisk Feriefond
3F - Træ-Industri-Byg's Feriefond
3F - Byggegruppens feriefond af 2005
3F - A-kasse
3F - Nordisk Union
Gislev Holme Murerforretning v/ Tonny Rasmussen
Celbo ApS
Schneider Electric Danmark A/S
Home Deluxe A/S
Sjak ApS
Faellesmagasinet
SmedeDesign ApS
MORTEN HANSEN AUTOMOBILER A/S
Per & Jørgen Therkildsen A/S
Jysk Energi Invest A/S
DATALINKNORD A/S
AK SMEDEN ApS
Fox Sønderborg K/S / Fox Sønderborg K/S
Hotel Europa K/S / Hotel Europa K/S
Busdan 33
Busdan 35
Busdan 34
Busdan 36
Busdan 38
Busdan 37
Dana Electric Århus A/S
Det Frie Gymnasium
Din Offentlige Transport (DOT)
TDC A/S, Unik
Hippie House ApS
CPK gruppen
Claus Sørensen A/S Vester Hassing
Claus Sørensen A/S Thyborøn
Nye Gardiner A/S
Samn Forsyning
TrueCommerce Test oioxml
TrueCommerce Denmark udvikling
736 Connected Cars
739 Autonomous Mobility
Hjordkær Fjernvarmeværk
TEGLHOLMEN ApS
NVU18
Nydan-Huse A/S
Centralværkstedet A/S
239 Georg Ejlersen & Søn A/S
Richardt Thomsen Erhvervsbyg A/S
Brovst Vand
Brovst Antenneforening
Skodsbøl Deponi A/S
ComIzed A/S
Riise VVS ApS
PNO HOLDING A/S
SGL Road ApS
Tømrer- og Snedkerfirmaet Jeppe Jepsen ApS
Østerby Vandværk
Arentsminde Vand
Attrup Vandværk
Torslev Vandværk
El-Dam ApS
GLARMESTER LARS JOHANSEN & SØN A/S
Malerfirmaet H Friedmann & Søn A/S
Malerfirmaet Geert Hansen & Co. ApS
Casper Maler ApS
Artusbyg A/S
Børnenes Kontors Daginstitution
NYRUP INSTALLATION A/S
AOF Center Sydjylland
Arp-Hansen M.P Bruuns Gade
Steel House Copenhagen
Itools I/S
Din Entreprenør Partner A/S
Svend Aage Christiansen Hellum
Svend Aage Christiansen Jerslev
Assens Fjernvarme
Trackunit A/S
NITO-TEK A/S: ELEKTRIKER/HVIDEVARER/STORKØKKEN/VVS/GAS
PERFEKTA ApS
AOF Job & Dansk
Tømrer- og Snedkermester Mikael Holck ApS
MobilePay A/S Lithuanian branch
Bygg-El Elektroteknik ApS
Bisnode Danmark A/S
Vandplansudvalg
FC NORDSJÆLLAND A/S
Down The Drain Trading ApS
Down The Drain Concerts ApS
SKAMBY EL ApS
Malerfirma Klit Christensen ApS
HØNG X ApS
Godt Smil Administration
EJENDOMSSELSKABET SKOVSØVIADUKTEN 1 ApS
HAWI BYG ApS
EJENDOMMEN KONGSTEDVEJ 28-30, NILØSE ApS
ROSKILDE X ApS
ØSTERBROGADE 81 A NYKØBING ApS
JENSEN, DEN ORIGINALE FRA GRØFTE ApS
Det Danske Madhus Kram A/S
Guldsmed Bræmer-Jensen v/Michael Bræmer-Jensen
Hallerup & Co
Tømrerfirmaet Nicolaisen ApS
Labeco Pilemand ApS
Lyngholm Kloak A/S
Funkishuse ApS
P.P. Brolægning A/S
Tømrerfirmaet Henrik Kristoffersen A/S
M.A.V. Entreprise ApS
MAV Ejendomme
Tømrer- og Snedkerfirma Ole Blædel
Malermester Lakner ApS
Ullerup Nybug ApS
RLS Anlæg ApS
Wemmelund Arkitekter A/S
JMC Steel Group ApS
Lobe Malerfirma ApS
LETH.DK ApS
Entreprenør Benny Petersen A/S
Blicher Holding ApS
BL Gulve v/Brian Landmose
Odense Roklub
Hallerup Ejendomme ApS
Fabriksparken 56 ApS
Forenede Administration ApS
Forenede Blokhus Invest A/S
Forenede Erhvervs Ejendomme A/S
SL-Malerfirma A/S
Forenede Textil Holding A/S
Forenede Textilfabrikker A/S
Kornmarksvej 6 ApS
PEAN ApS
Sofiendalsvej, Aalborg ApS
Sundsholmen 3-5 ApS
Svendborgvej 5 ApS
Virkelyst 3 ApS
Voerbjergvej 40 ApS
Ejd. Overgaden O. Vandet v/Jan Hallerup
HallerupNet ApS
Cleverly Solution ApS
Ølstykke/Stenløse Glarmester ApS
Malerfirmaet Kurt Hansen Glostrup A/S
Dansk_Kvalitetsbrolægning_ApS
Danavagt ApS
Gadstrup Malerforretning v/Per Rene Høyer Larsen
A.T. Malerservice
ABC Gulve ApS
ABVAC A/S
Jonas Bech Hermansen Holding Aps
ACTING Bygherrerådgivning ApS
Adamsen A/S
Advitax Advokatfirma
Albert Holmbom ApS
Århusvej 7-9 ApS
Altana A/S
la Cour Byg A/S
Andreassen A/S
Ansø Byg ApS
Ansø Byg Erhverv ApS
Arne Hansens Eftf. ApS Entreprenør - Aut. Kloakmester
AS Erhvervsrådgivning
Asger Ullerup ApS
Aspiri A/S
BCM Byg ApS
Bela Bygge & Ejendomsservice ApS
Bela-Byg A/S
JOHNNY A. HANSEN HOLDING ApS
BMT Byg A/S
BMT EL ApS
Agreement Consulting ApS
Brdr. Gimm ApS
Brdr. Lauridsen ApS
Brejner Byg v/Benjamin Brejner
Businessmann A/S
Businessmann Holding ApS
Byens Tømrerentreprise ApS
Danavagt Facility ApS
Byggeselskabet Kromann Nielsen ApS
Cafe Fremforalt ApS
Cemas Byg ApS
Garteha ApS
Christian Hansen ApS
Tøsne ApS
Tømrerfirmaet Sten Jensen A/S
Krage & Jensen Byg ApS
Malerfirmaet Mogensen & Jensen ApS
Ejendomselskabet Stevns ApS
Deber Ventilation ApS
Dansk Rengøringsteknik ApS
Munk Jensen ApS
Op La restaurant
Asger Ullerup
Tømrer & Snedkerfirma Christian Bjerregaard ApS
IdeHus ApS
IDEhus Holding ApS
HR Gulvservice ApS
Danavagt Security Service ApS
CICCI ApS
Frame Studio ApS
RK Stevns Udlejning ApS
Condor Entreprise A/S
Cream Roskilde ApS
RK Stevns Holding ApS
Dannebrog Skrift & Skilte ApS
Dansk Skolefoto ApS
AMBYG ApS
De Præcise Håndværkere ApS
Demeco ApS
Solhøj Service
DJ Byg ApS
Byggekonsulenter.dk ApS
NRG ApS
Jean Hansen Christensen
Jens Jørgen Mortensen
Ejendomsselskabet Kildegangen 7 ApS
LLC Terrasser ApS
Tømrerfirmaet Ejner Hansen & Søn ApS
Tømrermester/ Glarmester Mikkel Egilsson ApS
Foreningen Studenterklubben
Galaxe A/S
Goodman Ejendomme ApS
Snedkerfirmaet Goodmanservice ApS
H.C. Hansen & Søn A/S
HEFRA-Tech ApS
Hejmdal Privathospital A/S
Hello ApS
Henrik Oscar Henriksen ApS
Hilbig Håndværk ApS
TBB Malerservice IVS
Murerfirmaet Henrik Johansson
Malerfirmaet Holst ApS
A Ullerup Holding ApS
KF Tømrer ApS
Din Malermester Bjørn Vang
Tømrerfirmaet Ejner Hansen & Søn Holding ApS
KS Marketing v/Karin Skovgaard Hansen
JQT Ejendomme ApS
Ullerup Gruppen ApS
NHS 2012 Holding ApS
M5 Byg-Concept ApS
Jørgen Holm A/S Maler - og Hovedentreprenør
M.N. Entreprise A/S
EVO Ejendomme APS
Hjorth & Larsen ApS
Svart ApS
KC Murerservice ApS
Duemose A/S
Thirsty ApS
AirFrez ApS
Morten Wulff Holding ApS
Nygaard Bolig ApS
K. Jensen Ejendomme ApS
Gimm Holding ApS
Sørens Tagdækning A/S
DK ROOF A/S
Nygaard A/S
P. P. Udlejning ApS
Toftegaard
Riisager Dressage ApS
HLM LANDMÅLING A/S
Elfirmaet Hjortskov & Jensen A/S
Abvac Ejendomme ApS
Boho Invest ApS
Højberg & Mindegaard ApS
Håndværk A/S
I. Riisager & Søn ApS
Arkitektfirmaet Arkon ApS
Galaxe Recycling A/S
Jens Riisager Glostrup ApS
JJ Tømrer & Snedker A/S
JQ Byg A/S
JQT A/S
TJ Holbæk Ejendomme ApS
Karise Kleinsmedie ApS
Karl Poulsen A/S
Kasper Nielsen A/S
Ecoxell A/S
Murermester Tom Janum ApS
Harmsgården ApS
Privatudlejning ApS
VVS Nord ApS
KRAGH & BERGLUND Landskabsarkitekter A/S
Kromann Nielsen Properties ApS
Strøgårdens Ridecenter ApS
Rusholt Holding ApS
Landin & la Cour Byg Entreprise ApS
Lasse og Janus Byg ApS
LBJ Tømrerforretning ApS
LN Lundgaard Holding ApS
LS Stålmontage ApS
LST-Ejendomme ApS
Dragsholm Murermester ApS
Lundhuset ApS
Malerfirma Overgaard ApS
Malerfirmaet Bugge & Partner ApS
Malermester Bente Schmidt-Sørensen ApS
Malte Gormsen ApS
Mandskab&Montage ApS
Montagen ApS
More Than Wood ApS
M-JiJa ApS
Murerfirmaet Balthervin ApS
K.F. Maler ApS
Murerfirmaet Jørn Rasmussen Køge A/S
Sparre Ejendomme IVS
Murerfirmaet TM2 Byg ApS
Murerfirmaet Wiese ApS
Murermester Jimmy Jacobsen
Murermester Jørgen Madsen A/S
Murermestrene Sigvardt & Sahner ApS
Murermester Tim Nielsen
MyEnergy ApS
N.E. Madsen ApS
Refarmed ApS
Conecto A/S
Bjørn Svendsen København A/S
Nordliv Byg A/S
2AG Skenkelsø ApS
Nr. Nebel Entreprenørforretning A/S
Næstved Gulve A/S
Odense Skolefoto A/S
OIO 2010 Holding ApS
OL Gulve ApS
ONV Arktitekter ApS
Opland ApS
Papiruld Odsherred ApS
KastrupTag ApS
R.S. Byg
Rasmussen Byg & Anlæg ApS
Revitax A/S
RV Murerentreprise ApS
Sabroe Multibyg ApS
Sahner-Byg
Simik ApS
Simplify A/S
Skimmelfrit ApS
JAC No-dig A/S
Murerfirmaet Clausen & Schmidt ApS
SOMMEROGFRITID ApS
STECA Gulve ApS
Støbe og Anlæg v/ Kiehn Munk Jensen
Søren K. Hansen A/S
T.T. Tømrer- & Snedkerfirma ApS
TJ Tømrerservice ApS
Store Østrupgaard A/S
TVEDE - Rådgivende Ingeniører
Tømrer- og Snedkerfirma Erland Johansen ApS
Tømrer- og Snedkerfirmaet Poul Hvitved ApS
Tømrer- og Snedkermester Martin Friis ApS
Tømrerfirmaet Martin Larsen ApS
Tømrerfirmaet S.M. Bang ApS
Tømrermester Anders Kalek
Tømrermester Egilsson
Tømrermester Frands Jeppesen
Tømrermester Gisselbæk ApS
Tømrermester Per Rasmussens Eftf.
Tøsne Ejendomme ApS
Villys Tømrerforretning A/S
Vision Fotografi ApS
VTS Tømrer/Snedker ApS
Murermester Jimmy Jacobsen Entreprise ApS
Wood Entreprise ApS
WR-Byg ApS
Würtz Gruppen A/S
Rusholt Invest ApS
You Design
Søderberg Holding ApS
C Skaaning Holding ApS
EcoXell Holding A/S
Byggeselskabet C.F. Hansen ApS
A. Villadsen A/S
Pryts Service v/Jan Pryts Viholt
Bekmand ApS
Bekmand Ejendomme ApS
William Laursen Entreprenørforretning A/S
Ejendomsinvest 2020 ApS
Køkkencenteret CPH ApS
Klingenberg Anlæg & Kloak ApS
Frederiksborgvej 33 ApS
Revisionsfirmaet Lynge Jacobsen ApS
Jan Hallerup Statsautoriserede Revisorer ApS
FalkeTømrer & Snedker ApS
Schouboe Entreprise ApS
Brønning Gulvfirma
Furniture by Impala
Riis & Bisgaard Murer ApS
A. Villadsen Invest ApS
Søderberg Ejendomme ApS
Ansø Gruppen Beton ApS
Stevns El-Service A/S
AI Investment ApS
Dansk Tagkompagni ApS
Junckerhaven ApS
Sparres Håndværk A/S
Duemose Ejendomme ApS
Duemose Holding ApS
Duemose Skov v/Palle Duemose
Raw Surface ApS
AI Køge Holding ApS
Murermester Per Jørgensen & Søn
Ørum Maskinstation A/S
Anders Iversen
Murermester Morten Andersen ApS
Arentfeld A/S
Weldmatic ApS
Mester Eneby ApS
AKStotal v/Allan Schmidt
Nails Gallery Amager ApS
N. P. Andersen ApS
Sparres Håndværk Teknik ApS
Vestsjællands Tømrer/Snedker VSTS.dk v/Peter Sparwath
Gyldenvang Byg og Anlæg v/Dennis Gyldenvang
Kernebyg ApS
Ansø Byg Entreprise ApS
Adserballe & Knudsen Greenland A/S
Ta-vikar
Clemen Montage og Byg ApS
Multi-Tech A/S
Trumf Malerfirma A/S
Moos-Bjerre ApS
AL VVS ApS
Birkobyg A/S
Labeco ApS
Ejendomsinteressentskabet Nørregade 12 Køge
MN Holding 2013 ApS
MN Ejendomme 2013 ApS
Ejendomsselskabet Sdr. Mellemvej ApS
Dorfs ApS
RIK Byg A/S
Eriksen ApS
Stocklund
A&K Service og Vedligehold ApS
Tømrermester Davidsen ApS
Tellus ApS
Faxe Erhvervsservice A/S
Nordliv Byg Holding ApS
Lidman-Haver A/S
City Gruppen A/S
BIRA ApS
Bilenbergs ApS
Rasselnberg Holding ApS
GoBo Byg Teknik A/S
Bo Lao ApS
KJ Ejendom ApS
Nordkystens Flisemurer ApS
Strøgårdens Tømrer- & Entreprenørfirma ApS
Dansk Tagbyg ApS
WMG BYG ApS
CC Tømrer og Snedker ApS
Anlægsgartner Gottlieb A/S
CPH Steel A/S
TM2 Kloakskade ApS
Ejendomsselskabet Industrivej 8, Aarhus ApS
Tømrermester Flemming Hansen ApS
Arcon Entreprise A/S
Tømrer- & Snedkermester Andreas Grønlund
Stevnsborg Holding ApS
Genomic Expression ApS
Sydvestvej 65 v/Jørgen A Hansen
Stantek Smede- & Maskinværksted ApS
Byens Smedeentreprise SG IVS
Freitag, Store-Heddinge A/S
Dansk Udemiljø ApS
RG Tag v/Rasmus Giovanni Christensen
Vestskellet 7 ApS
Wooden Cph IVS
SMT Nordic ApS
Malerfirmaet Aggergaard Nielsen ApS
GoBo Byg A/S
B. & V. Contractor A/S
CPH-Retail ApS
Ålholmvej 55 ApS
TM2 Holding ApS
Anlægsspecialisten
Truemarketvalue ApS
Nordisk Elteknik ApS
All Wood ApS
Thorsvej 13 Ringsted ApS
PTN Holding ApS
B. & V. Group ApS
Property Holding af 2016 ApS
Blom & Jensen Inventarsnedkeri ApS
Simpel Administration
Impala Byg ApS
Tømrermester Christian Kirkeskov ApS
Spekta A/S
CC Ejendomme Virum ApS
L.J. Transport ApS
JH Gruppen ApS
Lindbæk og Ventrup ApS
Mads Raaschou Holding ApS
Dekora ApS
Knud Freitag, Frøslev ApS
DANMAG ApS
A. Villadsen VVS ApS
Stigbjerg Entreprise ApS
PA-Byg ApS Guldborgsund
S.K. Holding Ringkøbing ApS
O.J. Vedsteds Gulvservice ApS
H.F. Gruppen ApS
William Laursen Ejendomme ApS
PIPPA ApS
LiBo ApS
Gilleleje Kloak & Anlæg v/Henrik Barnekow Nielsen
Egholm Gruppen ApS
Lützhøft & Huld ApS
Raaschou Ejendomme ApS
Aage Wegener & Søn, Skanderborg A/S
Skælskør Murerforretning
MH Polering ApS
Henok ApS
HJ Maler ApS
MN Gruppen ApS
Malerfirmaet Olsen & Christiansen A/S
Hindevad Tømrerfirma ApS
Ejendommen Højerupvej 25 ApS
SMT Denmark ApS
Dyssell ApS
Ejendomsselskabet Meterbuen 3 - 5 ApS
William Laursen Holding ApS
JM Service
K.K. Holding Ringkøbing ApS
Tømrermester Søren Schultz ApS
GLT08 ApS
Herstedøstervej 34 ApS
Unikhuse ApS
Anlægsgartnerfirma v/John Larsson
K.B. Byg A/S
Oak Tree Holding ApS
Inside the lines ApS
MMO Malerfirma ApS
Din Rådgivning ApS
G.K. Holding Ringkøbing ApS
JJ Kommunikation ApS
Malerfirmaet Egholm Syd IVS
Tåstrupvej 28 ApS
Personale Partners ApS
Envo It A/S
B. & V. Ejendomme ApS
MH Pol Holding ApS
Lakner Entreprise ApS
C. Egholm Holding ApS
Maler Christensen ApS
Appe ApS
Morten Rosenberg Holding ApS
CMS Malerservice ApS
AC Tømrer og Montage ApS
CPH Shipyard ApS
Larsen Stilladser ApS
PP Stevns Holding ApS
PP Stevns Udlejning ApS
Cemas Holding ApS
ND Totalbyg ApS
Norplan Entreprise A/S
ALTHO Entreprise ApS
Malerfirmaet Per Lundqvist ApS
Hartvig Gruppen A/S
Malerfirma E. Skovsgaard ApS
Tømrernes A/S
House Vision ApS
J.W Byg og Montage ApS
ME Rosenberg Ejendomme
M.N. Entreprenør A/S
Solartag ApS
SCB Ejendomme ApS
BuildMate ApS
Guldbech Gruppen ApS
Tømrer- & Snedkermester Morten Liisberg ApS
Vidi Invest ApS
Danneverk ApS
Bodanica Invest ApS
Agora Ejendomme ApS
J. Kr. Bjerg Holding ApS
EONS ApS
Jysk Gulvbehandling ApS
B. & V. Kristensen A/S
Entreprisestyring ApS
KIME Holding ApS
Hvidovre Kloak ApS
Malermester A. A. Petersen
Nybo-Kessler Malerfirma A/S
Køge Tømrerfirma A/S
Combineering Materials ApS
HØJGAARD EL & SIKRING ApS
KMD OpusBilag_FONITEST140
KMD OpusBilag_FONITEST141
KMD OpusBilag_FONITEST142
KMD OpusBilag_FONITEST143
Conzept ApS
Græsted Fjernvarme Amba
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
Elmegade 4-6 ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
Elmegade 4-6 ApS
EJENDOMSSELSKABET X ApS
Elmegade 4-6 ApS
Elmegade 4-6 ApS
EJENDOMSSELSKABET FABRIKSPARKEN 25 A/S
Fælles Affaldsindsamling A/S
DK-Food's
ES North A/S
Norrbom Vinding I/S
Tiponi ApS
BS SIKRING OG ELTEKNIK ApS
Dansk El & Teknik A/S
ABILD ELFORRETNING ApS
Ejendomsselskabet Aarhus Letbane ApS
BTMX P/S
AUDIO VISIONARY MUSIC ApS
DELCO.DK
OCK ANLÆG ApS
Kirkens Korshær
ABUS-Gruppen Nordic A/S
Socialøkonomisk Vækstpark
Kundeservice Nordsjælland A/S
HMN Entreprenøren / HMN Entreprenøren A/S
Jørn Ole Klausens Murerforretning Rønne ApS
Læge Karen Justinussen
Læge Leon Bach
Lægerne Aarby & Sjølund
CPH Privathospital A/S
Lægerne Ann-Christina Skyttebo
Læge John Hagel Mikkelsen
Empano - Psykiatrisk privatklinik
Læge Jeppe Perrild
Assens Kommune - Assens Misbrugscenter
Læge John Teilmann Larsen
Læge Jonas Linneke
Søllerød Lægetjeneste v/Jørn Bech Laursen
Læge Katrine Rendtorff
Speciallæge i neurologi Linda Jansons Locht
Hans Christian Plaschke, Philip Pfeiffer. Roskilde. Ortopædkirurg
Smerteklinikkerne ApS
Tingbjerg Lægen (Amneh Hawwas nye), almen, Midtfløjene 16
Bo Huniche, ØNH, Amagercenteret
Læge Christian Eisbo
Lægerne ved Lillebælt, Fredericia, Almen
Morsø kommune - Morsø Rusmiddelcenter
Kognitiv Klinik - GEOFFROY ApS
Ringsted Have
Ruth Ertmann, Almen, Brønshøj
Sund Kurs IVS
Sundhedsklinikken - Abdul Azim Azizi, Almen, Herlev / KBH
Jesper Mehlsen
Lægerne Østerfælled Torv, Heilmann, Thåstrup-Jensen og Toftgaard
Psykolog Edith Dahl
Hundigelægerne I/S
Ashir Ejaz (før Kaalund), Ortopædi Nord. Ålborg
Jakub Galazka
Morten Christiansen (overtager Christophersen Henrik). Almen, Valby
Børnsen og Larsen
Michael Bregnbak
Camilla Gøtzsche
Kvindeklinikken, Jeanette Bing, Gyn, Silkeborg
Charlotte Jokumsen
Læge John Hagel Mikkelsen
Mavetarmklinikken Faxe
Demensudredning Danmark Aps
Kirsten Rønborg Melander
Helbredskontrol I/S
Ulla Krumm Knuhtsen
Nordic Medicare Lægeklinik Stege
Eyr Medical Danmark ApS
Naser Dadkhah, ØNH, Frederiksværk
Simon Glenthøj
Wolfgang Böhme, Reumatolog, Esbjerg
Hanne Nielsen
Skovshoved Lægeklinik
Lægehuset Amager, Almen, KBH S (før Flemming H Hansen og Poul Elkan)
Holbæk Kommune Genoptræning og Forebyggelse
Nordic Medicare Lægeklinik Bøvlingbjerg
Holbæk Kommune, Børne- og Ungdomspsykiatrisk forum (BUF)
Hejmdal Privathospital, Psykiatri, Frederiksberg
Hejmdal Privathospital, Psykiatri, Frederiksberg
Hejmdal Privathospital, Psykiatri, Frederiksberg
Spot Clinics ApS
Petersen Tom Helm & Hansen Stine Stentoft, Almen, Østerbro
Lægerne Amagerbrogade 17, København S (Opsagt pr. 30-6-2021)
Billund Lægeklinik v/ Jeanette Fischer, Almen (før Grevang & Fischer)
Nordsjællands Øjenklinik v/ Henrik Melsom og Thøger Svahn, Hillerød
Speciallæge Shohreh Vakili ApS
Øjenklinikken Mors v/ Kaare Haurvig Palnum (før Frost Kim)
Uffe Koppelhus IVS
HelkropsMR.dk ApS - c/o Jesper Østergaard
Brøndt & Nordentoft, Almen, Århus
Pernille Lund, Frederiksberglægen, Almen
Skønhedsklinikken ved Emil Henningsen
CPH Diagnostisk Center A/S
Speciallæge Peter Mark
Læge Christoffer Hasemann
Eyecare Denmark IVS c/o Søren Solborg Bjerrum
Lyudmila Christensen(tidl. Bettina Holm Norling), Psykiater, Skive
Læge Kristian Jepsen
Læge Gustav Halberg
Søvnexperten, Privatklinik, Herning
A2 Reumatologi & Idrætsmedicin A/S, Hillerød
Anders Frøkjær Thomsen, Psykiater, Odense
Gynækologisk klinik (Priya tidl. Felding), Rungsted Kyst
Dansk Medicinsk Datacenter A/S
Lægerne Frederikssundsvej 192, Johan Poulsen, Eva Folkersen & June Pejl. Brønshøj
Lisbeth Kongsgaard Sloth
Margit Lange
Lauritzen Sidsel og Engelke Krabbe, Jagtvej, Almen, København
Nordic Medicare Lægeklinik Gørlev
Nordic Medicare Lægeklinik Kalundborg PLO
SKODA Næstved
Glostrup-Valby A/S
345 Skoda Herning
Junget A/S
Gislinge Mureren ApS
Elektro Gruppen A/S / Elektro Gruppen A/S
LEGOLAND ApS
J. WULFF A/S
Hidrostal - 5790002415708 / Hidrostal A/S
MIDTVEST BLIK & VVS ApS
ATTENTION GROUP A/S
Kongerslev Fjernvarme
5790002415807 / Gemidan Ecogi A/S
ODENSE EL ApS
Magistrenes a-kasse
LARSEN INSTALLATION ApS
Dragsholm Slot P/S (Administrationsselskabet af 15. Juni 2012 K/S)
Restaurationsselskabet af 15. April 2011 K/S (Administrationsselskabet af 15. Juni 2012 K/S)
Restaurationsselskabet af 26. Januar 2012 K/S (Administrationsselskabet af 15. Juni 2012 K/S)
Restaurationsselskabet af 26. Januar 2012 K/S (Administrationsselskabet af 15. Juni 2012 K/S)
Restaurationsselskabet af 20. maj 2016 K/S (Administrationsselskabet af 15. Juni 2012 K/S)
Restaurationsselskabet af 1. november 2016 K/S (Administrationsselskabet af 15. Juni 2012 K/S)
Jydskvvs.dk ApS
No Gluten ApS
Duelco A/S
Scandic Hotel A/S
Låsekompagniet.dk Aarhus
F.F. Entreprise v/Flemming Frederiksen
Gentofte Børnevenner
Auto-Centralen AS (Volkswagen Esbjerg)
Fakro A/S
DANKØLING A/S
Thisted Forsikring A/S
Interfjord Frederikshavn
Interfjord Randers
Interfjord Roslev
Ole Larsen Transport A/S
Søborg Køl
Risskov Murer- og Entreprenørforretning A/S
ØSTERSKOV BYG ApS
Astellas Pharma A/S
Plan1 Byggerådgivning A/S
Hornbæk Fjernvarme A.m.b.a
Spejder Sport A/S
H. E. J. MURERENTREPRISE A/S
Kirkens Korshær, Hillerødgade 64
Danske Gas Distribution
Hvide Sande Fjernvarme A.m.b.a
P. Lindberg Industri A/S
Godt Smil Tandlægerne Horsens
Lønmodtagernes Dyrtidsfond
Dansk VVS og Energi ApS
S.P. Jensen A/S
LINDVIG VVS A/S
HHM A/S
Folketeatret
Øens Tømrer-Firma ApS
Idealhuse
MEYN & LERCHE ApS
Anders Andersen Rengøring A/S
Ringkøbing Fjernvarmeværk amba
Finn Hansen VVS A/S
John Jensen A/S
Odense Bygningsservice A/S
Trustrup-Lyngby Varmeværk amba
Trustrup-Lyngby Vandværk I/S
KAJ LARSEN A/S
Sdr. Felding Varmeværk
Troldhede Kraftvarmeværk
Ebas / ENERGI- OG BYGNINGSRÅDGIVNING A/S
Nørre Nebel Fjernvarme
CS Electric ApS
AUTORISERET EL A/S
Ørnhøj El A/S
Amo Toys Scandinavia A/S
Ebbe Dalsgaard A/S
Nordic Distribution A/S
Projekt ApS
CB Entrepriser A/S
CS Electric Installation ApS
Aros Forsikring
KMD OpusBilag_FONITEST7
KMD OpusBilag_FONITEST144
Thorslev Automation ApS
Xilo Systems Aps / Xilo Systems ApS
Dansk Bilglas A/S
Kjær & Henckell ApS
K.E. Ejendomme A/S
Ejendomsselskabet Olav de Linde P/S
Viggo Ravn's El-forretning
F. WEIEN SVENDSEN A/S

ModtagerID/Endpoint Modtager Navn
Ebeltoft fjernvarme
BYGGEFIRMAET MASTRUP ApS
Vitec Aloc A/S
VVS HENNING SØRENSEN A/S
Vitec Datamann A/S
HELSTED EL ApS
Christiansen & Andersen ApS
City El Service A/S
LV SIKRING ApS
Pankas A/S
Unique North A/S
Sjællands Emulsion / Pankas A/S
ELEXPERTEN.DK IKAST ApS
5790002418570 - Mariendal Electrics / Mariendal El-teknik
Murerfirma Ove Larsen A/S
Hounisen Laboratorieudstyr A/S
H.J. Huse A/S
5790002418648 / ABC Lavpris Videbæk ApS
5790002418655 / ABC Lavpris Ulfborg ApS
ABC Lavpris Tarm ApS / ABC Lavpris Tarm ApS
ABC Lavpris Herning ApS / ABC Lavpris Herning ApS
ABC Lavpris Tørring ApS / ABC Lavpris Tørring ApS
ABC Lavpris Billund ApS / ABC Lavpris Billund ApS
ABC Lavpris Gram ApS / ABC Lavpris Gram ApS
ABC Lavpris Rødding ApS / ABC Lavpris Rødding ApS
ABC Lavpris Egtved ApS / ABC Lavpris Egtved ApS
ABC Lavpris Vamdrup ApS / ABC Lavpris Vamdrup ApS
Sindal Varmeforsyning
ABC Lavpris Holsted ApS / ABC Lavpris Holsted ApS
ABC Lavpris Glamsbjerg ApS / ABC Lavpris Glamsbjerg ApS
ABC Lavpris Brædstrup ApS / ABC Lavpris Brædstrup ApS
ABC Lavpris Randers ApS / ABC Lavpris Randers ApS
Super Dæk Service Danmark
SÅBY SNEDKERI ApS
Hauge Gruppen A/S
Great Dane A/S
Qeqqata Kommunia Direktionssekretariatet, Fællesomkostninger
Qeqqata Kommunia Folkevalgte, Kangerlussuaq
Qeqqata Kommunia Folkevalgte, Sarfannguit
Qeqqata Kommunia Folkevalgte, Itilleq
Qeqqata Kommunia Folkevalgte, Kangaamiut
Qeqqata Kommunia Folkevalgte, Napasoq
Qeqqata Kommunia Folkevalgte, Atammik
Qeqqata Kommunia Stabschef
Qeqqata Kommunia HR
Qeqqata Kommunia SIS kontrol
Qeqqata Kommunia IT
Qeqqata Kommunia SIS Lønkontor
Qeqqata Kommunia SIS Familie Stab
Qeqqata Kommunia SIS Børne- og Familieafdeling
Qeqqata Kommunia SIS Bistandsafdeling
Qeqqata Kommunia SIS Handicapafd
Qeqqata Kommunia SIS Ældre og Førtidafdeling
Qeqqata Kommunia SIS Plejehjemmet
Qeqqata Kommunia SIS Hjemmehjælp
Qeqqata Kommunia SIS Familiecenter
Qeqqata Kommunia SIS Værested 1 "Beskyttet"
Qeqqata Kommunia SIS Værested Sannavik 2
Qeqqata Kommunia SIS Handicap værestedet IVIK
Qeqqata Kommunia Området for Familie, Maniitsoq
Qeqqata Kommunia MAN Handicapafd
Qeqqata Kommunia MAN Neriusaaq Plejehjemmet
Qeqqata Kommunia MAN Plejehjemmet Kangaamiut
Qeqqata Kommunia MAN Hjemmehjælp
Qeqqata Kommunia MAN Familiecenter
Qeqqata Kommunia Boenhed for Unge, Maniitsoq
Qeqqata Kommunia MAN Aktivitetscenter Naapiffik
Qeqqata Kommunia MAN Boenhed "Bofællesskaber"
Qeqqata Kommunia MAN Boenhed 2
Qeqqata Kommunia MAN Boenhed 3
Qeqqata Kommunia SIS Uddannelse Stab
Qeqqata Kommunia SIS Musikskolen Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Svømmebadet Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Lokalmuseum Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Nalunnguarfiup Atuarfia (Skole 2)
Qeqqata Kommunia SIS Minngortuunnguup Atuarfia (Skole 1)
Qeqqata Kommunia SIS Skolepasning Kangerlussuaq
Qeqqata Kommunia SIS Majoriaq Stab
Qeqqata Kommunia SIS Arbejdsmarkedsområdet
Qeqqata Kommunia SIS Skolepasning Sarfanguit
Qeqqata Kommunia SIS Skole Itilleq
Qeqqata Kommunia SIS Ungdomsskolen Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Sukorsit Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Fritid Stab
Qeqqata Kommunia SIS Bibliotek Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Kommunal Døgnpleje
Qeqqata Kommunia SIS Nuka Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS SISI Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Naasoq Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Sikkersoq Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Naalu Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Naja/Aleqa Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Ungannguaq Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Nuniaffik Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Kanaartaq Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Uiaq Sisimiut
Qeqqata Kommunia SIS Nuka Kangerlussuaq
Qeqqata Kommunia SIS Nasunnguaq Sarfanguit
Qeqqata Kommunia SIS Nuunu Itilleq
Qeqqata Kommunia Man Uddannelse Stab
Qeqqata Kommunia Museum, Maniitsoq
Qeqqata Kommunia MAN Musikskole Maniitsoq
Qeqqata Kommunia MAN Igaffik Køkkenforløb
Qeqqata Kommunia Sisimiut Herberg
Qeqqata Kommunia MAN Ny Ungdomsklub
Qeqqata Kommunia MAN Klubben Kangaamuit
Qeqqata Kommunia MAN Klubben Napasoq
Qeqqata Kommunia MAN Klubben Atammik
Qeqqata Kommunia MAN Fritid Stab
Qeqqata Kommunia MAN Maniitsoq Bibliotek
Qeqqata Kommunia MAN Skole 1 Maniitsoq
Qeqqata Kommunia MAN Majoriaq Stab
Qeqqata Kommunia MAN Arbejdsmarkedsområdet
Qeqqata Kommunia MAN Kollegier og skolehjem Maniitsoq
Qeqqata Kommunia MAN Dagsinstitutioner Stab
Qeqqata Kommunia MAN Aanikasik Maniitsoq
Qeqqata Kommunia MAN Fritidshjem Angajo Maniitsoq
Qeqqata Kommunia MAN Paarsi Maniitsoq
Qeqqata Kommunia MAN Kuunnguaq Maniitsoq
Qeqqata Kommunia MAN Naja Kangaamiut
Qeqqata Kommunia MAN Napasoq Naasunnguit
Qeqqata Kommunia MAN Meeqqat Atammik
Qeqqata Kommunia Naturvej
Qeqqata Kommunia SIS Arealtildeling
Qeqqata Kommunia SIS Brædtet
Qeqqata Kommunia SIS Forbrændingsanlæg
Qeqqata Kommunia SIS Entreprenørplads
Qeqqata Kommunia Maniitsoq Herberg
Qeqqata Kommunia SIS Anlægsafdeling
Qeqqata Kommunia MAN Teknik og Miljø Stab
Qeqqata Kommunia MAN Entreprenørplads
Qeqqata Kommunia MAN Brædtet
Qeqqata Kommunia MAN Forbrændingsanlæg
Qeqqata Kommunia Beredskab, Brandvæsen, Sisimiut
Qeqqata Kommunia Daginstitution Akia
Qeqqata Kommunia Beredskab, Brandvæsen, Maniitsoq
Qeqqata Kommunia SIS Qeqqani MISI (Psykolog)
Qeqqata Kommunia Aluminiums Projekt
Qeqqata Kommunia Balance Konti
Anlægskonti (resultat opgørelse)
Qeqqata Kommunia Indtægter
Qeqqata Kommunia MAN Ældre og Førtidspension
Qeqqata Kommunia SIS Renovation
Qeqqata Kommunia MAN Renovation
Qeqqata Kommunia Borgerservice Kangerlussuaq ØKO
Qeqqata Kommunia Borgerservice Sarfannguit ØKO
Qeqqata Kommunia Borgerservice Itilleq ØKO
Qeqqata Kommunia Borgerservice Kangaamiut ØKO
Qeqqata Kommunia BS Napasoq ØKO
Qeqqata Kommunia Borgerservice Atammik ØKO
Qeqqata Kommunia Borgerservice Fælles ØKO
Qeqqata Kommunia MAN Borgerservice ØKO
Qeqqata Kommunia SIS Borgerservice VEL
Qeqqata Kommunia Borgerservice Kangerlussuaq VEL
Qeqqata Kommunia Borgerservice Sarfannguit VEL
Qeqqata Kommunia BS Itilleq VEL
Qeqqata Kommunia MAN Borgerservice VEL
Qeqqata Kommunia Borgerservice Kangaamiut VEL
Qeqqata Kommunia Borgerservice Napasoq VEL
Qeqqata Kommunia Borgerservice Atammik VEL
Qeqqata Kommunia Bæredygtighed ØKO
Qeqqata Kommunia Bæredygtighed VEL
Qeqqata Kommunia Familie Fælles
Qeqqata Kommunia SIS Drift TEKNISK
Qeqqata Kommunia MAN Drift TEKNISK
Qeqqata Kommunia MAN Uddannelses Puljer t/institutioner UDD
Qeqqata Kommunia Kommunalbestyrelsen
Qeqqata Kommunia Folkevalgte, Bygdeansvarlig og sekretariat
Qeqqata Kommunia Direktør
Qeqqata Kommunia Vicedirektør
Qeqqata Kommunia Planchef og Sekretariat
Qeqqata Kommunia Økonomichef og Sekretariat
Qeqqata Kommunia SIS Bogholderi
Qeqqata Kommunia MAN Bogholderi
Qeqqata Kommunia Direktions sekretariatet, Administrationen
Qeqqata Kommunia Tolkefunktion
Qeqqata Kommunia SIS Kangerlussuaq Udviklingsafd
Qeqqata Kommunia Unesco
RESIDENS MØEN ApS
Danmarks Rederiforening
Bilfærgernes Rederiforening
Udligningskontoret for Dansk Søfart
Medical Office ApS
Masai Clothing Company Aps
MØLBAK VVS & GASTEKNIK A/S
C.H. BYG A/S
Keolis Danmark A/S
Keolis Aarhus Letbane A/S
N. GRAVERSENS METALVAREFABRIK A/S
Anodyne ApS
Bennediktegården
Anne-Mariegården
Margrethegården
SABA SIKRING ApS
RENT A/S
OK-Fonden
Fredericia Fjernvarme A.m.b.a
LETZ SUSHI APS
Fitness World A/S
Svend Erik Larsen & Søn A/S
IC ELECTRIC A/S
NIPA ApS
Fonden Mødrehjælpen
Leverandørfakturaer udenfor sundhedsområdet
Malerfirmaet Martin Nielsen & Søn
Odense Sport & Event
Schmiedmann Odense A/S
Kjell Pedersen Enterprise A/S
S/I Hafnia-Hallen
StrandbyFisk
Sermersooq Kommune Qeqertarsuatsiaat atuarfiat
Sermersooq Kommune Kapisillit Atuarfiat
Sermersooq Kommune Tiilerilaami Alivarpik
Sermersooq Kommune Kuummiini Alivarpik
Sermersooq Kommune Sermilingaami Alivarpik
Sermersooq Kommune Isertup Alivarpia
Sermersooq Kommune Kulusumi Alivarpi
Sermersooq Kommune Junior- og Seniorklub, Umimmak
Sermersooq Kommune Skilift Ittoqqortoormiit 404050713
Sermersooq Kommune Sociale boliger, Herberg, Voksne
Sermersooq Kommune Voksne Handicap - Nuilaaq
Kommuneqarfik Sermersooq Tiilerilaaq Entreprenørvirksomhed
Sermersooq Kommune Arsuup Atuarfia
Kommuneqarfik Sermersooq Kuummiit Entreprenørvirksomhed
Rejsende familiebehandlere
Lokaludvalget i Paamiut
Sermersooq Kommune Kommunalbestyrelse
Sermersooq Kommune Borgmester
Sermersooq Kommune Udvalg for Økonomi og Erhverv
Sermersooq Kommune Udvalg for Velfærd og Arbejdsmarked
Sermersooq Kommune Udvalg for Børn og Familier
Sermersooq Kommune Udvalg for Børn og Skole
Sermersooq Kommune Udvalg for Anlæg og Miljø
Lokaludvalget i Ittoqqortoormiit
Lokaludvalget i Tasiilaq
Bygdebestyrelse Arsuk
Bygdebestyrelse - Isertoq, Tiillerilaaq og Kulusuk
Bygdebestyrelse - Qeqertarsuatsiaat og Kapisillit
Bygdebestyrelse - Sermiligaaq og Kuummiit
Bygdepulje - Arsuk
Bygdepulje - Isertoq, Tiiilerilaaq og Kulusuk
Bygdepulje - Kapisillit og Qeqertarsuatsiaat
Bygdepulje - Sermiligaaq og Kuummiit
Lokaludvalget i Nuuk
Udvalg for Valg
Koncernservice, Staben
Kommuneqarfik Sermersooq Kapisillit Ammerivik
Sermersooq Kommune Ittoqqortoormiut Museum
Sermeq puljen
Sermersooq Kommune Niels Lynges Hus
Indtægtskonto
Sermersooq Kommune Administrationsbygninger
Sermersooq Kommune Elever
Sermersooq Kommune Skole IT
Sermersooq Kommune Kantinedrift
Sermersooq Kommune Forsikring og vagtværn
Sermersooq Kommune Betjente
Sermersooq Kommune Tolke
Sermersooq Kommune Skindsystue Tasiilaq
Kollegier Tasiilaq
Kollegier Paamiut
Sermersooq Kommune Stunk Tasiilaq
Sermersooq Kommune Stensliberi
Sermersooq Kommune Boenhed, - B.nr.1195
Sermersooq Kommune Boenhed, - B-nr. 439
Sermersooq Kommune Boenhed, - Eqalugalinnguit 76A & 76B
Sermersooq Kommune Boenhed, - Qinngorput
Sermersooq Kommune Boenhed, - Rehabiliteringstilbud Social Psykiatri
Sermersooq Kommune Voksne Handicap, Tværkommunalt - Institutionsanb. i DK
Sermersooq Kommune Yngre Handicap, Tværkommunalt - Institutionsanbringelser i Grl.
Sermersooq Kommune Støttekorps
Sermersooq Kommune Hjemmeboende, Voksne Handicap
Sermersooq Kommune Alderdoms- og plejehjem, Voksne Handicap - Yngre
Sermersooq Kommune Hjælpemidler og træning - Tværkommunalt
Sermersooq Kommune Social service
Sermersooq Kommune Ydelsesafdelingen
Tværgående for alderdoms- og plejehjem
Sermersooq Kommune Ældrekollektiv
Sermersooq Kommune Plejeophold ved sundhedsvæsenet
Sermersooq Kommune Forebyggelse, Børn og Familiebehandling
Kuserneq - Projekt vedr. familier
Familiernes Hus B-155
Ungerådgivere Tasiilaq
Mor-Barn Hus B437 Tasiilaq
Mor-Barn Hus B1278 Tasiilaq
Fælles indsats for hjem. Boende børn
Akut familiepleje, Nuuk
Kontaktperson og personlig rådgiver - Fælles
Professionel familiepleje
MI Forebyggelse Nuuk
Sermersooq Kommune Tamatta
Krisecenter Nuuk
Sermersooq Kommune Misbrugsbehandling
Myndighed Børne & Familie
MI, Anbringelser
Sermersooq Kommune Selvejende daginstitutioner
Dagpleje Nuuk
Administration for Dagtilbud
Sermersooq Kommune Meeqqat ornittagaat Legestuer
Sermersooq Kommune Den kommunale skole administration, Skolebestyrelse Nuuk
Sermersooq Kommune Den kommunale skole fælles administration
Sermersooq Kommune Den kommunale skole IT
Sermersooq Kommune Elevhjem i Tasiilaq
Sermersooq Kommune Heldagsskolen
Sermersooq Kommune International Friskole
Sermersooq Kommune Kollegiet Marlulissat
Sermersooq Kommune Skolepasning/-klub, Arsuk
Sermersooq Kommune Klub/SPO Qeqe/Kapisillit
Seniorklub Innerulaat
Sermersooq Kommune SFO -Fælles Klub Administration
Sermersooq Kommune Biblioteksvæsen i hele KS
Sermersooq Kommune Foreningshus Ittoqqortoormiit
Sermersooq Kommune Foreningshus Paamiut
Sermersooq Kommune Foreningslokale Blok 6
Sermersooq Kommune Foreningslokale Blok 10 (natsiluaq)
Sermersooq Kommune Forsamlingshuset
Sermersooq Kommune Kulusuk - Musikhus
Komm. Sermersooq Kangillinnguit SPO Timaamiut
Sermersooq Kommune Seniorklub, - Klub 3900
Sermersooq Kommune Seniorklub, Illu
Børn og unge Fritidsundervisning Nuuk
Sermersooq Kommune Sundhed og Fritid Tasiilaq
Voksne fritidsundervisning Nuuk
Sermersooq Kommune Idræt
Sermersooq Kommune Tasiilaq Hallens Cafeteria
Sermersooq Kommune Minihallen/Forsamlingshus, ITT
Sundhed og Fritid, Staben
Sermersooq Kommune Arealafdeling
Kommuneqarfik Sermersooq Isertoq Entreprenørvirksomhed
Kommuneqarfik Sermersooq Sermiligaaq Entreprenørvirksomhed
Kommuneqarfik Sermersooq Materielgården Tasiilaq
Kommuneqarfik Sermersooq Kulusuk Entreprenørvirksomhed
Piorsaavik Paamiut
Kommune Sermersooq Ungdomsklub Qinngorput
Sermersooq Kommune Iginngut Junior- og Seniorklub, Tasiilaq
Sermersooq Kommune Boenhed - Junges hus
Sermersooq Kommune 402030202 Hjemmeboende, Voksne Handicap (Paamiut)
Sermersooq Kommune 402030202 Hjemmeboende, Voksen Handicap (Tasiilaq)
Sermersooq Kommune 402030202 Hjemmeboende, Voksen Handicap (Ittoqqortoormiit)
Sermersooq Kommune 402070202 Ældrekollektiv, Qeqertarsuatsiaat
Sermersooq Kommune 402020203 Beskæftigelsesfremmende - Paamiut
Sermersooq Kommune 402020203 Beskæftigelsesfremmende - Tasiilaq
Sermersooq Kommune 402020203 Beskæftigelsesfremmende - Ittoqqortoormiut
Kommuneqarfik Sermersooq Ittoqqortoormiit Entreprenørvirksomhed
Kommuneqarfik Sermersooq Kapisillit Entreprenørvirksomhed
Kommuneqarfik Sermersooq Arsuk Entreprenørvirksomhed
Kommuneqarfik Sermersooq Qeqertarsuatsiaat Entreprenørvirksomhed
Sermersooq Kommune Kollegier Nuuk
Sermersooq Kommune Handicap og Socialpsykatri
Sermersooq Kommune Overvåget Samvær
VOGNMAND SV.E. BROGAARD A/S
AskTeq
Albe Emballage
SENIORSHOP ApS
NORDJYSK LÅSETEKNIK A/S
Uhe Smedje
Gardin Lis Aalborg
JC Bygge Entreprise ApS
FOB Slagelse Slotsalleen 55 4200 Slagelse
WIHLBORGS A/S
BEMA A/S
LT Totalentreprise A/S
Kibæk Varmeværk
Creativ Company
G.S. Låseservice
Godt Smil Tandlægerne Sønderborg
LIP A/S DK
LIP A/S SE
LIP A/S NO
JOHN DREJER, LÅSE- OG SIKRING A/S
FLEX MODUL A/S
Døstrup Børnehus NaturligVis
Danish Laser Teknologi
Haunstrup Teknisk Isolering ApS
ELICON ApS
VARMEPUMPERIET ApS
Marstal Fjernvarme
Brimas A/S
FB Gruppen (NVU19)
FB Gruppen (NVU22)
Arbejdermuseet & Arbejderbevægelsens Bibliotek og Arkiv
EnviDan A/S
ETC Teknik A/S
Brunsgaard a/s / Brunsgaard a/s
OP - VVS ApS
Brovst Fjernvarme
Shell Service - Murmann og Poulsen ApS
Raadvad Maleren A/S
Prinsessegårdene
Kaj Ove Madsen A/S
Aabybro Entreprenørforretning A/S
Kaj Ove Madsen A/S Aarhus
Kofith ApS
Selskabet af 23.05.2017 46DD A/S
Roslev Fjernvarme A.m.b.A
Agersted Vandværk
Brdr. Kristiansen Aps
Ejstrupholm Varmeværk A.m.b.A
Ejstrupholm Vandværk
L-Team A/S
Aircon Teknik A/S
SOS Dansk Autohjælp A/S
Nordic Service Group Denmark Aps
LandboNord Østjylland Partnerselskab
Nørre Snede Varmeværk a.m.b.a
Nørre Snede Vandværk a.m.b.a
Scalepoint Topdanmark Test
Scalepoint Topdanmark
Godtsmil Brørup
Brædstrup Fjernvarme A.m.b.a
FB Gruppen (NVU20)
EHD Ingeniører ApS
Boligsælger.dk ApS
JØRGENSEN & UTOFT A/S
Com EL ApS
Tømrermester Troels Hansen A/S
BYG-GRØNT ApS
Nykøbing F. Boligselskab
Crysberg A/S
DEMSKOV EL A/S
Vestjylland Forsikring Gs.
MASH Steak
MASH Århus
MASH Rungsted
MASH Penthouse
MASH Vestergade
Balsby El & Data ApS
QARS ApS
EINFACH ApS
Elkjærgruppen Ballerup Skade ApS
ELKJÆRGRUPPEN LYNGBY ApS
Elkjærgruppen Kastrup ApS
ELKJÆRGRUPPEN HILLERØD ApS
CIM INDUSTRIAL SYSTEMS A/S
CIM MOBILITY ApS
CIM ELECTRONICS A/S
Rope Robotics ApS
ELKJÆRS AUTOLAKERING ApS
Furesø Skadecenter ApS
Elkjærgruppen Hillerød ApS
BeneFiT Nord ApS
Apromas ApS
FONDEN ARSENALET
Danske Transport Medier ApS
CIM CLOUD A/S
CIM GRUPPEN A/S
GD Absalonsvej 13 ApS
GD Ejendomme I A/S
GD ERHVERVSUDLEJNING ApS
INCARE SYSTEMS A/S
Lakexperten ApS
SILKEBORG KLIMACENTER ApS
MIDTAU2 SERVICECENTER ApS
PHARMAVEST A/S
Kenneth Madsen Sæby ApS
ViborgEgnens Erhvervsråd
QLA Group A/S
VIFA DENMARK A/S
D.S. AUTOLAK ApS
BACKHAUSEN A/S
Elkjærgruppen Lynge Skade ApS
Warburg VVS & Kloak ekspres ApS
Kereby ApS
WhiteAway
Idræts- og Fritidssamvirke i Varde Kommune
Jørgen Frandsens Eftf. A/S
PH Elteknik ApS
SILVAN Ålborg (137)
SILVAN Grenå (187)
SILVAN Randers (197)
SILVAN Horsens (277)
SILVAN Skejby (287)
SILVAN Silkeborg (297)
SILVAN Vejle (347)
SILVAN Esbjerg (377)
SILVAN Fredericia (397)
SILVAN Odense C. (447)
SILVAN Nyborg (467)
SILVAN Svendborg (487)
SILVAN Slagelse (497)
SILVAN Hillerød (557)
SILVAN Valby (577)
SILVAN Nørrebro (647)
SILVAN Birkerød (667)
SILVAN Nykøbing Falster (737)
SILVAN Maribo (757)
SILVAN Ballerup (787)
SILVAN Gladsaxe (807)
SILVAN Roskilde (817)
SILVAN Frederiksssund (877)
SILVAN / DKI Logistics (888)
SILVAN Indkøb (947)
SILVAN Webshop (314)
SILVAN Køge (561)
SILVAN Herlev (562)
SILVAN Næstved (563)
SILVAN Farum (564)
SILVAN Græsted (566)
SILVAN Nykøbing Sjælland (568)
SILVAN Sønderborg (591)
SILVAN City2 (594)
SILVAN Helsingør (595)
SILVAN Odense Midt (596)
SILVAN Fisketorvet (637)
SILVAN Tårnby (638)
SILVAN Viborg (640)
SILVAN Vanløse (662)
SILVAN Greve (665)
SILVAN OIOXML
Silvan Frederikshavn (567)
SILVAN Centrallager (890)
SILVAN Webshop (316)
Silvan Kolding (850)
Silvan Frederiksberg (852)
SILVAN Århus C (859)
Lillegården EL A/S
Polyprint A/S
Tid Til Børn ApS
LF EL-TEKNIQ ApS
Grotrian A/S
Toft & Alexandersen ApS
Partneren ApS
Itadel A/S / Itadel A/S
SG Nordic
DSPA1 ApS
DSPA2 ApS
DSPA3 ApS
DSPA4 ApS
DSPA5 ApS
DSPA6 ApS
Arbel ApS
Carmel ApS
Kineret ApS
Meron ApS
Tavor ApS
Vavsivan ApS
Yarden ApS
IPDS PS
IPDS GP ApS
DSPH ApS
EF Rungsted Bytorv
CF Rungsted Bytorv
EF VAC
GF Kulturhavn Gilleleje
EF Kulturhavn Gilleleje
EF Jagtvej 64
GF Ålsgårdecenter
EF Vallensbæk Stationstorv
Rønde Fjernvarme
Trørød Entreprise
Glostrup Andelsboligforening
Semler Retail A/S / SMC-Biler Brugtvognscenter
Banevingen Ejendomme A/S
SEMLER RETAIL SILKEBORG A/S
Arkil JV I/S
Arkil-CJ Anlæg I/S
ISS - Signalarkitekterne
Selskabet af 28.08.2017 67 DD A/S
De Blå Låsesmede og Tømrere ApS
Borealis Destination Management
Strøm Hansen A/S
LF-KØLETEKNIK ApS
Djurs Låseservice
Viking Energi
DLG
HERNING MURERFORRETNING ApS
AutoGlasmanden Jan L